Announcement

Collapse
No announcement yet.

aries89 - plan prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aries89 - plan prehrane

    pozdrav dečki! 3 mjeseca idem u teretanu i svaku slobodnu minutu koristim istraživajući i učeći kako što brže napredovati. radim 4 treninga tjedno, uglavnom s utezima, a od ovog tjedna jako malo aerobnog dijela jer želim dobiti malo na masi, ali ne bih da se udebljam i povećam bf.
    imam 22 godine, 188cm, 80kg, BF 16,5
    zamolio bih vas da ocijenite moj tipičan plan prehrane ako vam nije teško:

    (8:00) DORUČAK: 2 male žličice meda, 170g zobenih, 30 g wheya, malo grožđica
    (11:30) jabuka
    (12:00)RUČAK: obično 200g mesa(piletina, govedina ili riba) i 200g riže, krumpira i/ili blitve, tjestenine i sl i puno salate(zelena, kupus itd.)
    14:00 jabuka prije treninga
    15:30 shake(whwy i glukoza) poslije treninga
    16:30 5 badema, oraha
    18:00 VEČERA: slično kao i ručak
    19:30 10 badema
    21:00 250g posnog sira
    22:30 2 jogurta
    00:00 250 g posnog sira

    nadam se da ćete mi reći šta ne valja i kako bi trebalo... hvala vam

  • #2
    Re: Ocjena mog plana prehrane

    Pa ok je, al šta će ti ovaj yogurt naveče i 2 puta posni?
    Mislim da to ne mora baš...
    Let's bring it!

    Comment


    • #3
      Re: Ocjena mog plana prehrane

      Originally posted by Mashinerija
      Pa ok je, al šta će ti ovaj yogurt naveče i 2 puta posni?
      Mislim da to ne mora baš...
      ma jogurt cu izbaciti, a 2. posni mi je zbog jos 30 g proteina pa ukupno onda bude min 160g dnevno, manje ne bi smjelo nikako...
      hvala na sugestiji

      zanima me jos samo da li bih trebao ipak ostaviti jedan dio treninga poslije rada s utezima za aerobno ili da s utezima završim trening(mislim da se ne vrati donji trbuh kojeg sam u ova 3 mj. donekle skinuo) ako moze odgovor pliz

      Comment


      • #4
        Re: Ocjena mog plana prehrane

        Prije treninga pojedi neš konkretnije, ove jogurte navečer izbaci, a bademe jedi uz posni.
        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #5
          Re: Ocjena mog plana prehrane

          a dobro je,zavisi koliko ces se drzati toga! koda neces nikad nista radit nego ces po cjele dane samo jest

          Comment


          • #6
            Re: Ocjena mog plana prehrane

            Originally posted by aries89
            (8:00) DORUČAK: 2 male žličice meda, 170g zobenih, 30 g wheya, malo grožđica
            (11:30) jabuka
            (12:00)RUČAK: obično 200g mesa(piletina, govedina ili riba) i 200g riže, krumpira i/ili blitve, tjestenine i sl i puno salate(zelena, kupus itd.)
            14:00 jabuka prije treninga
            15:30 shake(whwy i glukoza) poslije treninga
            16:30 5 badema, oraha
            18:00 VEČERA: slično kao i ručak
            19:30 10 badema
            21:00 250g posnog sira
            22:30 2 jogurta
            00:00 250 g posnog sira
            Ako je ručak u 12, jabuka u 14, a trening u npr. 14.30, to je o.k.. Obrok u 16.30 zamjeni s onim u 18. Nakon treninga P + UH, a ne 5 badema. Nakon toga, svaka sljedeća 3 sata po tih 250 g posnog + bademi ili orasi kao P + M obrok.

            Ako si na "masi", a nemaš sala, ne treba ti kardio. Ovisno o nakupljanju masnog tkiva reguliraj UH, a poželjno je imati i aktivnosti poput pješačenja.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #7
              Re: Ocjena mog plana prehrane

              Originally posted by Bulldog
              Prije treninga pojedi neš konkretnije, ove jogurte navečer izbaci, a bademe jedi uz posni.
              hvala na savjetu, uvažit ću napomenu

              Comment


              • #8
                Re: Ocjena mog plana prehrane

                Originally posted by ibro10
                a dobro je,zavisi koliko ces se drzati toga! koda neces nikad nista radit nego ces po cjele dane samo jest
                ma držim se ja sličnog režima već 2 mjeseca, uspijevam nekako, sad još neke preinake koje su dečki naveli napravim i to je to

                Comment


                • #9
                  Re: Ocjena mog plana prehrane

                  Originally posted by PatrickStar
                  Originally posted by aries89
                  (8:00) DORUČAK: 2 male žličice meda, 170g zobenih, 30 g wheya, malo grožđica
                  (11:30) jabuka
                  (12:00)RUČAK: obično 200g mesa(piletina, govedina ili riba) i 200g riže, krumpira i/ili blitve, tjestenine i sl i puno salate(zelena, kupus itd.)
                  14:00 jabuka prije treninga
                  15:30 shake(whwy i glukoza) poslije treninga
                  16:30 5 badema, oraha
                  18:00 VEČERA: slično kao i ručak
                  19:30 10 badema
                  21:00 250g posnog sira
                  22:30 2 jogurta
                  00:00 250 g posnog sira
                  Ako je ručak u 12, jabuka u 14, a trening u npr. 14.30, to je o.k.. Obrok u 16.30 zamjeni s onim u 18. Nakon treninga P + UH, a ne 5 badema. Nakon toga, svaka sljedeća 3 sata po tih 250 g posnog + bademi ili orasi kao P + M obrok.

                  Ako si na "masi", a nemaš sala, ne treba ti kardio. Ovisno o nakupljanju masnog tkiva reguliraj UH, a poželjno je imati i aktivnosti poput pješačenja.
                  hvala puno, od danas već radim navedene promjene pozdrav!

                  Comment

                  Working...
                  X