Announcement

Collapse
No announcement yet.

Starting Strongman

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    U sljedeću subotu Ivan ide na strongman natjecanje u Mađarsku:

    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 1 photos.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      i ove nedjelje odrađen je strongman trening... moram se malo pohvalit uspio sam log press dić 150 kg 1x

      https://www.facebook.com/profile.php?id=100009699674629

      Comment


      • #18
        Vraćaš se polako, koliko si dizao prije ozljede?
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          150 kg tako da mogu reč, da ću se vratiti i jači bez operacije.... U sub na strongman natjecanju ću vidjeti kolko mi još treba da budem jedan od boljih amatera na ovom području....

          Comment


          • #20
            Evo samo da se ukratko javim kako je bilo prošle subote na međunarodnom strongman natjecanju, koje se održalo u Mađarskoj. Na dan natjecanja sam težio 110 kg, očekivanja mi nusu bila pre velika na moju trenutno situaciju. To je možda bila greška jer od početka sam sebe proglasio gubitnikom. Tako da sam od 10 natjecatelja završio na 6 mjestu, što je bilo i dobro i loše. Pripreme za ovu sezonu traju, tako da imam vremena popraviti situaciju....

            Comment


            • #21
              Originally posted by strongman88 View Post
              Koliko je masa ovog loga bila.....koje su još discipline bile. Veličina ne mora značiti, ali u velikoj večini slučajeva znači. Gledajući u zadnje vrijeme strongmane na svjetskoj razini...nitko ispod 150kg nije konkurentan vrhu. BigZ, Thor, Shaw svi imaju 170+kg, Thor i Shaw su jedno vrime imali po 200. Jedini koji se priblizava sa manjom kilazom je Lalas. Ali opet njemu je ta mala kilaza uvjetovana rastom On je 178
              Stari kako napreduješ???

              Comment

              Working...
              X