Announcement

Collapse
No announcement yet.

Starting Strongman

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Starting Strongman

    Pozdrav ekipa.....u razgovorima sa adminom ovog foruma i jednim iskusnijim strongmanom odlučio sam se pokrenut ovu temu.

  • #2
    Jel netko gleda DL od Eddie Hall-465kg, Big Z "samo" 404kg, Brian Show se igra sa 463kg....

    Comment


    • #3
      Originally posted by strongman88 View Post
      Pozdrav ekipa.....u razgovorima sa adminom ovog foruma i jednim iskusnijim strongmanom odlučio sam se pokrenut ovu temu.
      Nadam se da će biti treninga i videa i slika sa treninga, i rasprava o svemu.



      Originally posted by strongman88 View Post
      Jel netko gleda DL od Eddie Hall-465kg, Big Z "samo" 404kg, Brian Show se igra sa 463kg....
      Stavi video ako ima da se može komentirati.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        https://www.facebook.com/Strength-As...3570339056147/ Sva videa su na ovom linku!

        Comment


        • #5
          Tko zna kako se zove onaj visoki jaki, u zadnje vrijeme je u timu Mirka Filipovića, dugo već trenira strongman i sportove snage, bio je i neki TV show u kojem je on nastupio, zaboravio sam ime i prezime ali mislim da se zove Mario.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Povodom dana opcine Rasinje , odrzat ce se strongman natjecanje...Pozvani ste svi vi koji ste jaki ili mislite da jeste.

            💪💪💪Uskoro vise detalja
            You do not have permission to view this gallery.
            This gallery has 1 photos.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Originally posted by kelly View Post
              Tko zna kako se zove onaj visoki jaki, u zadnje vrijeme je u timu Mirka Filipovića, dugo već trenira strongman i sportove snage, bio je i neki TV show u kojem je on nastupio, zaboravio sam ime i prezime ali mislim da se zove Mario.

              Misliš na Mlinarića?

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ivan Međimurec View Post


                Misliš na Mlinarića?
                Bravo, na njega sam mislio.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Strongman treninzi su jedni od boljih treninga, zato jer svaka vježba uključuje više mišića u izvedbu vježbe. Ovo je moj log press 130kg x3, moja trenutna težina je 110kg


                  https://www.facebook.com/10000969967...type=3&theater

                  Comment


                  • #10
                    Evo par slika sa mojeg zadnjeg natjecanja u Mađarskoj. Osvojio sam 4. mjesto i tada sam težio 100 kg, bio sam najmanji Tako da ponekad veličina ne mora značiti ništa....
                    You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 8 photos.

                    Comment


                    • #11
                      Ivane daj nam reci koje sve discipline-vježbe postoje u Strongmanu? Vuku se kamioni, dižu se auti itd...
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Kad trenirate strongman ne mogu vam blokirati auto na parkingu:

                        https://www.facebook.com/OfficialJac...4819085274808/
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Koliko je masa ovog loga bila.....koje su još discipline bile. Veličina ne mora značiti, ali u velikoj večini slučajeva znači. Gledajući u zadnje vrijeme strongmane na svjetskoj razini...nitko ispod 150kg nije konkurentan vrhu. BigZ, Thor, Shaw svi imaju 170+kg, Thor i Shaw su jedno vrime imali po 200. Jedini koji se priblizava sa manjom kilazom je Lalas. Ali opet njemu je ta mala kilaza uvjetovana rastom On je 178

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by kelly View Post
                            Ivane daj nam reci koje sve discipline-vježbe postoje u Strongmanu? Vuku se kamioni, dižu se auti itd...

                            Nabrojat ću neke osnovne discipline, car lift, yoke, log press, farmers walk, tire flip, atlas stone, axel press,dummbell pres,conans wheel, itd... Ima jako pun disciplina, svaka disciplina zahtjeva svoje....

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by strongman88 View Post
                              Koliko je masa ovog loga bila.....koje su još discipline bile. Veličina ne mora značiti, ali u velikoj večini slučajeva znači. Gledajući u zadnje vrijeme strongmane na svjetskoj razini...nitko ispod 150kg nije konkurentan vrhu. BigZ, Thor, Shaw svi imaju 170+kg, Thor i Shaw su jedno vrime imali po 200. Jedini koji se priblizava sa manjom kilazom je Lalas. Ali opet njemu je ta mala kilaza uvjetovana rastom On je 178

                              Masa loga je bila 130 kg, meni je isto cilj 150 + što prije doći, ja mislim ako nabijem masu na 120 da imam 160+ log ...

                              Comment

                              Working...
                              X