Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lil joN - moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Lil joN - moja prehrana

    Pa dobro ti je napiso. Kako možeš očekivati da si od 4 kg praha (ako si imao najveći paket), dobio 4 kg. ***** je onda to prah kad se 100% iskorištava. Dobio si kile od kalorijskog suficita i da si te kalorije iz praha nadomjestio normalnom hranom, napredak bi bio potpuno isti.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #17
      Re: Lil joN - moja prehrana

      Originally posted by Dida View Post
      i da si te kalorije iz praha nadomjestio normalnom hranom, napredak bi bio potpuno isti.
      bolji, kvalitetniji
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #18
        Re: Lil joN - moja prehrana

        Originally posted by Dida View Post
        Pa dobro ti je napiso. Kako možeš očekivati da si od 4 kg praha (ako si imao najveći paket), dobio 4 kg. ***** je onda to prah kad se 100% iskorištava. Dobio si kile od kalorijskog suficita i da si te kalorije iz praha nadomjestio normalnom hranom, napredak bi bio potpuno isti.
        kupio sam 3kg praha i popio pol kutie i dobio 4kg na masi ostalu polovicu sam dao prijatelju koj trenira nogomet i rezultat je bio sličan
        a pošto svi ovdje pljuju po msalacu odakle onda uzeti kalorie ako ne iz masti kaj energetske pločice pa nemam para za to koliko bi ih trebao uzet da nadomjestim kalorie

        Comment


        • #19
          Re: Lil joN - moja prehrana

          Originally posted by KeLavra View Post
          jesi ti pijan ili napusen?
          sta se jede prije spavanja?sta su bademi?
          niti sam pijan nit sam napusen....nego jedem i treniram i slusam savjete pametnijih..a ti pametnjakovicu jedan citaj kad ti je bog dao oci...da jede pred spavanje jel 100 gr kikirikija???alo covjece ..ko je ovde napusen....sta se tu pravis pametan....jel isto 20-30 gr badema i 200-300 gr sira i samo solo 100 gr kikirikija....Treba jel solo masti da jede pored spavanje.....Na cemu je to on pa ce mu organizam toliku kolicinu masti da apsorbuje...Pa ljudi za citav dan unesu 100-120gr masti...A on ce da unese za jedan obrok i to vecernji kad mu je metabolizam najsporiji 50-60 gr masti...Zbunjujete covjeka ovde a osnove o ishrani neznate....Od cega to treba da se sastoji vecernji obrok???Sto mu nisi savjetovao kakav slow protein a ne meni vices da sam pijan....
          I dobro neko rece..ovde svi poceli da dijele savjete i prave se pametni....
          Eto nek te poslusa pa nek jede svaku vece 100 gr kikirikija.....i koji to kikiriki jede??sigurno onaj najobicniji kao sto gledam koji je usoljen i uprzen u ulju jbt....Koji vam je ljudi k....savjetujte covjeka kako treba a ne da gledate sta drugi pise i hvatate se za nekakvu slamku sto sam covjeku rekao da izbaci taj yebeni przeni kikiriki i ubaci "zdrave" masti i to samo 20-30 gr jer mu navece netreba vise ali obavezno uz nekakav protein...zato sam i rekao da uzme jos 200.300 gr sira gdje ima 20-30 gr proteina i to mu je ekstra pred spavanje...

          Comment


          • #20
            Re: Lil joN - moja prehrana

            Originally posted by pava View Post
            kupio sam 3kg praha i popio pol kutie i dobio 4kg na masi ostalu polovicu sam dao prijatelju koj trenira nogomet i rezultat je bio sličan
            a pošto svi ovdje pljuju po msalacu odakle onda uzeti kalorie ako ne iz masti kaj energetske pločice pa nemam para za to koliko bi ih trebao uzet da nadomjestim kalorie
            A neš ti para. Ako dobro podnosiš zobene, eto ti pola kile za 5 kn. Od maslaca i čistog bezumnog šopanja kalorijama možeš dobiti samo salo. To me podsjeća na nečiji potpis "koja je razlika u masi s junk foodom i masi s posnim itd.?". Pa razlika je bokte, oćeš dobiti salo ili mišiće?
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #21
              Re: Lil joN - moja prehrana

              A neš ti para. Ako dobro podnosiš zobene, eto ti pola kile za 5 kn. Od maslaca i čistog bezumnog šopanja kalorijama možeš dobiti samo salo. To me podsjeća na nečiji potpis "koja je razlika u masi s junk foodom i masi s posnim itd.?". Pa razlika je bokte, oćeš dobiti salo ili mišiće?
              +100000000
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #22
                Re: Lil joN - moja prehrana

                Originally posted by damko View Post
                Pa ljudi za citav dan unesu 100-120gr masti...A on ce da unese za jedan obrok i to vecernji kad mu je metabolizam najsporiji 50-60 gr masti...Zbunjujete covjeka ovde a osnove o ishrani neznate....
                Ko prvo, uopće ne računam s tim da je čovjek mislio na slani, prženi kikiriki, nego na kikiriki u ljusci. Ne znam kako bi ikome palo na pamet stavljati slani kikiriki u primjer BB prehrane. Istina da je i kikiriki u ljusci gori izvor masti od badema i oraha, ali je i duplo jeftiniji, pa ako ga ja mogu jesti, mislim da može i on i da ga neće ubiti tih pola grama zasićenih masti više.

