Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dosadni početnici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosadni početnici

    Svima nam je već dosta ovih početnika koji otvaraju teme bez razloga.Mislim ja ih razumijem i ja sam bio početnik i ne informiran,ali ovo prelazi sve mjere.Oni žele postići nekakav uspjed a teško im je iti prolistati malo po stranici i naći što im treba.Odma čim se registriraju rade nove teme koje su vec 1000 puta ponovljene, i očekuju da im mi sve isponova pišemo?
    Ja predlažem (ako je to moguće naravno) da je nekako ograniči novo-registriramin članovima otvarati teme-npr. dok im account bude start minimalno 2 tjedna ili npr. dok ne skupe određeni broj postova...
    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

  • #2
    Re: Dosadni početnici

    Bas sam htio pitati, pa da ne otvaram novu temu, koliko ti proteini stete srcu ? Ja sam cuo da se i uvuce tuki od toga
    Zabranjeno im je da postaju neko vrijeme al sam u jednom dijelu foruma, mada bi bilo odlicno kad bi se uvelo na cijeli forum. Nisam ni ja neki korisnik duzi, al koliko sam na ovom forumu ponovljeno je istih pitanja milion puta, nazalost.
    I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

    Comment


    • #3
      Re: Dosadni početnici

      A trebalo bi se odvojiti jedan dio foruma sa člancima za početnike

      Comment


      • #4
        Re: Dosadni početnici

        Originally posted by Zvonimir Brle View Post
        A trebalo bi se odvojiti jedan dio foruma sa člancima za početnike
        Da, i još jednu sa najboljim biserima.
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: Dosadni početnici

          Originally posted by Aquila_hr View Post
          Da, i još jednu sa najboljim biserima.
          Haha legende
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: Dosadni početnici

            Promjeniš forum. :smajl koji pije kavu:
            Originally posted by Songoku
            najbolji pwm je burek

            Comment


            • #7
              Re: Dosadni početnici

              Puno smo o tome problemu raspravljali, vidi se ovdje:
              http://www.building-body.com/forum/f...vale-korisnika

              Odvojili smo početnike u poseban forum, i stavili smo im ograničenja...jbg nemoguće je izbjeći glupa pitanja, toga je uvijek bilo i bit će, tako je na svakom forumu.
              Ako niste dobre volje ne idite u forum Početnici... http://www.building-body.com/forum/forums/5-Početnici

              Last edited by kelly; 17-03-12, 17:47.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Dosadni početnici

                Evo pošto pratim malo bb scenu jedan lik koji inače radi treninge i prehranu za pare dobio je ovo pitanje : Kako mogu imati tijelo , ali ne onako nabildan ko Arnold Schwarzneger za 3 mjeseca xD !

                Comment


                • #9
                  Re: Dosadni početnici

                  Originally posted by kelly View Post
                  Puno smo o tome problemu raspravljali, vidi se ovdje:
                  http://www.building-body.com/forum/f...vale-korisnika
                  Kaze kako ima puno pocetnika i tako, a nije ni sam pogledao ovu temu koju mu je kelly dao. lol
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #10
                    Re: Dosadni početnici

                    Originally posted by Zvonimir Brle View Post
                    Evo pošto pratim malo bb scenu jedan lik koji inače radi treninge i prehranu za pare dobio je ovo pitanje : Kako mogu imati tijelo , ali ne onako nabildan ko Arnold Schwarzneger za 3 mjeseca xD !
                    Da, ali to in uvik padne napamet prije npr. ljeta, maturalne, krizme.... i onda kad taj event prođe, nema teorije da nastave sa vježbanjem jer nisu mogli postat Arnold u 3 mjeseca....a jadni

                    Ne pada in napamet počet sa ovim radi sebe, zdravlja i izgleda a ne radi drugih (uglavnom ) i radi nekog događaja...

                    Vedran Jaksic je u jednom svom postu napisa da je fascinantno kako ljudi znaju vise od autima, motorima, filmovima, igricama, a zapravo nista ne znaju o svom tijelu.
                    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Dosadni početnici

                      Originally posted by Aronnax View Post
                      Kaze kako ima puno pocetnika i tako, a nije ni sam pogledao ovu temu koju mu je kelly dao. lol
                      xD tražio sam ali nisam našao
                      Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                      Comment

                      Working...
                      X