Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rade Savic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rade Savic

    Nedavno je 22godisnji Rade Savic oborio dr.rekord u bencu u kat.do 125kg,podigavsi 275kg.Sa Savicom sam radio od samog pocetka njegovog ulaska u gym.


    "Poceo je sa atletikom.Na predlog mog velikog drugara Paunovic Slavoljuba Slavdza[visestrukog b.bilding sampiona] Rade je dosao u teretanu sa visinom od 188cm i tezinom od 70kg,obim ruke mu je bio citavih35cm.Slavdzo je video u njemu ogroman potencijal,sto se ispostavilo skroz tacnim!"

    Trazio je da mu napravim program da bi dobio na masi,snazi i posebno je zeleo vece ruke.Krenuli smo,a za samo par godina Rade izrasta u kolosa od 125kg,a rucica izrasta u balvan od 52cm.Na ovoj t.tezini Rade ima izrazene trbusne misice.
    U teretani podize zaista neverovatne tezine,npr.benc 285kg,cucnjeve serije sa 280,potisak za rame 2puta 200,biceps sa110,uski benc seriju od3,4pon.sa250kg,ma ludilo.

    Svaku misicnu partiju Rade radi jednom u 7dana,subotom i nedeljom odmara radeci obezbedjenja po klubovima.
    Osnovne vezbe radi u 8--10 serija,a dodatne radi na osecaj bez napora.Zver jede kao beast,jede vece kolicine hrane,ne pridajuci veliki znacaj cistoci hrane,ali uvek pazi da unese dovoljne kolicine proteina iz hrane.Dodatke poput wheya i creatina uzima samo nakon treninga zbog sto brze asimilacije hranljivih materija.On kaze da je meso cudo.Jednom sam gledao kako je pojeo 5-6celih pljeskavica,brrrrrr.Ima neverovatan potencijal na njemu je da ga iskoristi. sta mislite koliko godina ovaj trenira i da li je na nekoj *****oj hemiji.. ja kazem da je jer ova snagaaaa u pm ... :S

  • #2
    Re: Rade Savic

    22 godine??
    ja sam mislio da tip ima 30+

    Comment


    • #3
      Re: Rade Savic

      ovo sam prekopirao s jednog foruma.. tako da ne znam datum kad je pisano ali ipakk ...

      Comment


      • #4
        Re: Rade Savic

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Rade Savic

          Kelly, sta ti mislis o njegovoj snazi i masii.. ako uzmemo podatak da kada je krenuo imao ruku 35 cm.. a sada 52 cm.. steroidi ?
          ne mora značiti opet sve zavisi koliko dugo trenira , al lik radi biceps pregib 110 kg ...

          Comment


          • #6
            Re: Rade Savic

            u kojen svijetu imaginarnome ti zivis lik je na vise hemije nego je bilo u cernobilu 1986te sta naravno ne umanjuje uspjeh koji je zvjerski ali ocu ti rec da nije natural

            Comment


            • #7
              Re: Rade Savic

              Originally posted by Bilderčić View Post
              steroidi ?
              ne mora značiti
              opet sve zavisi koliko dugo trenira , al lik radi biceps pregib 110 kg ...
              I nije bitno jel uzima, jel i da nitko ne uzima opet bi prvak digao najviše.
              Last edited by kelly; 28-10-13, 00:05.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Rade Savic

                prebrutalan je u pm :s

                Comment


                • #9
                  Re: Rade Savic

                  http://www.youtube.com/watch?v=fkNo5E8yvXs



                  Lik je prava zver,uskoro mu niko nece biti ravan,koliko znam ima 27 godina o.O
                  Last edited by kelly; 10-11-11, 14:07.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Rade Savic

                    Frajer je fakat zmaj ! Svaka čast

                    Comment


                    • #11
                      Re: Rade Savic

                      Koja gromada
                      It's not over until i win.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Rade Savic

                        Svaka čast

                        VENI VIDI VICI

                        Comment


                        • #13
                          Re: Rade Savic

                          http://www.exyu-fitness.com/vesti/ra...on-i-rekorder/
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Rade Savic

                            Večeras u 21:50 nastupa u Pragu. Početnu kilažu je prijavio 280kg....

                            Ko hoće da prati online može na linku http://live.powerlifter.cz/?id=377

                            1391609_610186242352851_1935628390_n.jpg
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment

                            Working...
                            X