Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

    http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...06.html?pos=n1


    opet nas ocrnjuju, zbog idividualaca.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

  • #2
    Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

    Dečki su dilali drogu...to nema nikakve veze sa BB.

    http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...9/0055006.html
    Last edited by kelly; 01-01-12, 17:16.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

      ...zajedno su jačali mišiće u fitnes-klubu...
      Novinarstvo u Hrvata...
      With my fist in your face and your face on the floor

      Comment


      • #4
        Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

        Originally posted by kelly View Post
        Dečki su dilali drogu...
        da ali bitno da su napisali da su to bodibilderi, ko zna mozda se o seroidima radi.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

          Originally posted by staragarda View Post
          http://danas.net.hr/crna-kronika/pag...06.html?pos=n1


          opet nas ocrnjuju, zbog idividualaca.
          Nerazumijem,zašto ocrnjivanje,jel čovjek bilder?Je,jel ubio čovjeka je,zašto je to ocrnjivanje,pa da je neki nogometaš ubio napisali bi da je nogometaš.Nismo mi krivi šta u ovom sportu ima najviše nedozvoljenih supstanci pa i dolazi do većeg švercanja pa su mogučnosti i veće da dođe do svađe!

          Comment


          • #6
            Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

            ocrnjivanje da.. jer ljudi kod bodibilder shvaćaju ćelave masne idiote.. ubodene a ruka ko slanina .. bez izbocine bice ili trice.. kadena oko vrata i pasčetina oko nogu.. nasilne ovakve onakve.. problem je.. šta oni nisu ništa a ne bber.. niti išta znaju niti treniraju kako spada a još gore se hrane.. al ljudske predrasude.. lakše je razbit atom nego ljudske predrasude.. ekipa nemože shvatit da ima ljudi odnosno većina ljudi se bavi stim iz ljubavi.. radi sebe, osjećaja zadovoljstva, nekakve dominacije, pa i da može babi iz zgrade ormar prinit kad triba, a ne radi žena ovoga onoga i ostalih glupih razloga..
            Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

            R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
            <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

            Comment


            • #7
              Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

              Lele umrecu od smeha. . . Mogli su lepo da napisu da su dileri droge.
              Znaci zato mi dizemo tegove, da bi jacali misice i svoje veze sa kriminalom, ma nemoj mi reci. . .
              DR. Lonnie Lowery

              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

              Comment


              • #8
                Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                Originally posted by juka View Post
                ocrnjivanje da.. jer ljudi kod bodibilder shvaćaju ćelave masne idiote.. ubodene a ruka ko slanina .. bez izbocine bice ili trice.. kadena oko vrata i pasčetina oko nogu.. nasilne ovakve onakve.. problem je.. šta oni nisu ništa a ne bber.. niti išta znaju niti treniraju kako spada a još gore se hrane.. al ljudske predrasude.. lakše je razbit atom nego ljudske predrasude.. ekipa nemože shvatit da ima ljudi odnosno većina ljudi se bavi stim iz ljubavi.. radi sebe, osjećaja zadovoljstva, nekakve dominacije, pa i da može babi iz zgrade ormar prinit kad triba, a ne radi žena ovoga onoga i ostalih glupih razloga..
                Upravo tako.

                Comment


                • #9
                  Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                  neznam jeste vidjeli slike, al tip izgleda jako dobro, tj odlicno. a novinari stavljaju takav naslov da privuku paznju ljudi, sto su mogli napisat? diler ubio drugog dilera radi duga, puno je zanimljiviji ovaj prvi naslov iako nema neke veze s mozgom. takvo je novinarstvo gotovo svugdje
                  Originally posted by Bilderčić
                  Originally posted by Dehydronator
                  sve do grama tjedno je natural
                  gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                  48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                    Originally posted by juka View Post
                    ocrnjivanje da.. jer ljudi kod bodibilder shvaćaju ćelave masne idiote.. ubodene a ruka ko slanina .. bez izbocine bice ili trice.. kadena oko vrata i pasčetina oko nogu.. nasilne ovakve onakve.. problem je.. šta oni nisu ništa a ne bber.. niti išta znaju niti treniraju kako spada a još gore se hrane.. al ljudske predrasude.. lakše je razbit atom nego ljudske predrasude.. ekipa nemože shvatit da ima ljudi odnosno većina ljudi se bavi stim iz ljubavi.. radi sebe, osjećaja zadovoljstva, nekakve dominacije, pa i da može babi iz zgrade ormar prinit kad triba, a ne radi žena ovoga onoga i ostalih glupih razloga..
                    Ma sve to stoji,ali ne vidim šta vama smeta šta je napisano bb,da je to napravio nogometaš šta bi onda rekli vidi ocrnjuju nogometaše??Čovjek koji je to napravio je bb i oni su to napisali,kao i da je seljak,poslovnjak,nogometaš,diler,beskućnik...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                      zato šta je ovaj sport popljuvan na sve moguće načine.. a nogomet nije .. i tu i tamo se uvik nađe koa budala koa radi sranja i nikome ništa.. jer je "najvažnija sporedna stvar na svitu" i ta budala koja piše taj skandal ga igra sa kolegama s posla 2-3 puta tjedno.. toliko o tome.. balun se nikad neće moć popljuvat da bi mu se smanjila reputacija.. a bb je i ovako jako nisko.. al koi ce nan k*** oni mi radimo svoe.. kome smeta nek negleda
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                        ocrnjeni smo priznali vi to ili ne, i stalno nas blate.
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                          Pa mislim znate i sam zašto vas blate,nemoramo nikome ništa crtati...zar ne?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                            Originally posted by T.A.T.A. View Post
                            Pa mislim znate i sam zašto vas blate,nemoramo nikome ništa crtati...zar ne?
                            Hajde ti nam objasni zašto.

                            Pitao si šta su steroidi i objasnio sam ti, prema tome prestani laprdati gluposti i vrijeđati sve nas ovdje. I zašto si ti onda ovdje sa nama u našem blatu?
                            Last edited by kelly; 31-12-11, 01:59.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bodibilder ubio 32-godišnjaka zbog 10.000 €

                              Originally posted by kelly View Post
                              Hajde ti nam objasni zašto.

                              Pitao si šta su steroidi i objasnio sam ti, prema tome prestani laprdati gluposti i vrijeđati sve nas ovdje. I zašto si ti onda ovdje sa nama u našem blatu?
                              I hvala ti na objašnjenju,ja uvrijedio ovdje nikog nisam,ako jesam neka se javi i kaže šta sam mu rekao,ti si se našao uvrijeđen???
                              Objašnjavati ne moram svi znaju,ja nisam rekao da to nije divan i lijep sport,mene ne vrijeđa šta pišu da je to bb napravio,hebe mi se ali kad me pitaju reću da odlazim u teretanu i da diđem tegove i da mi je to super i da to volim.Samo bilo mi je glupo šta se kaže ocrnju je se samo jer je bb.

                              Comment

                              Working...
                              X