Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

    Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale? Kako često mjenjate naočale? Mislite li da vrijedi izdvojiti velike novce za sunčane naočale?
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

  • #2
    Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

    fejk roba
    znam da nije kvalitetno za moje oci ,ali jebiga ne pazljiv sam pa ih mjenjam ko carape
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • #3
      Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

      nijedno,nema se para za oriđiđi,a neda mi se kupovat ove fejk jer me bole oći od njih.jbg morat ću kapu neku kupit jer iman plave oći pa su osjetljive na sunce
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • #4
        Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

        kupio ray ban za 20 dolara(ebay),frend koji uvozi cvike i prodaje optikama tvrdi sa su orginal i ako su fejk da bolji nije vidio
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

          Originally posted by KeLavra
          kupio ray ban za 20 dolara(ebay),frend koji uvozi cvike i prodaje optikama tvrdi sa su orginal i ako su fejk da bolji nije vidio
          Koliko te na kraju izašlo s carinom i porezima ??
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #6
            Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

            oriđiđi samo,ali dvoje sam vec ove godine izgubija...stavim ih na suvozacev sic od motora stavim kacigu,sidnem upalim krenem cvike adio...pa sad nosim safety glasses s posla bolle-ka neke sportske-biciklisticke,al bar nepadaju kad trcis...
            od falših me glava boli,al original su u nas precijenjene,pa sad cekam da odem negdi vanka da u kojem outletu kupim za 20 funti il eura zavisi di odem...
            al kupi original i miran si neko vrime pogotovo ako ih negubis kao ja
            mogu,hoču i želim!!!

            Comment


            • #7
              Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

              Originally posted by VelikiBlek
              Originally posted by KeLavra
              kupio ray ban za 20 dolara(ebay),frend koji uvozi cvike i prodaje optikama tvrdi sa su orginal i ako su fejk da bolji nije vidio
              Koliko te na kraju izašlo s carinom i porezima ??
              posto je drzava u banani jos ne znam kak to funkcionira.
              za cvike sam dobio uplatnicu od 160kn(valjda je to i pdv i carina),a recimo za kreatin koji sam narucio iz amerike i platio 50 dolara+uplatnica 120kn
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                Originally posted by Korekt
                nijedno,nema se para za oriđiđi,a neda mi se kupovat ove fejk jer me bole oći od njih.jbg morat ću kapu neku kupit jer iman plave oći pa su osjetljive na sunce
                +1
                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                Comment


                • #9
                  Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                  Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?
                  Nikakve!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                    mama mi drzi optiku tako da nosim jbg.samo orginale!!!
                    uz to skupljm naocale vec jedno 5 godina imam oko 10 razlicitih modela.
                    trenutno sam kupio Police masku nabavna cijena 140 eura.
                    a vecinom volim i najvise imam Ray Ban-a najbolje su zato sto nemaju plasticna "stakla" nego staklena i nemogu se izgrebati ali ko nepazi mogu puknuti
                    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                      ja imam ray ban i sasvim sam zadovoljan sa njima...
                      Zašto sam tako nabildan !??

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                        Originally posted by wicker
                        ja imam ray ban i sasvim sam zadovoljan sa njima...
                        neces vjerovat da je i danas dan najtrazeni model one Cobra sto stakla idu kao suza tkz.policajke .... to su besmrtne naocale samo ko se zna brinuti o njima...
                        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                          ja svoje mazim i pazim...
                          Zašto sam tako nabildan !??

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                            Ne nosim i ne kupujem ih iz jednog razloga a to je:

                            Tijekom ljeta ste sigurno milijun puta vidjeli neku žensku sa velikim sunčanim naočalama i rekli vauu koja maca, ALI kad bi skinila naočale gle iznenađenja ženska ružna u faci
                            Zato ih ne nosim neka se vidi koliko sam lijep, a koliko ružan, a ne da pokrijem cijelu facu i glumim mačora
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kupujete li orginalne ili šanerske sunčane naočale?

                              Originally posted by sthooligan
                              Ne nosim i ne kupujem ih iz jednog razloga a to je:

                              Tijekom ljeta ste sigurno milijun puta vidjeli neku žensku sa velikim sunčanim naočalama i rekli vauu koja maca, ALI kad bi skinila naočale gle iznenađenja ženska ružna u faci
                              Zato ih ne nosim neka se vidi koliko sam lijep, a koliko ružan, a ne da pokrijem cijelu facu i glumim mačora
                              pored modnog dodatka svrha suncanih naocala je ZASTITA od sunca i UV-zracenja koje je sve vece i vece!!!!!!
                              Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
                              Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
                              Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

                              Comment

                              Working...
                              X