Announcement

Collapse
No announcement yet.

Youtube account

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Youtube account

    Kako se probije ekipa? Vidim gro ekipe koja ima viewsa i viewsa i zaraduje od toga a ima videe srednja zalost..... kj mislite jel se to isplati radit ako imas zelje ?
    https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
    https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

    Instagram: @shredded_dario

  • #2
    Re: Youtube account

    Originally posted by DARICA View Post
    Kako se probije ekipa? Vidim gro ekipe koja ima viewsa i viewsa i zaraduje od toga a ima videe srednja zalost..... kj mislite jel se to isplati radit ako imas zelje ?
    Mislim zasto ne ako imas volje

    Bitni su pogledi mislim,a ne znam kad dosegnes odredjen broj pogleda sveukupno dobivas opciju potpisati ugovor sa YouTubeom za reklamiranje preko tvojih videa i zaradi se fino ako imas dobar broj pogleda,to je rekla-kazala po forumima i od frendova.

    Ako nije tajna,sto mislis,neki vlog a day in life of bodybuilder ( cutting/bulking ) ili ?
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • #3
      Re: Youtube account

      Ma svasta nesto bi radio pratim gro youtubere a mislim da imam izgled za tak nes a i mogo bi radit neke dobre epizode... a svasta nesto, street workout/vlogovi/ full day of eating i sl brije
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #4
        Youtube account

        Postoje kompanije i mozes za njih "raditi",ali svaka od njih ima razlicite uvjete koje trebas ispuniti da bi zarađivao.Npr. trebas imati određen broj subscribera i pregleda mjesecno i to.Kolko sam cuo na nasim prostorima se to bas i ne isplati jer pregledi kao ne vrijede toliko koliko u ostalim zapadnim zemljama.Inace ak te to veseli zasto ne probati.I ja sam mislio nesto slicno al sam odustao.


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Don't be afraid to fail.

        Comment


        • #5
          Re: Youtube account

          na 1000 pogledanih imas 1 kunu ,naj frend mi je jedan od vecih strucnjaka za te stvari u Hrvatskoj i tako kaze ...

          ako imas 1000 videa ,svaki sa 100 tisuca pogledaj ,isplati se svakako

          Comment


          • #6
            Re: Youtube account

            Isuse Carl Wind jel se mogu druziti sa tobom,imas frenda najjaceg bildera u gradu,frenda koji je jak na jutjubu

            A gle kako se Nixa probio sa tim svojim videima treninga i suplemenata,mislim da bi i ti uspio,samo treba vremena...
            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
            BB AND THIS !

            Comment


            • #7
              Re: Youtube account

              https://www.youtube.com/watch?v=17r9z9Y2sgY

              ovaj momak zaradjuje na tome,u Srbiji zivi gdje je teska situacija ,a uvijek neki nova odjeca ,jede dobro itd ...a nigdje ne radi ...
              ali on ima tisucu(neznam tocno haha) videa , na svakome 100 tisuca pregleda ...

              Comment


              • #8
                Re: Youtube account

                @darica

                drma te pubertet, zelis da si slavan
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • #9
                  Re: Youtube account

                  Ovo je stvarno zanimljiva tema... I koliko god ne zelin bit pesimist, napamet mi pada jedna splitska uzrecica - Nije ti to "daj Mare pizde"... Mare je bila najpoznatija splitska prostitutka prije kojih 50ak godina, sve jasno valjda.

                  Uglavnom, od nekih osnovnih preduvjeta ti triba dobra kamera, uvjeti za snimanje i pomagac, i neko osnovno znanje o editanju videa.

                  Snimke moraju bit vrhunske kvalitete,, sta je kod nas problem jer je brzina interneta 10 puta manja nego u SADu, shodno tome, vrime potrebno za upload videa u malo boljoj kvaliteti ce bit ogromno i to ce ogranicit tvoje mogucnosti ta se tice kolicine i trajanja videa koje mozes izbacit na dnevnoj bazi.

