Announcement

Collapse
No announcement yet.

xyz - prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • xyz - prehrana

    Bok svima, prvi put pišem na ovom forumu, visina 185 tezina 75, ektomorf sam. Trenutno bih htio zadržati svoju težinu. Prehrana izgleda ovako:
    1. obrok 3-4dc mlijeka + 100g zobenih + whey
    2. obrok ručak, uvijek bude neko meso (piletina puretina teletina riba oko 150g) + krumpir/riža/povrće neko
    3. obrok ponekad isto ko za ručak, ponekad posni250g + 100g integralnog kruha
    4. obrok 180g tune u masl. ulju (od toga 40g ulja koje iscijedim) + 100g integralnog kruha
    5. obrok 4 kuhana jaja ili tjestenina sa posnim, ovisi sto mi se vise jede
    6. obrok 250g posnog + šaka neociscenog kikirikija

    Trening nije uvijek u isto vrijeme, ali gledam da 1h prije treninga pojedem dosta ugljikohidrata, nakon treninga PWM, i 1 sat iza obrok sa P+UH.
    Razmak između obroka nikad nije veći od 3 sata.
    Zanima me valja li išta ova prehrana, trebam li nešto izbacit ili ubacit.
    Isto tako ako bi išao povećavati kalorije, na koji način da ih unosim a da bude što manje junka.
    Unaprijed hvala.

  • #2
    Re: xyz - prehrana

    Dobro je.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: xyz - prehrana

      Hvala na vrlo brzom odgovoru^^. Zanima me još ako bi krenuo na masu, da ostavim ovakav jelovnik + ubacim još UHa po obrocima, ili da probam ugurat još 1 obrok npr. posnog + kruh pa gledam oće mi se i koliko povećavat težina, ili nešto treće?

      Comment


      • #4
        Re: xyz - prehrana

        sasvim u redu

        Comment


        • #5
          Re: xyz - prehrana

          Originally posted by xyz
          Hvala na vrlo brzom odgovoru^^. Zanima me još ako bi krenuo na masu, da ostavim ovakav jelovnik + ubacim još UHa po obrocima, ili da probam ugurat još 1 obrok npr. posnog + kruh pa gledam oće mi se i koliko povećavat težina, ili nešto treće?
          ja bi dodao jos UH , 6 obroka je sasvim dovoljno

          Comment

          Working...
          X