Announcement

Collapse
No announcement yet.

GPA - PRVENSTVO EUROPE (GPA/IPO) svibanj. 2016. Zadar Hrvatska

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GPA - PRVENSTVO EUROPE (GPA/IPO) svibanj. 2016. Zadar Hrvatska

    Titan Gym Bjelovar u suradnji s GPA World Heaquater i Hrvatski Sokol Savez za discipline snage 2016. godine organizira PRVENSTVO EUROPE u GPA/IPO Powerliftingu.
    Službeno objavljeno www.globalpowerliftingalliance.com
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.
    Last edited by kelly; 09-03-16, 15:10.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Dodatne informacije za GPA Europsko, zbog podizanja kvalitete natjecanja i proširenja sadržaja uz samo natjecanje na Fit expo i bikini natjecanja na plaži GPA Prvenstvo Europe 2016. odnosno samo natjecanje će se održati u dvorani resorta Falkensteiner Borik u Zadru na dane 27, 28, 29 svibanj 2016. te 26ti tj. 24h prije natjecanja sama vaga. Koncept natjecanja je u predivnom resortu s nekoliko hotela različitih cjenovnih ranogova i UGOVORENOG POPUSTA za sve GPA natjecatelje kako se ne bi morao putovati do dvorane već obaviti sve u krugu 100-300m... Sve koji planiraju ići pravovremno ćemo obavijestiti o postupku rezvacije i detaljima. Ugl. cijene će biti od 29-35Eura za PUNI PANSION znači svi obroci uključeni i pića... Dvorana je u uskom krugu hotela. Također napomena: uz GPA i IPO divizije biti će na natjecanju kao opcija i GPA-D divizija odnosno i divizija s doping kontrolom za natjecatelje koji se žele i tu okušati. Također kako je preko 300 različitih federacija u Svijetu i kako je ovo jedinstvena prilika domaćim natjecateljima izaći na Europsko prvenstvo u jednoj od TOP i najpopularnijih federacija u Svijetu... RAZMISLITE I PRIJAVITE SE, JEDINSTVENA PRILIKA U ŽIVOTU!
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Upoznajte Zadar, Plan Grada, Smještaj, Hoteli, Recepti, Zadarski otoci, Vodič, Zadar noću, Muzeji, Događanja i još puno više...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Ja sam trebao ici

        I postaviti europske i hrvatske all time rekorde, eh zivote moj

        Sent from my E6553 using Tapatalk

        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • #5
          Originally posted by Toorop View Post
          Ja sam trebao ici


          Sent from my E6553 using Tapatalk
          Što je bilo, zašto ne ideš?
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Pukla loža na pripremnom natjecanju
            Sa tezinom koju pojedem za dorucak...
            A planu su bile ubitacne brojke za 75kg ali eto, sudbina je htjela tako valjda

            Sent from my E6553 using Tapatalk

            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • #7
              Pa šta si žurio, ili se nisi dovoljno zagrijao, radiš li redovno istezanja?
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Ma organizacija im je bila 0bodova ujutro, prozvali me prije vremena, nisam se stigao spremiti do kraja za platformu i u samom cucnju se odvojio misic...

                Sent from my E6553 using Tapatalk

                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment

                Working...
                X