                  Uvjeti za snimanje, dobra teretana u kojoj te niko nece ometat i muvat se oko kamere, prostor doma di te niko nece prekidat i omest(iako se sve moze izrizat).

                  Pomagac ti svakako triba, pogotovo ako planiras radit videa o kuvanju i treningu.

                  Dalje, moras bit spreman ulozit ogromnu kolicinu vrimena u taj kanal. Smisljanje materijala, snimanje, editanje, pracenje komentara i odgovaranje, odgovaranje na inboxe. I uz sav ulozeni trud, vodi racuna da ce ti tribat sigurno 2-3 godine da kanal dogura do neke ozbiljnije brojke subova i viewsa. Sta nas dovodi do promocije. Taj youtube kanal moras i promovirat, preko neke facebook stranice(na koju opet trosis vrime), preko foruma, puno puno foruma na kojima ces se promivirat, i tako godinu dvi, tri dok stvar ne krene. Pricamo o nekoliko sati dnevno posla ako mislis imat kvalitetan materijal na dnevnoj bazi. I za sve to vrime, nemas apsolutno nikakve prihode, samo trosak i gubitak vrimena a privatni zivot ne smi patit.

                  Nakon 2-3 godine, recimo i da se probijes i doguras do 40-50 000 subsa, vodi racuna da ciljas uglavnom na exYU prostor i ako titlujes, eventualno ce bit koji stranac. Reklame su kod naas tek dosle, a za otale zemlje ne znan, ako nisu, od gledatelja iz tih zemalja nemas nikakvu zaradu. Googlaj social blade i vidit ces da veliki fitness kanali zarade 10-50 000$ godisnje i to uz 50-100 tisuca subsa, uz video dnevno i barem 30-40 tisuca viewsa po svakom videu. A ipak osim youtubanja svi redom online treniraju ljude i prodaju majice.

                  Umisto da 2-3 godine ulazes toliko vrimena i resursa u svoj kanal, ako si vec toliko zagriza za fitness, cini mi se da bi ti bilo bolje upisat KIF i ulozit vrime u edukaciju. Takodjer, par miseci volontirat i trenirat prijatelje mukte i skupljat iskustvo i preporuke te kroz par godina zaradjivat kao privatni trener...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Youtube account

                    evo ako koga zanima nek se obrati meni,radim videe vec 2.5 godine imam partnership,pa ako koga sto zanima nije mi se dalo bas citat al cim sam vidio reko mogu pomoc
                    "Veni,Vidi,Vici"

                    Comment


                    • #11
                      Re: Youtube account

                      Koliko znam lova na nasim prostorima nije ista (ako uopce i postoji) ko recimo da si Michael Kory il Omar Isuf, nek me neko ispravi ako grijesim i ako je doslo do promjene. Sta se tice uspostave kanala, mislim da uz dobar izgled i osnovno znanje (odnosno cisto prevodenje i kopiranje tudih bb videa s jutuba, a fala bogu ima ih i kurcu) se u dogledno vrime moze skupit dobar broj pretplatnika. Ocigledan primjer je onaj Srbin Niksa il kako vec, prosjecan kanal s previse morona u komentarima koji jedva cekaju za napisat koliko dizu na bencu, tako da zasto ne zaradit na lapanima ako se more.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Youtube account

                        Pa sta se ne raspises? Napisi iskustvo i kako je isla prica?
                        Kako se kanal zove, s kim imas partnerstvo? Jos kad bi stavia screenshot podataka zarade na sa tvog kanala, pa to bi bilo divno.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Youtube account

                          Sweet dreams
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #14
                            Re: Youtube account

                            Vas dva se ionako snimate po Jokeru, morete udrit makar medusobno partnerstvo.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Youtube account

                              Ne uklapa mi se premium u lifestyle, ja san vise ovako za becarenje, on bi vjerojatno nosia tunu u disko.

                              A onda opet, posto smo razliciti, privukli bi i vise ljudi, nije ti ta losa.

                              Comment

                              Working...
                              X