Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

    Danas me znatno zeza alergija i nisam radio trening na maksimumu sa težinama.
    Radio sam ponavljanja,10 ponavljanja u tri serije čučanj sa 160 kila.

    Comment


    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

      Originally posted by SlySter
      Danas me znatno zeza alergija i nisam radio trening na maksimumu sa težinama.
      Radio sam ponavljanja,10 ponavljanja u tri serije čučanj sa 160 kila.
      Fenomenalno i brutalna snaga.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

        Evo ja da postavim moje max makar su bili pre godinu ipo dana
        squat 235kg
        bench 165kg
        dead lift 245kg
        to sam uradio u kategoriji do 82,5kg
        moram jos da dam komentar za ovog malog (SilvrBckGorilla) sto se frlja sa kilazama a nesme da stavi snimak i nije mu neki rezultat ja sam u njegovim godinama bio malo bolji
        squat 155kg
        bench 125kg
        dead lift 195kg
        71,300kg kategorija do 75kg
        ovo je bio moje prvo takmicenje u powerlifting

        Comment


        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

          Originally posted by Medar
          Evo ja da postavim moje max makar su bili pre godinu ipo dana
          squat 235kg
          bench 165kg
          dead lift 245kg
          to sam uradio u kategoriji do 82,5kg
          moram jos da dam komentar za ovog malog (SilvrBckGorilla) sto se frlja sa kilazama a nesme da stavi snimak i nije mu neki rezultat ja sam u njegovim godinama bio malo bolji
          squat 155kg
          bench 125kg
          dead lift 195kg
          71,300kg kategorija do 75kg
          ovo je bio moje prvo takmicenje u powerlifting
          Bilo bi lijepo da se predstaviš...

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

            30g, 187cm, 96kg BW

            bench 1x120kg, 8x95kg - uvijek mi prvo failaju ramena
            squat 20x70kg, 13x80kg - tek sam počeo raditi i imam problema s formom, na leg pressu bio dosta jači
            deadlift 1x135kg, 6x90kg - tek sam počeo raditi, pazim na bruh
            strict overhead press - 10x50kg
            lift BIG, eat BIG, get BIG

            Comment


            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

              nikad nisam radio serije ispod 6 ponavljanja, pa ne znam kolke su mi max tezine.
              sa 6 ponavljanja u seriji:
              bench: 75kg
              dl (daleko najjaca strana): 150kg, brijem da bi mogo i vise
              cucanj (ne usudujem se s vecim tezinama, nemam smith spravu) 110kg
              rameni potisak (sjedeci): 55kg, stojeci neznam tocno, moram probat

              brojkama se ne opterecujem, ovim tezinama radim redovito, ali ove zime ocekujem znacajniji napredak u snazi, pogotovo u benchu, s njim sam totalno nezadovoljan.
              Animal. Can you handle it?

              Comment


              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                cucanj: 130kg x2 (nisam se usudio vise jer nisam imo partnere)
                DL: 80kg serije (nemam doma vise utega pa neznam )
                bench sam jednom doma probo sa 80kg i uspio sam 2-3 put dic, no ne usudim se vise, preopasno mi...
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                  evo da se i ja pohvalim, jučer sam za promjenu napravila jedan trening koji sam ovdje našla:
                  čučanj 4x 20 ( 60 kg/80 kg/90 kg/ 100kg)
                  iskorak 3x 20 ( bućice od 13 kg u svakoj ruci)
                  listovi sjedeći 4x 20 (60 kg/75 kg)
                  triceps - dvoruč.pregib sa čela 4x 20 ( 18 kg)
                  i na kraju 30 min. brzog hodanja

                  inače, sad su mi noge prioritet i htjela bi ih što više ojačati, da budu čvršće a opet ne preglomazne..na čučnju dižem već duže vrijeme i po 100 kg, 15-20 ponavljanja 2-3 serije, mogla bi i više neki put al mi se teško odmaknuti sa stalka a i pazim leđa, al sam skužila da mi se od čučnja više jačaju kvadricesi a htjela bi više ojačati stražnju ložu, mrtvo dizanje radim al s maksimalno 50 kg jer se bojim više dizati zbog leđa..bench sam odlučila smanjiti jer sam primjetila da su mi se prsa smanjila, što od bencha ( maksimalno sam dizala 45 kg) a što od trčanja koje sam isto izostavila zadnjih par mjeseci i odmah su mi se „sakrili“ trbušnjaci što me ljuti..zgibove radim široko naprijed 6 serija po 4-5 ponavljanja i iza glave 6 serija po 4 ponavljanja i onda još uske 6 serija po 7 ponavljanja..dobro tako je bilo prije ljeta ali i sad sam tu negdje..