                A ovo da neko ne zna osnove si možeš klincima u lokalnoj teretani prodavat.
                Originally posted by magarac
                pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                dzaba mu sve

                Comment


                • #23
                  Re: Lil joN - moja prehrana

                  Originally posted by Dida View Post
                  A neš ti para. Ako dobro podnosiš zobene, eto ti pola kile za 5 kn. Od maslaca i čistog bezumnog šopanja kalorijama možeš dobiti samo salo. To me podsjeća na nečiji potpis "koja je razlika u masi s junk foodom i masi s posnim itd.?". Pa razlika je bokte, oćeš dobiti salo ili mišiće?
                  znam to al maslac koristim kao izvor kaloria ne da mi se šopat tim pahuljicama jer me ni briga jel imam il nemam škembu a kaloria i energija je svagdje isti ko što je protein svagdje protein

                  Comment


                  • #24
                    Re: Lil joN - moja prehrana

                    Originally posted by pava View Post
                    znam to al maslac koristim kao izvor kaloria ne da mi se šopat tim pahuljicama jer me ni briga jel imam il nemam škembu a kaloria i energija je svagdje isti ko što je protein svagdje protein

                    Comment


                    • #25
                      Re: Lil joN - moja prehrana

                      Lik objasnio
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • #26
                        Re: Lil joN - moja prehrana

                        Originally posted by Dida View Post
                        Ko prvo, uopće ne računam s tim da je čovjek mislio na slani, prženi kikiriki, nego na kikiriki u ljusci. Ne znam kako bi ikome palo na pamet stavljati slani kikiriki u primjer BB prehrane. Istina da je i kikiriki u ljusci gori izvor masti od badema i oraha, ali je i duplo jeftiniji, pa ako ga ja mogu jesti, mislim da može i on i da ga neće ubiti tih pola grama zasićenih masti više.

                        A ovo da neko ne zna osnove si možeš klincima u lokalnoj teretani prodavat.
                        prvo odgovor nije bio upucen tebi...a neznam gdje se ti nadje prozvan...drugo pogledaj njegov dnevni unos proteina i UH pa ce ti sve biti jasno..Iz hrane jedva da ima preko 110gr-120gr DNEVNO cistih proteina(whey da neracunam posle treninga) a hoce da raste...sa druge strane ima 300gr rize rasporedjene tako kako je... i onaj musli ujutro....a on sigurno od 150gr rize u jednom obroku ima da se davi dok to pojede...Jer to je 120gr UH u jednom obroku i to mu je previse rize za pocetak sigurno...Plus sto nije napisao ni koliko kila ima ni godina...
                        Kikiriki kakav god da jede NIJE dobra opcija da ga JEDE SAMOG pred spavanje...Ja sam samo tu pokusao covjeku da skrenem paznju..Unositi same masti pred spavanje je cista glupost nista vise...I nece njega ubiti ta masnoca nego od nje nece imati nikakve koristi..uzalud bacen novac...o tome ja govorim....Ako covjek hoce kvalitetno da se udeblja onda mora i da se kvalitetno hrani a ne da u jednom obroku jede 150gr rize i 150gr piletine a u drugom da jede 100gr kikirikija samog....
                        Pozz...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Lil joN - moja prehrana

                          masti da jedes pred spavanje
                          sta pocetnik moze zakljucit po ovom?

                          ako imas konkretan savijet onda ga izlozi,nemoj se pravit pametan i pisat litanije jer juce si doso na forum.
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Malo pomos

                            Originally posted by FEARiTseLF View Post
                            pava je inace klasicni retard kome treba zabranit pisat po forumu a kamoli mu pridavat vaznost
                            maslac nema mjesta u bb prehrani iz preocitih razloga ko sta ti nemas mjesta u davanju savjeta ljudima
                            Opet si bezobrazan? Kako mozes covjeku na ovako lijepom mjestu govoriti da je retard? Izgleda da bi tebi trebalo zabraniti puno toga ...jer sve sto ti radis na ovom forumu je furaš bezobrazluk!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Malo pomos

                              Originally posted by qlined77 View Post
                              Opet si bezobrazan? Kako mozes covjeku na ovako lijepom mjestu govoriti da je retard? Izgleda da bi tebi trebalo zabraniti puno toga ...jer sve sto ti radis na ovom forumu je furaš bezobrazluk!


                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Lil joN - moja prehrana

                                Originally posted by KeLavra View Post
                                sta pocetnik moze zakljucit po ovom?

                                ako imas konkretan savijet onda ga izlozi,nemoj se pravit pametan i pisat litanije jer juce si doso na forum.
                                pa ja sam iznio konkretan savjet i rekao mu sta da jede pred spavanje....a neko vice da sam pijan i napusen..jel to ljudima treba servirati sve na tacni..to sto sam mu rekao "masti da jedes pred spavanje"....sam rekao iz tog razloga da ga potaknem da razmislja malo..jer ocigledno lik nije citao forum jer mu je mrsko....i pola ljudi ovde dodje i pita sta i kako a da osnove nisu procitali.....to sto sam juce dosao na forum neznaci ni meni ni tebi nista isto kao sto meni ne znaci tih tvoji hiljadu i nesto poruka...znaci apsolutno mi neznaci nista....ako ti je broj poruka mjerilo znanja onda ti svaka cast....i ne pisem litanije...nego covjeka savjetujem da nepravi pocetnicke greske....ako treba masti samo da jede pred spavanje i to u obliku 100gr kikirikija onda neka jede...ja vise na ovu temu necu komentarisati jer nema potrebe..sve je receno..pa eto nek poslusa koga hoce....
                                Pozz

                                Comment

                                Working...
                                X