Announcement

Collapse
No announcement yet.

Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

    U solinskoj teretani Guliver izbila je masovna tučnjava u kojoj su se sudionici gađali utezima teškim 30 kilograma. Sudionici tučnjave su do dolaska policije pobjegli.

    Nekoliko muškaraca potuklo se u ponedjeljak navečer u fitness centru Guliver u Solinu. Tukli su se šakama, a bacali su i utege jedni prema drugima. Navodno je jedan od njih čak bacio uteg od 30 kilograma na drugog sudionika, ali ga je srećom promašio. U tučnjavi se zatekao i pripadnik specijalne policije koji u tom trenutku nije bio na dužnosti. Pokušao je smiriti sukob ali je i on dobio udarac šakom u glavu. Netko je pozvao regularnu policiju, a muškarci su pobjegli prije njezina dolaska. Policajci su pak zatekli Ivana G. (31). On je došao po stvari svojih prijatelja koji su pobjegli. Ivan je policajce vrijeđao pa su ga priveli. Prekršajna obrada nastavit će se i u utorak.

    24sata.hr
    http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... ila-200391
    If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

  • #2
    Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...


    nemogu da vjerujem, nebi me cudilo da se ovo dogodi u nas u BiH, al evo
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

      Ja čekam komentare ispod članka tipa... to im je od onih protejina pa su agresivni

      A i jaki su mu ovi komentari kao imaš velike mišiće ali mali mozak ili malog pišu
      A za ženske ako je lijepa onda je odmah glupa ili kurba Kako smo ograničeni
      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

      Comment


      • #4
        Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

        dobro da se nisu poceli marisat šipkama
        Moderation in bodybuilding is a vice,moderation in discipline is failure

        Comment


        • #5
          Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

          seljačine
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • #6
            Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

            Originally posted by sthooligan
            Ja čekam komentare ispod članka tipa... to im je od onih protejina pa su agresivni

            A i jaki su mu ovi komentari kao imaš velike mišiće ali mali mozak ili malog pišu
            A za ženske ako je lijepa onda je odmah glupa ili kurba Kako smo ograničeni
            Hehehe...a to je tako, čim uđeš u teretanu pimpek ti se smanji napola, a još ako piješ one protejine... :P :P
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: CHAT

              jel' to netko od nasih forumasa:
              http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2 ... tml?pos=n0
              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

              Comment


              • #8
                Tucnjava u teretani

                evo kako vidin ima budala di god da se okrenes,a ovi su se i potukli XD

                http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2 ... tml?pos=n0
                ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                Comment


                • #9
                  Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                  Retaja ima na sve strane
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                    jedan od komentara sa 24
                    Svi odmah komentiraju kak su se potukli "nabildani frajeri". u svim teretanama u kojima sam bio je 60% tipova mršavo, 35% tipova je krmad debela koja brije da je nabildana, trojica izgledaju dobro, a od te trojice je samo jedan onak pošteno nabildan.
                    Totalna istina

                    Comment


                    • #11
                      Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                      u da izbije tucnjava izaberes one bohemia ploce od 5 kila, dodju ko frizbi hahaha



                      ot-a seljacina ima svugdi, nimalo me to ne cudi.
                      steta sto trener nije to sprijecio na vrijeme

                      Comment


                      • #12
                        Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                        Veliku štetu su vjerovatno nanijeli Guliver Energiji. Šteta. Dugo radim po teretanama i ovo je drugi ovakav slućaj u Splitu. Jednom je problem nastao i u Quatro Gymu u Splitu kad je napadnut instruktor.
                        Samo smiješna mi je konstatacija da su se gađali utezima od 30 kg?
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                          Originally posted by Dalibor
                          Samo smiješna mi je konstatacija da su se gađali utezima od 30 kg?
                          Hehe, to mi je bas presmijesno...jutros sam se pravo nasmijao kad sam to procitao...
                          If you can't explain it simply, you don't understand it well enough

                          Comment


                          • #14
                            Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                            Originally posted by davs
                            Originally posted by Dalibor
                            Samo smiješna mi je konstatacija da su se gađali utezima od 30 kg?
                            Hehe, to mi je bas presmijesno...jutros sam se pravo nasmijao kad sam to procitao...
                            A to su novinari začinili malo, šta on zna šta je 30 kg...

                            :P
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Split - U masovnoj tučnjavi u teretani gađali se utezima...

                              http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...lu/526224.aspx

                              ..i još malo retaja
                              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                              Comment

                              Working...
                              X