Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lil joN - moja prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lil joN - moja prehrana

    prehrana za masa zelim 5-6 kg + pa ovaka za prv pat si pravam program i treba mi mn pomos
    6:30- 150 g musli + 0.5 mleko
    11:00- 3 cjeli jajca 70 grama tuna
    17:00- 150 g pilece mjeso + 150 g riza
    19:00 treting
    posle trening whey i vo mk nemozam da najdam nigde glikoza pa neso za zamena za nea dami kazete ?
    21:00 150 g p mjeso + 150 g riza
    22:00 100 g kikiriki
    evo ovoa sam sam sostaviopa kade gresam pomagajte
    hvala unaprjed
    Last edited by Lil joN; 28-09-11, 21:47.

  • #2
    Re: Malo pomos

    digni te sve porcije za duplo sa musliem ne buš nabil masu jedi kruh tjesto krompir
    jedi maslac ima dosta kaloria ali i masnoća pa možda ako ćeš ga jest u velikim količinama uzmi omega3

    Comment


    • #3
      Re: Malo pomos

      6:30 - dodaj izvor proteina (posni sir, tuna, whey, meso... biraš što hoćeš). Plus što muesli nisu baš idealni UH, al ajd, ako baš uživaš u njima, nije neki problem.
      11:00 - OK, s tim da bi bilo dobro ili još malo povećati masti (npr. 5 jaja ili šaka oraha) ili dodati izvor ugljikohidrata (šnita raženog kruha)
      - sad imaš preveliku rupu bez obroka. Ubaci u 14:00 neki sendvič s nemasnom šunkom ako si negdje vani i nemaš pristup kuhinji.
      17:00 - OK
      21:00 -OK
      22:00 - OK, možeš ubaciti još malo posnog sira da imaš sporoprobavljujućeg proteina u želucu prije spavanja.

      Umjesto glukoze nakon vježbanja možeš pojesti 100 grama bijelog kruha, jaffa kekse i sl.


      btw., Pava, kakav crni maslac?
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment


      • #4
        Re: Malo pomos

        pava je inace klasicni r..... kome treba zabranit pisat po forumu a kamoli mu pridavat vaznost
        maslac nema mjesta u bb prehrani iz preocitih razloga ko sta ti nemas mjesta u davanju savjeta ljudima

        Comment


        • #5
          Re: Malo pomos

          Ma samo rokaj maslac ajde .Reci ti njima pava

          Comment


          • #6
            Re: Lil joN - moja prehrana

            blago receno katastrofa ali idemo redom:
            1 obrok-nemas proteina dovoljno kad je tijelu najpotrebnije...izbaci musli,uzmi zobene pahuljice recimo 150 do 200 gr sa 0,5 mlijeka,i pojedi jedno 7 bjelanaca
            2 obrok-nigjde UH...sta si dobio od tog obroka?? uzmi recimo 200gr mesa i 100gr rize i salatu neku....
            3 obrok-previse UH u ovo doba..metabolizam ti vec polako usporava..pojacaj meso na 200 gr a rizu smanji na 100gr....
            4 obrok- meso pojacaj na 200gr a UH smanji na 100gr rize ili 500gr krompira
            5 obrok katastrofa blaga...pred spavanje kikiriki??masti da jedes pred spavanje..i to same?? citas li forum??...kupi sebi sir bezmasni i pojedi 200-300 gr sira i 20gr badema....ili kupi sebi Kazein protein pa ga pij pred spavanje....
            eto to au neke smjernice...mnogo grijesis u ishrani...gledaj da ti svaki obrok ima proteine i UH ako radis masu..osim ovog obroka pred spavanje tad ti UH ne trebaju....Kupi sebi multivitamin,c vitamin,omega3 riblje ulje....ii citaj forum....
            Pozz

            Comment


            • #7
              Re: Malo pomos

              Originally posted by FEARiTseLF View Post
              pava je inace klasicni r..... kome treba zabranit pisat po forumu a kamoli mu pridavat vaznost
              maslac nema mjesta u bb prehrani iz preocitih razloga ko sta ti nemas mjesta u davanju savjeta ljudim
              a
              hahah car si..
              i ja neznam tacno kako covjek moze tako dugo tuci po svome, znajuci da lupa gluposti al eto
              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

