Announcement

Collapse
No announcement yet.

mboss prehrana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mboss prehrana

    Pozdrav svima! Nakon dugo vremena njuskanja po ovom forumu, probao sam si sloziti nekakav dnevni plan prehrane.

    Sto se tice whey-a, mogao bih kupiti pakiranje od 1kg mjesecno. Znam da se whey uzima poslije treninga, ali me zanima moze li se whey-em zamijeniti cijeli obrok, ili se uz njega treba jos nesto ubaciti u kljun.

    Samo da se informirate, radim P90x trening te imam jako malo sala sa trbuha za skinuti.

    Imam dva rasporeda dnevne prehrane i treninga zbog smjene u skoli. Pa evo ga, recite mi sto mislite. Hvala!

    1. RASPORED:
    1. OBROK [09:00]
    100g zobenih pahuljica + 1 zumanjce + 5 bjelanjaka
    2. OBROK [10:00]
    100g kruha + 50g posnog sira + 50g pileće salame
    -TRENING- [11:00]
    3. OBROK [nakon treninga, vrijeme ovog obroka ovisi o misicnoj skupini koju radim]
    Whey s vodom i glukozom
    4. OBROK [13:00]
    Rucak (kao sto sam vec rekao, tu nemogu puno intervenirati, uglavnom jedem sto stara spremi )
    5. OBROK [16:25]
    Odmor u skoli, uglavnom uzmem neko integralno pecivo u pekari
    6. OBROK [oko 20:00, kada se vratim iz skole]
    100g kruha + 50g posnog sira + 50g pileće salame

    2. RASPORED
    1. OBROK [07:00]
    100g zobenih pahuljica + 1 zumanjce + 5 bjelanjaka
    2. OBROK [10:25]
    Odmor u skoli, uglavnom uzmem neko integralno pecivo u pekari
    3. OBROK [oko 14:00, kada se vratim iz skole]
    Rucak
    4. OBROK [16:00]
    100g kruha + 50g posnog sira + 50g pileće salame
    -TRENING- [17:00]
    5. OBROK [nakon treninga, vrijeme ovog obroka ovisi o misicnoj skupini koju radim]
    Whey s vodom i glukozom
    6. OBROK [20:00]
    100g kruha + 50g posnog sira + 50g pileće salame

  • #2
    Re: mboss prehrana

    Eh... Pazi da ti unos P bude nekih 2 g P/ kg, u ovom prvom jelovniku su mi nekak prvi obroci prenagužvani, a večera ti je prerano, osim ako ne ideš spavati u 21 h! Zadnji obrok pojedi prije spavanja.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: mboss prehrana

      Sta mislis onda da prebacim 2. obrok na zadnji u prvom jelovniku?

      Comment


      • #4
        Re: mboss prehrana

        Nemoj bacati žumanjke, jedi cijela jaja.
        Uz ono pecivo ubaci neke P.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: mboss prehrana

          To sam i ja mislio, ali su me mucile te masti. Iz nekih tvojih postova sam zakljucio da je pametnije pojesti cijela jaja
          Sto bi ti ubacio uz to pecivo?

          Comment


          • #6
            Re: mboss prehrana

            Originally posted by mboss View Post
            Sto bi ti ubacio uz to pecivo?
            Bilo koji izvor P: meso, riba, jaja, sir, proteini u prahu...salama od pilećih prsa ide uz to kao sendvič.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: mboss prehrana

              U skoli sam tada, pa ce mi to biti mali problemcic. Mogu eventualno uzeti sendvic sa pilecom salamom?

              A sto se tice onog tvog recepta za zobene, mogu li ubaciti i zlicu meda? Radim sa vodom i 150g zobenih, pa cisto da ne bude bezokusno.

              Comment


              • #8
                Re: mboss prehrana

                Originally posted by mboss View Post
                A sto se tice onog tvog recepta za zobene, mogu li ubaciti i zlicu meda? Radim sa vodom i 150g zobenih, pa cisto da ne bude bezokusno.
                Može žlica meda, ne zaboravi mjericu wheya.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: mboss prehrana

                  E iskreno, nisam siguran sto znaci 'mjerica' wheya.

                  Sto mislis o kikirikiju uz pecivo u skoli? 20 P na 100g, istina je da ima podosta M, ali to mi je jedino rjesenje.

                  Comment


                  • #10
                    Re: mboss prehrana

                    kakvo jedino rjesenje pobogu!? uzmes kruh izrezes popola tj pecivo neko unutra ubacis xy grama dimcek pilece salame ili purece deluxe ili speces meso i ubacis unutra ili tunu..salate i voila! aak bas oces mos i jogurt lajt popit s tim! mos uzet i kutijicu posnog i zlicu u ruku i jos saku nekih orasastih npr taj tvoj kikiriki i to jest

                    Comment


                    • #11
                      Re: mboss prehrana

                      Originally posted by mboss View Post
                      E iskreno, nisam siguran sto znaci 'mjerica' wheya.

                      Sto mislis o kikirikiju uz pecivo u skoli? 20 P na 100g, istina je da ima podosta M, ali to mi je jedino rjesenje.
                      Mislim da moraš detaljnije čitati forum i naučiti osnove o P, UH i M. Onda će ti sve biti jasnije, a i lakše.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: mboss prehrana

                        Originally posted by Songoku View Post
                        kakvo jedino rjesenje pobogu!? uzmes kruh izrezes popola tj pecivo neko unutra ubacis xy grama dimcek pilece salame ili purece deluxe ili speces meso i ubacis unutra ili tunu..salate i voila! aak bas oces mos i jogurt lajt popit s tim! mos uzet i kutijicu posnog i zlicu u ruku i jos saku nekih orasastih npr taj tvoj kikiriki i to jest
                        Molim te procitaj sve, pa ces shvatiti zasto mi je to jedino rjesenje. U skoli sam tada, nemogu 'spec' meso i ubaciti unutra ili tunu i salatu...

                        Comment


                        • #13
                          Re: mboss prehrana

                          nisam shvatio.. objasni mi..isao sam i ja u skolu!.. neces si jbt u skoli pec meso neg ces si vecer prije ili jutro prije skole pobogu,ili nemoras ni pec neg jednu od ovih kvalitetnih salama ili samo poneses zlicu i kupis u ducanu za vrijeme odmora posni! ako oces davat sam sebi neke izglike dobro..

                          Comment


                          • #14
                            Re: mboss prehrana

                            ja idem na faks i medu jedinima sam koji imam torbu, i defitivno jedini koji uzima granu od doma, imam tunu, posni i pola kruha sa 15-20 deka pilecih prsa.
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #15
                              Re: mboss prehrana

                              ja san jutros na misi zornici ima svoju kutijicu.. i kad je misa zavrsila udavia san se u njoj ispred svih ?! i boli me .. =)))
                              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                              Comment

                              Working...
                              X