Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by Armani View Post
    upload posle ljeta:

    Bench 120 2x
    Mrtvo 130 4x
    Čučanj 100 6x

    to je bilo kao neko održavanje uza posao i izlaske zadovoljan sam
    kako uspijevas vise dignuti u benchu nego na cucnju?

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      Originally posted by FcB View Post
      kako uspijevas vise dignuti u benchu nego na cucnju?
      Vjerovatno malo zapostavlja noge ili jednostavno mu vise paše kao vjezba

      Comment


      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

        Benc-95 jednom nakon 5 serija
        Squad-100 6 puta nakon 5 serija
        Dead lift 100 10 puta nakon 5 serija

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          SQ 54
          DL 60
          BP jedva 30
          OHP 0.29
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            BP 90

            SQ 100x5

            DL 125x2

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              BP 100-105 x 1

              SQ 100 x 6

              DL 140 X 2
              Rome wasn't built in a day.

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                Originally posted by HTC View Post
                BP 100-105 x 1

                SQ 100 x 6

                DL 140 X 2

                imas 66 kg a 100 benc, svaka cast

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                  Originally posted by jozo13 View Post
                  imas 66 kg a 100 benc, svaka cast
                  Imam kojih 79, nisam promijenio
                  Rome wasn't built in a day.

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    ahaa, svejedno

                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      pa ide me bench stvarno,a na čučanju bi mogao izgurat 120kg 1x al to cu ove zime popravit...uostalom mislim da je 100kg dubokog čučnja solidan rezultat

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Čučanj, ne znam, nisam dugo radia, zadnje je bilo 230 ATG
                        Bench press 185 kg
                        Kosi bench press 162.5
                        Deadlift, nisam također dugo radia, zadnje je bilo 265 x 2.
                        Military press, sjedeći, iza glave, puni pokret (do trapeza 125 kg)
                        Military press, stojeći, striktno, bez pomoći nogu, oko 130 (120 x 4)....

                        Ne koristim kemiju, imam 23 g.

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          Originally posted by Kahn View Post
                          Čučanj, ne znam, nisam dugo radia, zadnje je bilo 230 ATG
                          Bench press 185 kg
                          Kosi bench press 162.5
                          Deadlift, nisam također dugo radia, zadnje je bilo 265 x 2.
                          Military press, sjedeći, iza glave, puni pokret (do trapeza 125 kg)
                          Military press, stojeći, striktno, bez pomoći nogu, oko 130 (120 x 4)....

                          Ne koristim kemiju, imam 23 g.
                          cestitam, bilo bi dobro da vidimo par videa ako imas

                          jesi radio neke posene rutine ?
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            cestitam, bilo bi dobro da vidimo par videa ako imas

                            jesi radio neke posene rutine ?

                            Radia sam svoje rutine, već 2 godine radim isključivo snagu, a i spozna sam da mi sa malim volumenom i velikim opterećenjem i sama mišićna najbolje masa raste.

                            Imam par videa na jutubu snimljenih prije 2 tjedna, bench i ove militarye ako te zanima, nisu max liftovi, nego 2 - 3 ponavljanja. Imam i DL na kompu sa 96 kg, ali nisam uploada, kao ni još par videa.
                            Last edited by Kahn; 15-09-13, 03:08.

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              Originally posted by Kahn View Post
                              Radia sam svoje rutine, već 2 godine radim isključivo snagu, a i spozna sam da mi sa malim volumenom i velikim opterećenjem i sama mišićna najbolje masa raste.

                              Imam par videa na jutubu snimljenih prije 2 tjedna, bench i ove militarye ako te zanima, nisu max liftovi, nego 2 - 3 ponavljanja. Imam i DL na kompu sa 96 kg, ali nisam uploada, kao ni još par videa.
                              Za 2 godine treninga nevjerovatni liftovi. Daj link yt kanala ?

                              Jesil šta osvajao do sada, jer sa takvim liftovima vjerujem da možeš biti državni prvak.

                              Comment


                              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                                ^^je ostavi taj link
                                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                                * SHUT UP AND SQUAT *

                                Comment

                                Working...
                                X