Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

    hvala ti ! bas sam happy
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

      Originally posted by Megara View Post
      cucnula sam 80kg lalalalalalalaaaaa ! i to 2x, mada ovaj drugi put je bio tehnicki ocajan lol mislim da mogu mnogo vise, s obzirom na to da mi je najtezi dio ''izaci'' ispod kosog benca, tu me razvalise donja ledja i vrlo lako se mogu povrijediti -.-


      powered by: tjestenina + coksa kao prew, Triplezov mobility work, 1h spavanja pred gym (slucajno ) i 1 nescafe.

      DAS IT MANE
      Bravo!!

      Kakav je feeling bit snaznija od 70% muske populacije na forumu?
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

        Megara, video ili se nije desilo... čisto da se zna eto.



        Šalu na stranu, svaka čast! Samo naprijed
        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

        Comment


        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

          hvala decaci :* :*

          moram popraviti mob pa cu se snimiti malo (narocito sumo dl), cisto da vidite greske, ne mogu nikog u gymu pitati da me snima
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

            Originally posted by Megara View Post
            hvala decaci :* :*

            moram popraviti mob pa cu se snimiti malo (narocito sumo dl), cisto da vidite greske, ne mogu nikog u gymu pitati da me snima
            Mogu u miru umrijeti, megara mi je pusu poslala hahah

            Kako ne možeš, pa kod nas da neka žena pita da ju snimamo (pod UVJETOM DA JE DOBRA ) svi letimo da snimamo haha
            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

            Comment


            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

              Originally posted by Megara View Post
              ................ ne mogu nikog u gymu pitati da me snima
              A što?

              Misliš da je nenormalno da kažeš nekome "ajde tebra da snimiš sestru brate, kako roka čučanj do yaya..."?

              Pa jeste... Al' boli te quratz...
              Last edited by Dača; 28-02-14, 22:08.
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                Video or it didn't happen!

                Svaka cast, iduci cilj - 100kg!

                Comment


                • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                  Nisam dugo tu nista stavio.

                  Danasnji trening, 3. vjezba.
                  Cucanj s pauzom, 192.5kg x 5

                  http://www.youtube.com/watch?v=sXF4VWK_PF4
                  Osobni treninzi, izrada programa, javiti se u inbox
                  Expert Method Facebook
                  Expert Method Blog
                  Expert Method YouTube

                  Comment


                  • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                    Super!

                    Reka mi je jedan momak u Jokera (inace cini mi se da san te prije par dana vidia kako pricas ss njime u teretani) da prodajes adistar za 500-600kn? Nisan siguran jel on dobro razumia jer adistarke kostaju preko 200 dolara na netu... Na prideu san vidia adidas powerlift za 700kn, da se nije on zabunia? Daj razjasni ovo.

                    Comment


                    • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Super!

                      Reka mi je jedan momak u Jokera (inace cini mi se da san te prije par dana vidia kako pricas ss njime u teretani) da prodajes adistar za 500-600kn? Nisan siguran jel on dobro razumia jer adistarke kostaju preko 200 dolara na netu... Na prideu san vidia adidas powerlift za 700kn, da se nije on zabunia? Daj razjasni ovo.
                      Nisi me sigurno vidio u Jokeru jer sam zadnji put tamo bio na proslom Najjacem Dalmatincu
                      Ne prodajem nikakve Adistarke, uopce ne znam otkud mu takva informacija.
                      O kome se radi uopce, moze na pm ako neces javno?
                      Last edited by Ninja_Zg; 15-04-14, 10:10.
                      Osobni treninzi, izrada programa, javiti se u inbox
                      Expert Method Facebook
                      Expert Method Blog
                      Expert Method YouTube

                      Comment


                      • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                        Bia si u Jokera u teretani i prije 3-4 miseca, radia si cucanj u kavezu do mene(tipa 170-180kg atg for reps, bez traka, za remen se ne sican), cak smo kratko nesto i pricali a prosli dalmatinac je bia 2012, mozda mi osjecaj za vrime nije nesto, al toliko dezorjentiran nisan.

                        kk pm it is.
                        Last edited by Maximus1950; 15-04-14, 11:23.

                        Comment


                        • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                          SQ 232.5x2/2/2+ (5) PR
                          "Your weak points are caused by not doing what you hate to do" Louie Simmons

                          Youtube shit
                          Web

                          Comment


                          • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                            Trenutno stanje benc 150,squat 180,dl 220,ovaj dl je isa clean tako da tu ocekujen da moze jos bar 15 kg up

                            Comment


                            • Re: Rekordi forumaša-Benč, čučanj, mrtvo dizanje, rameni potisak

                              Originally posted by Bobby Sands View Post
                              e i??

                              pa i meni je rekord bencha 120. a cucanj nisan nikad ni isa na rekord a serije radin sa 90-100 kg.a ne virujen da bi moga jedanput pravilno čučnit sa više od 110 kg. aj mozda 120. kazen pravilno (ne da ledjima dignen 80% kilaze)
                              Ako ti je jaci benc od cucnja znaci noge zapustas tako je meni dugo bilo dok nisan pocea upirat po nogama

                              Comment


                              • Re: Koliki su vam liftovi? Težine koje dižete-osnovne vježbe

                                Originally posted by marko1003 View Post
                                Novi osobni rekordi
                                OHP - 65 kg
                                BENCH PRESS - 87.5 kg
                                DEADLIFT - 150 kg
                                SQUAT- 120 kg
                                Dosta mala razlika između OHPa i benča, Ukazuje na to da su ramena dominantna a prsa nerazvijena. Morat ćeš nać načina da pogodiš prsa drugim vježbama.

                                Comment

                                Working...
                                X