              Comment


              • #8
                Re: Lil joN - moja prehrana

                Originally posted by damko View Post
                blago receno katastrofa ali idemo redom:
                1 obrok-nemas proteina dovoljno kad je tijelu najpotrebnije...izbaci musli,uzmi zobene pahuljice recimo 150 do 200 gr sa 0,5 mlijeka,i pojedi jedno 7 bjelanaca
                2 obrok-nigjde UH...sta si dobio od tog obroka?? uzmi recimo 200gr mesa i 100gr rize i salatu neku....
                3 obrok-previse UH u ovo doba..metabolizam ti vec polako usporava..pojacaj meso na 200 gr a rizu smanji na 100gr....
                4 obrok- meso pojacaj na 200gr a UH smanji na 100gr rize ili 500gr krompira
                5 obrok katastrofa blaga...pred spavanje kikiriki??masti da jedes pred spavanje..i to same?? citas li forum??...kupi sebi sir bezmasni i pojedi 200-300 gr sira i 20gr badema....ili kupi sebi Kazein protein pa ga pij pred spavanje....
                eto to au neke smjernice...mnogo grijesis u ishrani...gledaj da ti svaki obrok ima proteine i UH ako radis masu..osim ovog obroka pred spavanje tad ti UH ne trebaju....Kupi sebi multivitamin,c vitamin,omega3 riblje ulje....ii citaj forum....
                Pozz
                jesi ti pijan ili napusen?
                sta se jede prije spavanja?sta su bademi?
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • #9
                  Re: Lil joN - moja prehrana

                  što je plašimo se maslaca ko crnog đavla za mene je dobar izvor kalorija uostalom čovjek oče nabit masu pa neće na natjecanje ić da mu svaki mišić mora ispast vidiš po pitanjima da oće MASU

                  Comment


                  • #10
                    Re: Lil joN - moja prehrana

                    Originally posted by pava View Post
                    što je plašimo se maslaca ko crnog đavla za mene je dobar izvor kalorija uostalom čovjek oče nabit masu pa neće na natjecanje ić da mu svaki mišić mora ispast vidiš po pitanjima da oće MASU

                    pre si smješan dječko
                    Attached Files

                    Comment


                    • #11
                      Re: Lil joN - moja prehrana

                      koliko je odi ljudi počelo dolazit dilit pamet umisto učit.. sere mi se
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • #12
                        Re: Malo pomos

                        Originally posted by Dida View Post
                        6:30 - dodaj izvor proteina (posni sir, tuna, whey, meso... biraš što hoćeš). Plus što muesli nisu baš idealni UH, al ajd, ako baš uživaš u njima, nije neki problem.
                        11:00 - OK, s tim da bi bilo dobro ili još malo povećati masti (npr. 5 jaja ili šaka oraha) ili dodati izvor ugljikohidrata (šnita raženog kruha)
                        - sad imaš preveliku rupu bez obroka. Ubaci u 14:00 neki sendvič s nemasnom šunkom ako si negdje vani i nemaš pristup kuhinji.
                        17:00 - OK
                        21:00 -OK
                        22:00 - OK, možeš ubaciti još malo posnog sira da imaš sporoprobavljujućeg proteina u želucu prije spavanja.

                        Umjesto glukoze nakon vježbanja možeš pojesti 100 grama bijelog kruha, jaffa kekse i sl.


                        btw., Pava, kakav crni maslac?
                        hvala dida
                        pa ovako na posao sum od 7- 17 h i samo odmor u 11 imam i mora tako da bude
                        promenicu kako sto si napisao i otprilika koliko ke ima P, UH
                        trenutna kg mi e 88

                        Comment


                        • #13
                          Re: Lil joN - moja prehrana

                          Originally posted by pava View Post
                          što je plašimo se maslaca ko crnog đavla za mene je dobar izvor kalorija uostalom čovjek oče nabit masu pa neće na natjecanje ić da mu svaki mišić mora ispast vidiš po pitanjima da oće MASU
                          Onda si mu mogo preporučit i Nutellu. Isto govno, samo što je ekšli i fino.

                          A ne znam koji bi to kreten htio nabiti salo. XD
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Lil joN - moja prehrana

                            a dobro dok sam bio na ljekovima koj su mi otvorili apetit trpo sam u sebe sve i svašta još bi po danu pojeo 1/4 il 1/2 kruha il malo više s maslacom zanimljivo da sam taj mjesec napredovao po težini za što bi mi u prosjeku trebalo 2-3 mjeseca a i dobio sam nešto sitno sala jer je maslac manje više samo masnoče al imao sam podosta snage za trening
                            al dobro ima svakake ekipe na forumu ko kad sam napisao da sam od weiderovog mega masa 2000 dobio 4kg na mjesec što i jesam i ovaj napiše i onda svizac odmota čokoladu

                            Comment


                            • #15
                              Re: Lil joN - moja prehrana

                              ne da mi se više raspravljat ode udarit po maslacu i još je nešto ostalo čvaraka u frižideru pozdrav

                              Comment

                              Working...
                              X