Announcement

Collapse
No announcement yet.

"Najjači Dalmatinac"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: "Najjači Dalmatinac"

    Milan 320 kg...

    Mile 320kg.jpg
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: "Najjači Dalmatinac"

      Originally posted by Archiv3r View Post
      pa normalno da treba cekat znak za dizanje...samo mi je glupo, trebo je onaj koji drzi mikrofon govorit kada se press-a ili dat mic klanciru pa da govori, ovako je ispalo da samo nekad govori press. tako su onom momku (mislim da se leo zove) prvi put nije spustio do kraja a drugi puta je cekao da mu netko kaze press a nitko nije rekao, pa je opet failao lift.

      mile je digo bp prvi put 180. drugi put je mislim isao na 200 pa je taman iso dignit i dobio grc u lozi. ostale pokusaje je preskocio.
      Leo je dovoljno čekao samo su suci malo zaspali sa reakcijom i nepošteno mu poništili pokušaj

      Istina, Mile mi je rekao nakon natjecanja za taj grč
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #33
        Re: "Najjači Dalmatinac"

        A ovo je Milan Treskavica, 19 godina...

        M T.jpg
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #34
          Re: "Najjači Dalmatinac"

          Originally posted by Dalibor View Post
          Nitko nije digao na benchu 200 kg. Crveno znači neuspjeli pokušaj.
          ahaaaa, e to vec zvuci razumno...

          Comment


          • #35
            Re: "Najjači Dalmatinac"

            Kod ove posljednje slike da nema šipke i toliko utega čovjek bi posumnjao u Jadrana
            A gde su noge?

            Comment


            • #36
              Re: "Najjači Dalmatinac"

              Originally posted by Dalibor View Post
              Leo je dovoljno čekao samo su suci malo zaspali sa reakcijom i nepošteno mu poništili pokušaj

              Istina, Mile mi je rekao nakon natjecanja za taj grč
              vidio sam i vas, samo mi je bilo glupo javit se kao "ja sam neki random sa foruma." i zasto se jadran nije natjeco...pa on ima bp oko 260 ako se ne varam. i izgleda prestrasno uzivo se tek kuzi koliki je
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment


              • #37
                Re: "Najjači Dalmatinac"

                Originally posted by Mackiel View Post
                Kod ove posljednje slike da nema šipke i toliko utega čovjek bi posumnjao u Jadrana
                Javi se slobodno. Ne grizem.
                Jadran je prvenstveno bodybuilder i stoga se nije prijavio. Na benchu bi ih sve "pojeo" ali iskreno za mrtvo i čučanj sumnjam da bi bio dominantan naspram Milana Dotlića.
                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                I know it's hard to keep an open heart
                When even friends seem out to harm you
                But if you could heal a broken heart
                Wouldn't time be out to charm you

                November Rain, Guns and Roses

                Comment


                • #38
                  Re: "Najjači Dalmatinac"

                  Hvala svima!!! da sad ne pišem pojedinačno jer sam jako umoran

                  natjecanje je bilo super, nemam se šta bunit...
                  drago mi je da sam prvi put nastupio pred domaćom publikom

                  malo mi je žao radi tog trećeg čučnja, al vidili su ovi šta su bili tamo kako je šipka plesala...
                  ploče su jedva stale na šipku, a ona je bila skroz elastična, tako da je počelo vibrirat u svim smjerovima, a onda se još i utezi počeli vrtit...
                  uglavnom, neugodno iskustvo

                  180 na benchu je bilo prelagano...
                  200 isto tako, al *****i grč u loži na zaključavanju i eto ti ga na...
                  nije mi se dalo više izlazit na bench nego san otiša zagrijat se za mrtvo kako spada....


                  ekipa je bila super i drago mi je šta san upozna par forumaša

                  Comment


                  • #39
                    Re: "Najjači Dalmatinac"

