Announcement

Collapse
No announcement yet.

Otvoren yt kanal! :) subscribe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DARICA
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    https://www.youtube.com/watch?v=B6V5XgIKhSI

    Leave a comment:


  • Bobby Sands
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Ovako kakoih on radi sigurno nema. Čisto sa mehaničke strane. Znaci kad radis propadanja za prsa triba se nagnit sta vise naprid glavon, stat koso s obziron na pod i da su ti ruke malo vise rasirene nego kad radis propadanja za triceps. E sad...kad imas torbu na ledjima ona ti pomiće težište mase tj ta torba te pokusava zarotirat u vertikalni polozaj. Time ništa drugo ne dobivaš nego dodatno opterečuješ ramena.

    Po mome ja bi mu reka da stavi torbu naprid da je spusti tj. da simulira isto ono kad vezes utege/ploče za struk.

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Bobby zasto mislis da nema smisla?? Ja mislim da ima u svakom slucaju...

    Leave a comment:


  • Bobby Sands
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    propadanje sa ruksakon mi nema smisla. tj. imalo bi smisla kad bi taj rusak stavili naprid na prsa i spustili u razinu droba baren.

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Mozee hvala ti na savjetu!

    Leave a comment:


  • Homemade
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    A gle ak vec forsiras tu vjezbu onda definitivno teret mora bit na gornjim ledima jer inace ti se kicma cijela iskrivi pa probaj nekak ruksak fiksirat da stoji tako ako nemas drugih opcija. A naravno da je prelagano bez ruksaka hehe

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Sefe, hvala na savjetu! Budem probao necim zamjenit ali kako nemam kosi moram malo improvizirati, prelagano mi je bez ruksaka... u ruksaku je 25 kg
    Last edited by DARICA; 29-05-14, 22:31.

    Leave a comment:


  • Homemade
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Ovi sklekovi sa ruksakom na ledima je smrt za vrat i leda i to ne bi radio nikako, pogotovo ovo kad ti ruksak sa utezima stoji na pola donjih leda i jos noge na povisenju je recept za ozljedu. Sto se tice videa opcenito, napredujete fino i svida mi se okolina i improvizacija

    Leave a comment:


  • Svitogor
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Originally posted by Bronko View Post
    glede flajeva sam pregledao masu videa. Ono sto preporucavaju kao "iskusniji" (mozda grijese ali ja tako sada radim) da ruke uvijek budu malo savijene u laktu. Ono kao kuke. znaci da se izbjegava na kraju pokreta ispravljanje ruke u laktu
    Sta je i logicno zbog istog razloga kojeg sam navea i zasto je bolje dlanove drzat prema unutra, da se makne sta vise tenzije s prednjeg ramena i posveti se pecsima.

    Leave a comment:


  • Bronko
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    glede flajeva sam pregledao masu videa. Ono sto preporucavaju kao "iskusniji" (mozda grijese ali ja tako sada radim) da ruke uvijek budu malo savijene u laktu. Ono kao kuke. znaci da se izbjegava na kraju pokreta ispravljanje ruke u laktu .

    inace sve bolje i bolje

    edit nasao primjer https://www.youtube.com/watch?v=wJJpSkg8Isk
    Last edited by Bronko; 29-05-14, 20:58. Reason: Edit

    Leave a comment:


  • Svitogor
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Flajevi su bas kako tribaju bit, odnosno i osobno preferiram ovakve. Cak i kad radim kosi bench s bucicama pocnem u klasicnom polozaju, a kad su bucice u zraku okrenem dlanove ovako. Postoji i razlog za to i za ovakav nacin drzanja dlanova, manji je pritisak na prednje rame i mozes se bolje fokusirat na prsa sta je i primarni cilj ove vjezbe.

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Jesiii, hvala ti! Nisam nikad cuo za to al eto pase mi

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    mislim da to sto ti radis su power flys i.. isto dobro

    iiiiiiiii u pravu sam

    Last edited by staragarda; 29-05-14, 19:24.

    Leave a comment:


  • DARICA
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Hvalaa, da da, bit ce za ruske zgibove, zgibove kako povecat sve je to u planu samo treba vrijeme doc.

    btw kako vam se flysi cine? neki lik mi je reko u nekoj grupi da nisu dobri,dok ga je ovaj drugi popljuvao, a najbolje mi pogadaju prsa od svih vjezbi i bas mi ovako pasu. ?

    Leave a comment:


  • Dinč
    replied
    Re: Otvoren yt kanal! subscribe

    Jako lijepo, svaki put je sve bolje i bolje...probajte neki workout snimit ali da ste vani negdje a ne samo u sobi. Samo naprijed

    peanut butter YOLO

    Leave a comment:

Working...
X