                  Comment


                  • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                    Originally posted by elina100
                    na čučnju dižem već duže vrijeme i po 100 kg, 15-20 ponavljanja 2-3 serije,
                    fasciniran sam, bravo. :handgestures-thumbupleft:

                    Comment


                    • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                      pridružujem se pohvalama !

                      Comment


                      • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                        Originally posted by elina100
                        evo da se i ja pohvalim, jučer sam za promjenu napravila jedan trening koji sam ovdje našla:
                        čučanj 4x 20 ( 60 kg/80 kg/90 kg/ 100kg)
                        iskorak 3x 20 ( bućice od 13 kg u svakoj ruci)
                        listovi sjedeći 4x 20 (60 kg/75 kg)
                        triceps - dvoruč.pregib sa čela 4x 20 ( 18 kg)
                        i na kraju 30 min. brzog hodanja

                        inače, sad su mi noge prioritet i htjela bi ih što više ojačati, da budu čvršće a opet ne preglomazne..na čučnju dižem već duže vrijeme i po 100 kg, 15-20 ponavljanja 2-3 serije, mogla bi i više neki put al mi se teško odmaknuti sa stalka a i pazim leđa, al sam skužila da mi se od čučnja više jačaju kvadricesi a htjela bi više ojačati stražnju ložu, mrtvo dizanje radim al s maksimalno 50 kg jer se bojim više dizati zbog leđa..bench sam odlučila smanjiti jer sam primjetila da su mi se prsa smanjila, što od bencha ( maksimalno sam dizala 45 kg) a što od trčanja koje sam isto izostavila zadnjih par mjeseci i odmah su mi se „sakrili“ trbušnjaci što me ljuti..zgibove radim široko naprijed 6 serija po 4-5 ponavljanja i iza glave 6 serija po 4 ponavljanja i onda još uske 6 serija po 7 ponavljanja..dobro tako je bilo prije ljeta ali i sad sam tu negdje..
                        jesam ja to dobro shvatio ili ti radis 20 ponavljanja cucnja sa 100kg u seriji ?
                        a na mrtvom dizanju radis sa max 50 kg ? WTF
                        i jos su ti se prsa aka "cice" smanjile zato sta ne trcis ? pa to je manja potrosnja masti a "prsa" su samo mast i zlijezde kako se onda smanje da mi to pojasni

                        Comment


                        • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                          ovo za cucanj stvarno je malo cudno. mislim, 20x sa 100kg?? to je ipak malo ekstremno. ako stvarno radis s tom tezinom, svaka ti cast
                          Animal. Can you handle it?

                          Comment


                          • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                            ma sve sam lijepo napisala, smanjila su se od benchanja i trčanja tj. sprinta jer sam svaki dan trčala po 10 min na brzini od 13-15, pa sam od toga i smršavila, trbušnjaci su mi se super vidjeli i to bi sve bilo super da se i prsa nisu smanjila..pa sam zato odlučila prestati trčati il barem smanjiti a prehrana mi je ostala ista i s time su se i kile vratile i sad imam 61 kg a prije je to bilo idelanih 58 kg na moju visinu od 165 cm..
                            a za čučanj je istina, svi mi se čude jer je za curu to puno, al meni nije problem ak se prije dobro zagrijem, počnem sa praznom šipkom 30-50 ponavljanja i onda stavljam utege, prvo 60 kg -20x, 70 kg -20x, 80 kg -20x, 90 kg -20x, 100 kg -20 x, nije mi baš uvijek takav raspored al uvijek dođem do 100 kg, neki put mi ide jako lako i čak bi si dodala još kila al se bojim zbog leđa a i teško mi se odmaknut sa stalka, a neki put mi ide tak teško al se ipak nedam pa napravim kolko ide ali uvijek više od 10 ponavljanja..

                            Comment


                            • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                              daj ak imas stavi koju sliku nogu, sigurno zvjerski izgledaju !

                              Comment


                              • Re: Teška dizanja - Benč, čučanj, mrtvo dizanje i rameni potisak

                                A i gluteusi su isto jako bitni kod čučnja,i njih isto slikaj

                                Comment

                                Working...
                                X