Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gdje kod nas ima za kupit powerlifting odijelo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje kod nas ima za kupit powerlifting odijelo?

    Gdje kod nas ima za kupit powerlifting odijeli i po kojoj cijeni? Cuo sam da se na powerlifting natjecanj moze korisiti i hrvacko odijelo? I ako netko prodaje polovno odijeli(hrvacko ili powerlifting) neka javi na pm(182 cm visina).

  • #2
    Re: powerlifting odijelo

    neznam kakvo je hrvacko odjelo...ali powerlifting odjelo ti moze za jedno 10-ak kg podici bench press...mozda i vise...rekao mi bivsi svjetski prak u powerliftingu, prije neke 2 god u teretani dok sam mu asistirao na benchu. radio je to sa nekom drvenom kockom na grudima(i na nju spustao).radilo se oko nekih 200+ kg kad je dizao...3 4 5 puta. preko 10 serija.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: powerlifting odijelo

      ja ipak mislim da deni treba singlet ili čak i hrvački triko, može i weigthlifterski.. PL odijela su druga stvar i nisu dopuštena kod nas jer je natjecanje RAW karaktera.

      ja ću svoj naručit čim dođem do para tako da imam za ZG i da ne moram posudit
      https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

      Overload Strength team

      Comment


      • #4
        Re: powerlifting odijelo

        da se mene pita ja nebi ni nosio to odijlo, ali potrebno ga je imati na powerlifting natjecanju u virovitici 13.8., pa ako netko ima a ne ide na to natjecanje, a voljan je posudit/iznajmit ili prodat nek se javi

        Comment


        • #5
          Re: powerlifting odijelo

          Na svim PL natjecanjima je potrebno nosit singlet rad procjene dubine na čučnju i da se ne bi dizalo dupe na benchu..
          I taj singlet ne dodaje ništa...
          A majice i odijela za čučanj dodaju puno više od 10 kg...

          Comment


          • #6
            Re: powerlifting odijelo

            Koliko košta i gdje se može nabaviti taj triko (singlet) koji je potreban kod powerlifting natjecanja?

            Comment

            Working...
            X