Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bodybuilding kolac za masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bodybuilding kolac za masu

    Posto su mi dosadila jaja na klasicni nacin(kuhana,pecena) odluci san provat nesto novo s njima a usput i da je slatko.
    Kolac je vrlo jednostavan a ideja je uzeta od recepta dalmatinske rožate, samo rožati je glavni sastojak karamelizirani secer koji se ne uklapa u bodybuilding pa san ga izbaci, svejedno je jako ukusno! Problem moze bit na dijeti jer ide dosta mlijeka kojega vecina izbjegava, ali svejedno je jako dobro za pojest ujutro uz zobene jer tada mnogi konzumiraju uz njih jaja i mlijeko.
    Potrebni sastojci su:
    1l malomasnog mlijeka (0,9% m)
    10 cijelih jaja
    korica 1 cijelog limuna (naribana)
    25(natrena nadomjestak za 150g secera)
    Postupak:
    u zdjelu ubacimo sve sastojke i s mikserom na najlaganijoj brzini izmiksamo u jedolicnu smjesu, treba paziti da se ne stvoru pjena i baluncici zato miksat najsporije sto se moze. Ubaciti u zdjelu za pecenje kolaca(pozeljno da zdjela ima rupu po sredini ovo su posebne za pecenje i vecina ih ima kod kuce u obliku kruga su, ako ne moze i obicna za pecenje) pospricamo zdjelu sa sprejom za pecenje ili namazemo sa malo maslaca, kad smo ubacili sve unutra uzmemo veliku tepsiju i ulijemo u nju vode malo manje od vrha, zdjelu sa smjesom stavimo u tepsiju sa vodom i ubacimo u pec na 180 stupnjeva, pece se 1 ipo do dva sata. kad je gotovo stavimo u frizider da se ohladi i imamo bb kolac. stvar sa vodom je da se kolac pece na pari..

  • #2
    Re: Bodybuilding kolac za masu

    Daj koju fotku nabaci!
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Bodybuilding kolac za masu

      za nekog ko zna kuhat samo rižu i paštu na bijelo, ovo stvarno izgleda komplicirano. Miksanje, peć? ufff previše posla
      To enjoy freedom we have to control ourselves

      Comment


      • #4
        Re: Bodybuilding kolac za masu

        Originally posted by sandra View Post
        za nekog ko zna kuhat samo rižu i paštu na bijelo, ovo stvarno izgleda komplicirano. Miksanje, peć? ufff previše posla
        nebi me cudilo da sam ovo procitao od kakvog muskarca, al od tebe sandra .. jao jao
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Bodybuilding kolac za masu

          Originally posted by SemaMare View Post
          nebi me cudilo da sam ovo procitao od kakvog muskarca, al od tebe sandra .. jao jao
          Znam, malo me sram zbog toga, ali ne ide mi nikako. Npr za puding, pročitam sve upute i sve sve sve napravim kako piše, i nikad mi ne uspije.. a da ne pričam o drugim pokušajima. Jednostavno sam shvatila da mi nikako ne ide to kuhanje, a srećom volim jednostavna jela pa mi nije problem. Sada sam si skuhala jaje i cikoriju, i to pomješala, obrok baš po mojim guštima
          To enjoy freedom we have to control ourselves

          Comment


          • #6
            Re: Bodybuilding kolac za masu

            bože
            staviš 1l mlijeka kuhat,al od tih 1l oduzmeš 2dcl gdje u tanjuru smješaš s prahom(puding,malo šećera po želji)
            kad mlijeko zavrije ubaciš smjesu,smanjiš vatru i mješaš dok se ne zgusne i to je to
            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

            Comment


            • #7
              Re: Bodybuilding kolac za masu

              neznan jel ko obrisa moj komentar al nvm..

              eo opet..

              sandra ko ćete ženit hebemu? ""
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #8
                Re: Bodybuilding kolac za masu

                moze nabacin sutra sliku kad ga ponovo napravim, prvo moran vidit kako, ne ide me ovaj novi forum, inace je jako jednostavno za napravit meni treba 5 minuta za to zamjesat, stavin ga u pec i vratin se za sat ipo kolac gotov.. a stvarno bude ukusan nikad mi nije bilo draze pojest jaja ujutro uz zobene

                Comment


                • #9
                  Re: Bodybuilding kolac za masu

                  Originally posted by juka View Post
                  neznan jel ko obrisa moj komentar al nvm..

                  eo opet..

                  sandra ko ćete ženit hebemu? ""
                  a vjerojatno niko

                  ja sam vuk samotnjak i jedino to mi najbolje ide u životu, biti sama.

                  No vidim ja da će me neki ljudi s ovog foruma i naučiti kuhati
                  To enjoy freedom we have to control ourselves

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bodybuilding kolac za masu

                    Originally posted by sandra View Post
                    a vjerojatno niko

                    ja sam vuk samotnjak i jedino to mi najbolje ide u životu, biti sama.

                    No vidim ja da će me neki ljudi s ovog foruma i naučiti kuhati
                    ma lako je kuhat, samo se uputis s jednostavnim stvarima, sandra nadi nekog bodybuildera ti ionako sami sebi spremaju hranu

                    Comment

                    Working...
                    X