Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by StrongMan
    Svako ima svoju teoriju,glupo je nekome nesto nametat,ako ti se nesvidja radit squat na smithu nemoj radit .

    Da, glupo je jest burek poslije treninga, al nemoj drugima pametovat... ak ti se ne sviđa, nemoj jest burek i to je to.
    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      Originally posted by DrHouse
      Originally posted by StrongMan
      Svako ima svoju teoriju,glupo je nekome nesto nametat,ako ti se nesvidja radit squat na smithu nemoj radit .

      Da, glupo je jest burek poslije treninga, al nemoj drugima pametovat... ak ti se ne sviđa, nemoj jest burek i to je to.
      Di si burek naso

      Comment


      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

        di si smith našo?
        ne repam o politici možda bi trebo,
        politika je mala ljadro još je nisam jebo

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          Originally posted by Mir7a


          ok...radite čučanj na smithu i imat ćete kvadove ko dorian yates. tzv. severovska logika.
          Ne, nego je ovo posljedica onog što ja u logici nazivam "Mir7inim zaključkom":
          "Ako netko kaže da neki subjekt ima neko svojstvo,
          Onda isti kaže da svi mogući subjekti imaju to isto svojstvo."

          Tebi tu valjda sve štima.
          Originally posted by daedraug
          Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
          Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            da, smith ima svojstvo da sa vodilicama vodi pokret. svi smithovi imaju to svojstvo. to svojstvo od smitha radi potencijalno opasnu vježbu.

            može li se smithom izgraditi mišić? NARAVNO DOH.
            postoji druga strana medalje. (ona mehanička)
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              Originally posted by xpress
              moram se složit da je čučanj ili bilo šta drugo na smithu katafuckinstrofa, osjetio i na vlastitom primjeru
              btw nisam znao da je yates squatao na smithu, jesi ti siguran sever?
              Jesam.
              Slobodne čučnjeve nije radio jer je mislio da mu ne odgovaraju i ozlijeđivao se na njima. Radio je smith čučanj, leg press...
              Ak tebi neka vježba ne odgovara, ne znači da je vježba sranje.

              Nisi skužio, Mir7a; subjekt nije smith, nego Dorian, a svojstvo je "velike noge od smitha" ili slično.

              Laku noć
              Originally posted by daedraug
              Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
              Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                daj koji vam je k.. šta ste tako uvredljivi svi

                btw sever samo sam rekao da se slažem da čučanj na smithu nije dobar, i kako napisah osjetih na vlastitom primjeru

                da rezimiram moje mišljenje je da smith ne valja, a vaše suprotno, i to je to, ako hoćete možemo raspravljat o tome u nekoj drugoj temi...

                peace brothers
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                  Originally posted by xpress
                  @crombo pa šta ti radiš u teretani?
                  @robert to što noge radiš tu i tamo i što ''dižeš uteg iznad glave od 70kg za leđa i radiš noge sa 70kg'' - WTF?
                  Pa to ti je uhvatiš veliki šipku sa utezima od 70 kg digneš je iznad glave i spustiš do početka vrata(ušiju). Tako ja radim leđa(jedan dio) pritom da cijelo vrijeme stojiš. Radim znaći dvije serije stoječi dvije sjedeći! A noge radim na način da uzmen iste te utege zajedno sa šipkom i prislonim na ramena iza glave pridržavajući sa rukama šipku i onda radim čučnjeve ono raskorak u širini ramena i pod 45 stupnjeva kao da sjediš i tako dižeš uteg jednostavno,efikasno!
                  Jer ti sad jasnije!!?

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    Originally posted by robert
                    Originally posted by xpress
                    @crombo pa šta ti radiš u teretani?
                    @robert to što noge radiš tu i tamo i što ''dižeš uteg iznad glave od 70kg za leđa i radiš noge sa 70kg'' - WTF?
                    Pa to ti je uhvatiš veliki šipku sa utezima od 70 kg digneš je iznad glave i spustiš do početka vrata(ušiju). Tako ja radim leđa(jedan dio) pritom da cijelo vrijeme stojiš. Radim znaći dvije serije stoječi dvije sjedeći! A noge radim na način da uzmen iste te utege zajedno sa šipkom i prislonim na ramena iza glave pridržavajući sa rukama šipku i onda radim čučnjeve ono raskorak u širini ramena i pod 45 stupnjeva kao da sjediš i tako dižeš uteg jednostavno,efikasno!
                    Jer ti sad jasnije!!?
                    dizanjem bilo cega iznad glave ne razvijas leda. koliko god se trudio ili imao dobru mind muscle vezu. razvijas triceps, prednje i srednje rame ostalo je zanemarivo
                    2:10 pa nadalje 5:30 bas za tebe i leda
                    Imam disleksiju

                    Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      po ovome je lat mašina za*****

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Ma mašine daju osjećaj sigurnosti tijekom izvođenja vježbi i to im je jedina prednost.
                        Isto tako free weights ili čučanj traže aktivaciju core mišića što je poželjno.
                        S obzirom da sam radio u početku na Smithu, mogu reći da je napredak veći kada iskoračiš iz sigurnog zagrljaja mašina. Treba biti veliki dečko i probati. Polako sa manjim težinama dok se ne savlada pokret i razvije osjećaj za vježbu

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          Kada dodje zima,probat cu radit cucanj sa tom tezinom na sipci,radio sam ih prije,ali nikad sa 120 + kg

                          Comment


                          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                            Originally posted by DrHouse
                            moram smanjit spemanje!
                            Lijepo da si to i sam shvatio.

                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              slazem se da je cucanj na smithu smece. pred ocima mi je frend razvalio kraljeznicu na smith cucnju na zadnjoj seriji sa 120kg i zavrsio na hitnoj. treniranje mu je zavrseno, imao je srece da nije ostao nepokretan.
                              odonda cijela teretana gleda smith ko da im je najgori neprijatelj i vise ga nitko ne radi svi rade cucanj sa slobodnim utegom
                              Masa je mama a definicija je baba!

                              Comment


                              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                                Originally posted by Nick99
                                slazem se da je cucanj na smithu smece. pred ocima mi je frend razvalio kraljeznicu na smith cucnju na zadnjoj seriji sa 120kg i zavrsio na hitnoj. treniranje mu je zavrseno, imao je srece da nije ostao nepokretan.
                                odonda cijela teretana gleda smith ko da im je najgori neprijatelj i vise ga nitko ne radi svi rade cucanj sa slobodnim utegom

                                Ček, kak se mogo na smithu razvalit ko *****?
                                Pa upravo smith daje osjećaj sigurnosti, staviš graničnike i bok. Problem je samo što amplitudu pokreta uvjetuje sama sprava, pa pokret ne možeš prilagodit proporcionalno svojim potreba, što rezultira većim oštećenjem koljena.
                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X