Announcement

Collapse
No announcement yet.

pozeri na fejsu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: pozeri na fejsu

    nabijaju nam komplekse :/

    Comment


    • #17
      Re: pozeri na fejsu

      Mali je zvijer. Vidi samo koliki biceps
      I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

      Comment


      • #18
        Re: pozeri na fejsu

        Ovakvih ima i previse! Ja im se subskrajbam da se mogu smijat na takve slike!
        Danas sam umro kada sam vidio jedan biser. Takav jedan slican pigmejac (165-170cm i 60kg) napise "Zasto se cure pale na fubalere? To su sve mali zgoljavci..." A ima ovakvu slicnu sliku svog six-jada na profilu.

        Meni je ok kada si netko tipa Marko slika ili Priest stave slike profila bez majice, no ovakva djeca jao... a te curice sto se pale na to govore dosta o sebi. Ja znam da ozbiljna, inteligentna cura na ovome nemoze vidjeti nista sto bi ju impresioniralo.

        Dam glavu i da ispod ove slike ima barem 5 komentara "*____*"...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: pozeri na fejsu

          Block button je stvoren za ovakve slučajeve

          Comment


          • #20
            Re: pozeri na fejsu

            Imam frenda na facebooku koj je stvarno ogroman. I skupi jako malo aljkova samo od par frendova i 2-3 komentara. A kada stavi neki žgoljavac koj stavlja kamenje u džep da ga vjetar ne odnese ima jako puno lajkova i komentara.

            Comment


            • #21
              Re: pozeri na fejsu

              Originally posted by arianko View Post
              Imam frenda na facebooku koj je stvarno ogroman. I skupi jako malo aljkova samo od par frendova i 2-3 komentara. A kada stavi neki žgoljavac koj stavlja kamenje u džep da ga vjetar ne odnese ima jako puno lajkova i komentara.
              a kad vidim kakve zenske lajkaju takvu sliku ili komentiraju, ni najmanje mi nije zao sto ne lajkaju i ne komentiraju meni

              Comment


              • #22
                Re: pozeri na fejsu

                meni su ovakvi dečki baš sexy, ne kužim o čemu pričate...

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #23
                  Re: pozeri na fejsu

                  Divni su
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #24
                    Re: pozeri na fejsu

                    ovo mi je idol

                    Comment


                    • #25
                      Re: pozeri na fejsu

                      sramota -.-
                      TRAIN HARD OR GO HOME.

                      Comment


                      • #26
                        Re: pozeri na fejsu

                        Još je najsmiješnije kako je zamutio neke stvari ko npr ovaj iakn i ono nesto ruzicasto gore
                        Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                        Comment

                        Working...
                        X