Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lil joN - moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Lil joN - moja prehrana

    Originally posted by damko View Post
    pa ja sam iznio konkretan savjet i rekao mu sta da jede pred spavanje....a neko vice da sam pijan i napusen..jel to ljudima treba servirati sve na tacni..to sto sam mu rekao "masti da jedes pred spavanje"....sam rekao iz tog razloga da ga potaknem da razmislja malo..jer ocigledno lik nije citao forum jer mu je mrsko....i pola ljudi ovde dodje i pita sta i kako a da osnove nisu procitali.....to sto sam juce dosao na forum neznaci ni meni ni tebi nista isto kao sto meni ne znaci tih tvoji hiljadu i nesto poruka...znaci apsolutno mi neznaci nista....ako ti je broj poruka mjerilo znanja onda ti svaka cast....i ne pisem litanije...nego covjeka savjetujem da nepravi pocetnicke greske....ako treba masti samo da jede pred spavanje i to u obliku 100gr kikirikija onda neka jede...ja vise na ovu temu necu komentarisati jer nema potrebe..sve je receno..pa eto nek poslusa koga hoce....
    Pozz
    Ti si barem iznio savjet na cemu ti svaka čast, pa ko voli neka izvoli..a ti sto ti pamet sole su najpametniji na svijetu a ne mogu se udostojiti konkretan odgovor napisati....

    Comment


    • #32
      Re: Lil joN - moja prehrana

      eve da se pretstavam 19 god 182 cm..88 kg
      evo i jedna sl a poveke imate u slike clanova
      [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
      ako moze iskusnije da mi date neke konkretne odg..
      sta smeniti a sta ostati sta dodati....?
      kritike su dobro dosle

      Comment

      Working...
      X