Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina Pizza od proteina sirutke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fiorentina Pizza od proteina sirutke

    Picture 9.png



    Jaje na vrhu je tu da,da signal da je rijec o doručku ??

    Ma ne, to je Fiorentina, moja omiljena vrsta pizze ... možda uz Hawaiian. Ja ću čisto priznati da je to bila nesreća. Pokušavao sam napraviti palačinku (ha!) i shvatio da se pretvara u pizzu (čovjek može reći previše brašna ? Hehe). To je bilo samo 60 g bjelanjka, 19g sirutke(wheya), 6g grašaka, 5g prehrambenog kvasaca i 25g integralnog brašna) ispeceno je navecer,i ostavljen preko noći, jer sam ga htio za doručak jesti, a kada je došlo vrijeme, samo sam ga prelio pelatom od rajcice + češnjak + kuhani špinat + gljive + 25g od mozarella.

    Zatim sam razbio jedno jaje i ispekao ga bez ulja i stavio na vrh pizze . Rezultat?

    Pa, to je taj whey a to je da mi se jako svidjelo. Ispalo je hrskavo i prilično lijepo.Jedino što mislim da sam trebao učiniti je dodati jedno cijelo jaje na pizza tjesto(smjesu) ali to na stranu jer je i ovako yuuummmmi.

    Sada, statistika.

    Cijela pizza: 228kcal i 30g proteina, 25g ugljikohidrata (4g vlakana) i 2.5G masti.
    Sada mozete a i na vama je da birate sta jos volite i zelite na pizzi - igrajte se i uzivajte


    Picture 10.png Picture 19.png

    __________________________________________________ _____________________
    tekst je preuzet i preveden u cjelosti ,,dao sam si truda da ga podjelim s vama ...

  • #2
    Re: Fiorentina Pizza od proteina sirutke

    odlicna ideja, svakako cu provat, i ja cesto eksperimentiram sa bb namirnicama, izgleda ko naslovnica sa nekog jelovnika

    Comment


    • #3
      Re: Fiorentina Pizza od proteina sirutke

      stavis jedno cijelo jaje a ima 2,5g masti? al, whey je sladak, ostalo je slano... hm...
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Fiorentina Pizza od proteina sirutke

        Pa napravis si kako hoces i zelis zar ne,,,budi malo dosjetljiv pa si spusti tu masnocu ako mozes i na 0.06 M.

        A sto se tice ostalog neshvacam gdje je navedeno da ima soli kao dodatak?
        Ili ti to usporedjujes klasicnu pizzu sa ovom u koju ide sol u zamjes tijesta a i u umak od rajcice ?!

        Comment

        Working...
        X