Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

    pozz, dosta ste govorili o ovoj temi, pa me cisto zanimalo koje/kakve kupujete, na koje probleme nailazite te koliko ih cesto nosite.

    meni se sad dogodilo da su mi traperice pocele kidat dlake na nogama (onako prednji dio buta), i to uzasno iritira. sad neznam sta da radim, da obrijem taj dio ili sta...
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

  • #2
    Re: problemi s trapericama

    uzmi one široke reperske pa nece.....

    Comment


    • #3
      Re: problemi s trapericama

      ja iman problem sa njima da su mi preširoke na nogavicama i struku a pretisne na kvadovima ahahhahaha.. evo 4 komada sad neću moć više navuć :S
      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

      Comment


      • #4
        Re: problemi s trapericama

        meni su problem u struku
        ako uzmem da su mi taman po sirini kvadova > budu mi velike u struku skoro 10 cm
        ako trazite traperice koje su za jednog atletu... homo perfectusa...
        uzet cete baggy hlace
        gg
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #5
          Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

          ma nema sanse da nosim baggy, nisam takav đir.
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #6
            Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

            I meni isto kidaju dlake farmerke na djelu kod kvadricepsa ..

            Comment


            • #7
              Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

              Levi's i zadovoljan sam s njima, odgovaraju mi u struku i po velicini

              Comment


              • #8
                Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                Originally posted by Archiv3r View Post
                pozz, dosta ste govorili o ovoj temi, pa me cisto zanimalo koje/kakve kupujete, na koje probleme nailazite te koliko ih cesto nosite.

                meni se sad dogodilo da su mi traperice pocele kidat dlake na nogama (onako prednji dio buta), i to uzasno iritira. sad neznam sta da radim, da obrijem taj dio ili sta...

                tebra evo samo za tebe, i moj brat ima slican problem i naso je rjesenje:

                http://www.youtube.com/watch?v=pSlhoV-2_OU

                Pocivao u miru Bozjem

                22.12.1984 - 20.12.2012

                __________________________________________________ ___________________________

                mentor: Sasa Draskovic

                Comment


                • #9
                  Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                  Ja samo trenerku nosim... Najugodnija mi je. Kod traperica mi je problem kada se operu sutri dan su mi uske jedva ih navućem.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                    Meni su sve uske u kvadovima, onda lijepo uzmem one Slim-Fit da mi i na listovima budu uze... Inace mi je glupo onako gore usko a dole ko trapezice iz 70ih.
                    A inace cu rado dat vise para za dosta traperica posto je to nesto sto se nosi stvarno cesto i dugo ako su kvalitetne. I volim one tamnije modele, nekako su mi pristojnije.
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #11
                      Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                      @Aronnax ali kako nađeš onda taj slim model? ako mi budu taman na nogama, prevelike su mi u pojasu, ako mi paše pojas, premale su mi guzi i kvadu xD

                      Comment


                      • #12
                        Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                        Pa imas na njima iza ti pise "Slim-Fit". Ja sam zadnje kupio u Pull and Bearu, no znam da ih imaju skoro svi ducani. Meni te budu onak skroz dobre. Taman u pojasu i na guzici a uze u nogama...
                        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                        Napreduje se... Avatar^^

                        Comment


                        • #13
                          Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                          eh da sam te srece...ja nosim 38 i nemogu navuc-zadnje su mi pukle nakon samo pola sata nosenje, uvijek trazim comfot fit,al vrlo tesko ih je nac,a broj 40 prakticki i nepostoji,a vec 38 mi je 10cm siri u struku...sta bi bilo da pumpam noge, a ne lagano odrzavam !
                          mogu,hoču i želim!!!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Problemi s trapericama, koje/kakve kupujete?

                            Isti problemi nas frču.
                            Uzak struk, ne tako uski kvadovi....

                            Aronnax, kak si zadovoljan s ovima iz P&B-a? Baš planiram kupiti jedne, sviđaju mi se njihovi modeli.

                            Dok smo kod nošnje traperica, evo, obukao sam ih oko 3 puta u zadnjih 8 mjeseci. Živim u uvjerenju da mi traperice loše stoje (till proven innocent).

                            Znaju mi se poderati vrlo lako sa strane kod jaja xD, to im je mana, heh
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment

                            Working...
                            X