                    Originally posted by 30solin View Post
                    Čestitke Mili. Ja sam odgledao cijeli "event". Organizator je poredao sudionike po snazi u startu,tako da nije bilo iznenađenja. Ja sam i očekivao da će Mile imat najbolji total. Već pri namještanju za pojedinu disciplinu se vidjelo da natjecatelji dolaze iz bodybuildinga,weightliftinga i powerliftinga. Prva dva natjecatelja su više bili bodybuilderi što se vidilo i po izgledu(jedini su imali trbušne ha,ha) i stil dizanja je bio bilderski,uski stav u čučnju,šipka na vratu,što im je sigurno skinilo par kilograma u čučnju. S boljom tehnikom bi sigurno digli više,a i kod bencha su napravili klasičnu grešku,nisu zadržali uteg na prsima,što ih je i malo iznenadilo kad im je rečeno da su "failali". Weightlifteri su bez iznaneđenja bili odlični u čučnju i mrtvom,mislim da jedan od njih uopće nije radio bench,ali sve u svemu,momci su fenomenalni,pogotovo dečko od 17(!) godina,energičan,nabrijan,kao i momak od 19 godina,mislim da je iz Knina,nevjerovatni talenti(iako mi je njegov čučanj malo off,nisam baš ljubitelj tih "špaga" čučnjeva). Interesantno je da njih dva skupa imaju manje godina od Zorana Laštre,koji je već mislim prešao 40 i bio je najstariji sudionik. Mislim da je i njemu total bio skoro 600 kg.
                    Žao mi je šta je Mile promašio lift na čučnju,ne znam koliki je utjecaj na to imalo to šta su ploče bile dizačke,debele,pa je na 320 kg šipka bila do kraja ispunjena,doslovno je radila pri walkoutu kao jo-jo.
                    Spoteri su zajebali par liftova na benchu,pa je Jadran uletija(koliki je taj čovjek majko mila, a kad priča zvuči ka profesor ha,ha,nevjerovatan je). Uglavnom,čestitke svima,natjecateljima i organizatoru,nadam se ovome iduće godine,samo da naprave kategorije,bar do 100 i iznad 100kg.
                    *****ti, moga si se javit...

                    mislim da Laštre ima 52 godine, a onaj šta je bija prvi na benchu čak i koju godinu više

                    onaj momak od 17 godina je strašan... 505 kg total bez bencha!
                    pozva san ga na državno i reka je da će doć

                    a i meni je žao radi čučnja, al jbg... ona šipka stvarno nije za +300 kg
                    plesala je u svim smjerovima i onda još na kraju se počela vrtit kad san krenija dole
                    al zato će na državnom bit prava PL šipka i uopće ne sumnjam da ću 340 čučnit

                    reka mi je organizator da će valjda od iduće godine bit normalne kategorije

                    Comment


                    • #40
                      Re: "Najjači Dalmatinac"

                      http://videoteka.novatv.hr/multimedi...sin-josko.html
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #41
                        Re: "Najjači Dalmatinac"

                        Milan Treskavica

                        Mrtvo dizanje 290 kg

                        381210_284804638223237_100000811083718_711227_1114225654_n.jpg
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #42
                          Re: "Najjači Dalmatinac"

                          Joj šta volim kad se na ovakvim reportažama umiješaju stvari koje nemaju veze s natjecanjem i sportom. I kad se da riječ ljudima poput Pauletića koji su zalutali u tematiku kojom se bavi ova reportaža. Po njemu 180 kg nije neki rezultat ostvaren na bench pressu.
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #43
                            Re: "Najjači Dalmatinac"

                            Originally posted by Dalibor View Post
                            Joj šta volim kad se na ovakvim reportažama umiješaju stvari koje nemaju veze s natjecanjem i sportom. I kad se da riječ ljudima poput Pauletića koji su zalutali u tematiku kojom se bavi ova reportaža. Po njemu 180 kg nije neki rezultat ostvaren na bench pressu.
                            totalno...siguran sam da bi on cucnuo 2.5 puta svoje tezine...a kako on izgleda to je nekih 40kg
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • #44
                              Re: "Najjači Dalmatinac"

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: "Najjači Dalmatinac"

                                Mile zivotinjo
                                I may not be there yet, but I'm closer than I was yesterday.

                                Comment

                                Working...
                                X