Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    za mene je to debeli izgled
    nema veze kaj se njima vide trbusni ,i meni su se vidjeli sa 113kg ali je to pun ***** sala a to kaj mu se vide misici samo znaci da je natovaren androgenim sterkacima pa su misici toliko napumpani ,to jest toliko nadrukani da doslovno kidajuu salo okolo ,ali za mene je to debelo ako ne debelo ,to je malo tezi pojam ,onda svakako vodeno ,vodeno ko nilski konj
    Blain slijedi ti banana ,bio sam te pitao ono pitanje prije par dana ,lagao si a sad samo da vidim kak se to radi posto sam moderator pa cu malo prouciti kak se brisu korisnici
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      ono, lik se sjedne na rendom sajmu na benč bez opreme i zagrijavanja i mislite da može gurnut tolko? wtf

      fejk utezi na nekom štandu...
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

        da ne bi bilo zabune
        naravno da ima i izrezanih powerliftera ali ono sto sam ja htio reci svojim postom je to da ja moram biti debeo za svoje pojmove da bih opet mogao tu kilazu dizati
        protiv powerliftinga nemam ama bas nista ,niti protiv strongmana koji su dosta srodni bodybuildingu ali protiv kretena imam
        BLAIN JE POBRAO BANANU !!!
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          Originally posted by Ed Koan
          Originally posted by BLAIN
          Prasac? Većina top PLer-a nije uopće debelo,čak naprotiv...A osim toga uopće ne treniraju za izgled . Isto bi se moglo reći za BBer-e da su afunkcionalna nakupina bjelančevina ,nauljeni ,depilirani,u tangicama, s nekakvom kvazi baletnom groteskom izvedbom na pozornici!
          Samo se ti drži BBing dečko!

          http://images.tmuscle.com/forum_images/ ... aleski.jpg
          http://stronglifts.com/images/dave-tate-06.jpg
          http://theswole.com/swole/wp-content/up ... tinovs.jpg
          http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak- ... 8603_n.jpg

          da ne kacim direktno slike..a ima ih jos
          Dali su ovi brijači među boljima u PL-u?
          Možeš li stavit slike nekih aktualnih rekordera?

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            opće je poznato da kosta muku muči s napretkom, i to baš zato jer ne želi povećavati težinu... Tate je otišao na djetu tek kada je prestao s PL-om..itd
            ne repam o politici možda bi trebo,
            politika je mala ljadro još je nisam jebo

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              Kroc je izasao na neko bb takmicenje koliko mi je poznato,doduse,prilagodio je trening
              Konstantinovs je jedan od najboljih pullera na svetu.Razlikuju nam se pojmovi sta je debelo,a sta nije.Ali meni ovaj poslednji SM sa venama po butinama ni malo ne deluje debelo koliko god bio na androgenima.Nije bb nista vise postedjen lekova kao sto su anadrol i metiltest

              Htedoh da pokazem cisto da moze ok da se izgleda,hrana jednostavno.Generalno,cenim svaki trud,pa bio on ulozen i u strelicarstvo,jedino mislim da je glupo sto ovde dolaze ljudi sa komentarima tipa:"bolje da se rade spora ta ponavljanja,bolje se pogodi misic,sta radi keceve samo zbog ega-a itd" kada je ovo podforum posvecen dizanju velikih kilaza a ne dubini separacija,gustini i vaskularnosti.Da ljudi ne vole da se hvale tezinama,tj da hrane ego,ne bi tema o rekordima imala preko 50 strana i ne bi bila toliko pracena.

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                koan brate u zadnje vrijeme si se raspisao a nitko te nezna, daj neke brojke težina, godine, liftovi ovo ono, znaš već, kad smo u topicu
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                  Pa imam sq oko 250kg,benc 140kg,i dl mi je najbolji,poslednje sto sam radio 261kgx3
                  Kilaza trenutno oko 118kg,losih
                  Imaju snimci,ali da ne davim

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    Ovo sam ja,sveziji snimak


                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      Mrtvo dizanje na ravne noge 2oo kg 4x
                      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Iako uopće ne ganjam težine ili tako šta danas sam čučnio 200kgx2 (stražnji čučanj).
                        Imam 94 kilograma.

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          ..sve navedeno je po jedno ponavljanje..

                          ..military press(pravo stroga forma)-70kg
                          ..deadlift-140kg
                          ..POLUcucanj nekakav-220kg
                          ..bench press-115kg
                          ..ovo je bilo prosle godine poslije 2 mj treniranja (iako nijednu od ovih vjezbi nisam skoro ni radio, i fuserio sma treninge)
                          ..ove god. se nadam nekim ozbiljnijim kilazam..pozdrav
                          U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                          sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                          Comment


                          • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                            Originally posted by Moi
                            Nitko nije naveo koliko zgibova radi ili koliko dipseva može,.to je isto dizanje težine (mislim da vise od pola ljudi na forumu ne moze preko 20 zgibova ili 30 dipseva)
                            a lovackih prica ce uvijek biti,.neka postave video sa dokazom hehe(šala)
                            slazem se sa kellyem u vezi ponavljanja 6-10,a sve te brojke su realno samo za nekakvo dokazivanje pred drugima i samim sobom,manjak samopouzdanja...
                            ...pa vidi 20 postenih zgibova je VELIK podvig....ja sam jedno vrijeme radio veliko vjezbe sa sopstvenom tezinom i nisam presao nikako preko 16 zgibova..a dips oko 30-35..
                            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              Visina 178,75kg
                              Bench press-75kg
                              čučanj-100kg

                              Comment


                              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                                visina 172 do 175
                                15 godina...

                                bench press 82 kg x 3
                                Ako neko zeli da ostavi alkohol i cigare, neka ih ostavi kod mene xD

                                Comment

                                Working...
                                X