Announcement

Collapse
No announcement yet.

Triangle - Pomoć pri sastavljanju prehrana za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Triangle - Pomoć pri sastavljanju prehrana za masu

    Hteo bih da sastavim neki plan ishrane za masu ali probleme mi zadaje finansijska situacija, pa bih vas molio za pomoć. Da kažem odmah da sam planirao da kupim neki gejner za masu ali sam pročitao da je neki lik to uzimao i da je dobio 4 kile ali da ih je i izgubio nakon 3 nedelje nekonzumiranja gejnera. S obzirom da nemam stalni prihod novca, a ni porodični prihodi nisu nešto veliki da bih cimao ćaleta za gejnere i to, odlučio sam da pokušam da sredim prehranu jer sam do sada jeo svakakvo smeće. Uglavnom, napisaću neki plan prehrane koji mogu finansijski da održavam, pa bih vas molio za neke komentare i to. Dosta sam ja tu imrpovizovao, ali sta je tu je.
    Takođe, svestan sam da je ovo daleko od savršenog al je ipak bolje od svega što sam do sada jeo a i ovo je maksimala što bih mogao sa novcima. Sad sam na faksu izvukao prosek za stipendiju, pa se nadam da ću je i dobiti, pa bi onda i mogli pričati o nekim poboljšanjima u prehrani al ovako teško. Da ne smaram više, evo ga plan pa bacite neki komentar i to. Hvala unapred.

    10:00 Dve kriške hleba sa medom/džemom + 2dl mleka sa surotkom u prahu
    13:00 Ručak (ono, bude tu svega i svačega al uglavnom uvek bude nekog mesa + krompir ili nesto drugo + neko povrće). ***** li ga, naučen sam da ne biram već da jedem šta ima pa sad šta je tu je.
    15:00 Mleko sa surutkom u prahu
    15:30 Dve kašike meda sa vodom
    16:00 Trening
    17:00 4-5 krišaka hleba sa nekim mlečnim namazom + slaninom ili kulen (nisam siguran koliko je ovo dobro) + neko voće posle + neki integralni keks.
    20:00 Tunjevina + neko povrće
    23:00 Posni sir + mleko sa surutkom u prahu

  • #2
    Re: Triangle - Pomoć pri sastavljanju prehrana za masu

    reci mi da nisi ozbiljan

    Comment


    • #3
      Re: Triangle - Pomoć pri sastavljanju prehrana za masu

      Izvini što se trudim.

      Comment


      • #4
        Re: Triangle - Pomoć pri sastavljanju prehrana za masu

        najbitniji obrok poslije treninga tebi je totalno u qrcu! riza ili krumpir+piletina ili riba, ili neko meso drugo.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Triangle - Pomoć pri sastavljanju prehrana za masu

          ako ne mozes bolje od ovoga tj ako nemas para za vise zajebancije oko hrane (a znam kako ti je) onda poduplaj dorucak i zamijeni predzadnji i treci odozdo obrok....tako da ti tunjevina bude poslije treninga...samo puno jedi mase ce sigurno biti, mada to nece biti neka kvalitetna-....

          Comment

          Working...
          X