Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    Originally posted by diinnoo View Post
    Za 2 godine treninga nevjerovatni liftovi. Daj link yt kanala ?

    Jesil šta osvajao do sada, jer sa takvim liftovima vjerujem da možeš biti državni prvak.


    Neeee. Treniram ja od 2007, nego sam prije bia fokusiran na masu, ne baš na snagu. Ne znam za državnog prvaka baš, konkurencija je jaka u kategoriji do 110 kg, pogotovo sad nakon šta nisam mjesecima radia čučanj ni mrtvo, jedino mi je benč na nivou, a ovih 185 je touch n go, nije pauza, sa pauzom ide oko 180. E sad, kad bi uspia zadržat ovu snagu i ić ispod 100 kg (trenutno 107), to bi bilo to, međutim, teško.
    Nisam još ništa osvaja, prijavia sam se bia na Ironman bench press prošle godine al nisam stiga do Bjelovara, auto je ostao u kvaru. Ove godine idem, budem li slobodan s poslom, ili na Ironman ili na državno u 12 sigurno.

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      Originally posted by TripleZ View Post
      ^^je ostavi taj link
      Hm.... evo...

      To je benč 175 x 3, prije 2 tjedna. Od tada sam radia još 180 x 2 i 185 x 1, ali nisam snimia.
      http://www.youtube.com/watch?v=ZiBCOhHX6sI

      Ovo je military iza glave 118 x 2, prije dva tjedna. Od tad je išlo 120 x 2, nisam radia max, al siguran sam da mogu 125. Prvo ponavljanje nije bilo na nivou jer je spotter drža šipku još dok sam je spušta pa ju naglo pustia.
      http://www.youtube.com/watch?v=G0DpDZfanGU


      I evo stojeći military 120 x 2, nakon sjedećeg. 2 laka ponavljanja, moga sam već tad napravit još sigurno 2. Napravia sam ih idući trening, ali kao prvu vježbu.

      http://www.youtube.com/watch?v=Z_uO4ZFx588

      Comment


      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

        Originally posted by Kahn View Post
        Neeee. Treniram ja od 2007, nego sam prije bia fokusiran na masu, ne baš na snagu. Ne znam za državnog prvaka baš, konkurencija je jaka u kategoriji do 110 kg, pogotovo sad nakon šta nisam mjesecima radia čučanj ni mrtvo, jedino mi je benč na nivou, a ovih 185 je touch n go, nije pauza, sa pauzom ide oko 180. E sad, kad bi uspia zadržat ovu snagu i ić ispod 100 kg (trenutno 107), to bi bilo to, međutim, teško.
        Nisam još ništa osvaja, prijavia sam se bia na Ironman bench press prošle godine al nisam stiga do Bjelovara, auto je ostao u kvaru. Ove godine idem, budem li slobodan s poslom, ili na Ironman ili na državno u 12 sigurno.
        jesi li vec pokusavao upadati u nizu klasu a da odrzis tezine? 7 kg nije toliko puno, ako si trenutno na masi naduvan si od UH i mozda ti treba bukvalno samo 3-4 sedmice blagog deficita i malo dehidracije pred vaganje i eto te ispod 100, a ne bi tu trebao puno snage izgubiti, ako ista

        eh sad ako u zadnje vrijeme nisi radio SQ ili DL to je vec veci problem ali opet su impresivne brojke i da su samo ostale kao ''zadnje''


        edit: jesu li ti SQ i DL bili raw ?

        edit2: gurao bih i ja toliko na bench-u da imam takvog spottera

        edit3: jel ovo postavljas na bb.com ili zasto stavljas sve u lbs?
        Last edited by TripleZ; 15-09-13, 03:49.
        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


        * SHUT UP AND SQUAT *

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          Originally posted by TripleZ View Post
          jesi li vec pokusavao upadati u nizu klasu a da odrzis tezine? 7 kg nije toliko puno, ako si trenutno na masi naduvan si od UH i mozda ti treba bukvalno samo 3-4 sedmice blagog deficita i malo dehidracije pred vaganje i eto te ispod 100, a ne bi tu trebao puno snage izgubiti, ako ista

          eh sad ako u zadnje vrijeme nisi radio SQ ili DL to je vec veci problem ali opet su impresivne brojke i da su samo ostale kao ''zadnje''


          edit: jesu li ti SQ i DL bili raw ?

          edit2: gurao bih i ja toliko na bench-u da imam takvog spottera

          Sve je raw, ostalo za mene ne važi. Nisam skida kile radi upadanja u kategoriju, ali jesam estetike radi i svaki put je rezultiralo drastičnim padom snage u vježbama potiska, doduše, definiciju sam radia sa treningom za masu, a samim time nisam radia low reps i apsolutna snaga je padala. Međutim, s ovim sistemom dehidracije nikad nisam pokuša.


          Ne, ovo su videi za jutub, stavljam u lbs i kilogramima. Ameri to ne znaju konvertirat.

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            bench press 140
            squat 180 ako idem do paralele ,a 130 do poda
            deadlift 170

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              Originally posted by zyzz1993 View Post
              squat 180 ako idem do paralele ,a 130 do poda
              Nešto mi tu ne štima. Šta tebi znači paralela? Čini mi se da ti ne ideš do paralele, nego u polučučanj, inače ne bi bila ovolika razlika.

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                i ja mislim, cekamo video
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  i ja mislim, cekamo video
                  Koliki su tvoji liftovi?

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    nabacit cu video kad sljedeci put budem radio

                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      Originally posted by Kahn View Post
                      Koliki su tvoji liftovi?
                      po zadnjem update DL 200 x 2, high bar squat 155 x 5 i 140 kg / 90 kg (osim bench-a njega sam radio kad sam imao vise, nisam odavno maxirao)
                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Svi neki squat zverkani , a ja se mucim sa 50x 10
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          Originally posted by Kahn View Post
                          Čučanj, ne znam, nisam dugo radia, zadnje je bilo 230 ATG
                          Bench press 185 kg
                          Kosi bench press 162.5
                          Deadlift, nisam također dugo radia, zadnje je bilo 265 x 2.
                          Military press, sjedeći, iza glave, puni pokret (do trapeza 125 kg)
                          Military press, stojeći, striktno, bez pomoći nogu, oko 130 (120 x 4)....

                          Ne koristim kemiju, imam 23 g.
                          Bravo svaka cast samo napred..
                          poz

                          Comment


                          • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                            upload: mrtvo 140kg 4 puta

                            Creatine Xplode dobra stvar

                            Comment


                            • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                              novi rekordi
                              bench press : 150 ( bez mosta)
                              čučanj 190 2x do 90° znaci do paralele
                              mrtvo dizanje 190

                              Comment


                              • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                                Dobre kilaze... Imas li koji video? Posebno me cucanj i benc zanimaju

                                Comment

                                Working...
                                X