Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hunters - Moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hunters - Moja prehrana

    Evo od sutra sam odlučio krenit u teretanu pa mi recite jel bi mi odgovarao ovaj plan prehrane.

    Inače, 183 cm, 74 kg, 17 godina


    1. obrok(između 7-8h) - jaja, jogurt ili mlijeko i kruh obvezno
    2. obrok(oko 10h) - inače u školi pojedem sendvič s piletinom, ali pošto sam sada na praznicima sastavim si neki obročić ( tunjevina u ulju )
    3. obrok(oko 12h, ručak)- najčešće što bude ono za ručak, većinom neko crveno meso s tjesteninom
    4.obrok(oko 15h)- pojedem 2 banane i jabuku
    5.obrok(oko 16.30h, prije treninga)- Maximum zell volume 40g pomiješam s 400 ml vode
    6.obrok(između 18.45-19h)- suplementi poslije treninga, Whey pomiješam s grožđanim šečerom u 500 ml vode
    7. obrok(oko 21h, večera) - žitarice s mlijekom

    Još imam namjeru uzet si Kreatin, al pošto nisam stručnjak neznam gdje da ga ubacim.

    Inače, pokušavam nabiti nešto mase. Želja mi je doći do nekih 85 kg.

  • #2
    Re: Moja prehrana

    Eh... Nadam se da u jutro imaš bar nekih 30 g P, u 4. obroku ti fali P, zadnji obrok bolji izbor neko meso + riža, krumpir, tijesto i fali još jedan obrok točno prije spavanja, uobičajeno P + M. (posni i neke dobre masnoće, cijela jaja, itd.)
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Moja prehrana

      Originally posted by PatrickStar
      Eh... Nadam se da u jutro imaš bar nekih 30 g P, u 4. obroku ti fali P, zadnji obrok bolji izbor neko meso + riža, krumpir, tijesto i fali još jedan obrok točno prije spavanja, uobičajeno P + M. (posni i neke dobre masnoće, cijela jaja, itd.)
      pa u 1. obroku imam sigurno. Jaje ima otprilike 6g proteina, a ja ih pojedem najmanje 5 komada. u 4. obrok jednostavno neznam šta da ubacim. a što se tiče ovog zadnjeg obroka prije spavanj tu sam mislio neke sporo otpuštajuće proteine, npr. kazein?

      Comment


      • #4
        Re: Moja prehrana

        U četvrti obrok ubaci posni ili tunu

        Comment


        • #5
          Re: Moja prehrana

          Originally posted by bilder18
          U četvrti obrok ubaci posni ili tunu
          od toliko posnog ću srat ko grlica

          slm se. poslušat ću tvoj savjet pa ubacit nešto od toga!

          Comment


          • #6
            Re: Moja prehrana

            Stavis u prvi obrok zobene+whey+voda ili mlijeko malomasno ,a u zadnji obrok mozes ili tunu u ulju(samo dobro isjeci ulje) ili posni sa bademima ,kikirikijem...

            Comment


            • #7
              Re: Hunters - Moja prehrana

              isprobao danas. nije to loše

              Comment

              Working...
              X