Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jack 3d

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Draven
    replied
    Re: Jack 3d

Moja kombinacija koju smatram jeftinom pouzdan i djeluje.

Kofein, guarana i taurin zakon....

Ja uzimam 2 puta tjedno guaranu , 2 puta kofein i 2 puta taurin nikada zajedno iako ne vjerujem da bi se nesto i dogodilo, uvijek djeluje ne navikavam se niti na jedno previse a poceo sam konzumirat kavu dnevno sto prije nisam jer sam citao mnogo loseg ali na kraju sam promjenio misljenje citajuci dalje. Tako da kada dodjem sa posla nemam vise problema sa pospanosti ili umorom.

Od svega bih izdvojio guaranu daleko najjaca .

Leave a comment:

• domagoj
    replied

Originally posted by Sickzz View Post
    Evo sad sam procitao nesto http://www.zdravlje.hr/novosti/ostal...ku_konzumaciju , što mislite?
    stara vijest, a i taj jack3d je povučen davno

Leave a comment:

• Viper
    replied

Evo sad sam procitao nesto http://www.zdravlje.hr/novosti/ostal...ku_konzumaciju , što mislite?
    de bolan pusti to... gori su od 24 sata

Leave a comment:

• Sickzz
    replied

Leave a comment:

• Viper
    replied

Sad se jacked cjeni daleko vise nego prije. Msm da onaj stari jack sto je imao DMAA. Da sam znao da ce nestati uzeo bi za rezervu.

Leave a comment:

• Viper
    replied

Gdje si nabavio ? i koliko košta?
    Od amino.ba uvjek uzimam sve. Ovo je drug narucio kutiju 30 doza 80km. Ja narucio 2 doze c-4 i dobio gratis 2 crea shot. Ako si iz BiH siledra majka. Uz kupljeno dobijes ili njihovu majicu njihov logo, shaker, ili praškova

Leave a comment:

• Sickzz
    replied

Originally posted by Viper View Post
    Evo ja dana probao prvi put c-4. Brze se dobije osjecas pumpe ali kad se dobije bude isti ko onaj bez njega. Mogao sam cak malo vise trenirati i sasvim je ok. Nije kao sto su ga dizali u nebesa ali ok.
    Gdje si nabavio ? i koliko košta?

Leave a comment:

• Viper
    replied

Evo ja dana probao prvi put c-4. Brze se dobije osjecas pumpe ali kad se dobije bude isti ko onaj bez njega. Mogao sam cak malo vise trenirati i sasvim je ok. Nije kao sto su ga dizali u nebesa ali ok.

Leave a comment:

• SemaMare
    replied

neznam sta ce vam jack 3D u koju svrhu

ako mislis sa 15 godina da ces napredovat bolje sa Jack 3D -om , a ovamo ti krš sve od dijete i treninga dzaba ti

Leave a comment:

• HTC
    replied

Da li mogu uzimat jack 3d sa 15god?
    Da, ja sam ga koristio sa 16 i nije bilo problema

Leave a comment:

• Sickzz
    replied

Da li mogu uzimat jack 3d sa 15god?

Leave a comment:

• ScuderiaBull
    replied

Originally posted by WTF View Post
    Pa da nekom kazes Jacked nebi pojma imao o cemu pricas, đek tri de je vec "ahaaaaaaa"
    A vidiš, prvi put kada sam vidio natpis Jack3D odmah sam registrirao "jacked", dok onu trojku nisam ni primjetio do možda 5. puta kada se susrećem s istim natpisom

I'm on a horse

Leave a comment:

• TripleZ
    replied

Originally posted by WTF View Post
    Pa da nekom kazes Jacked nebi pojma imao o cemu pricas, đek tri de je vec "ahaaaaaaa"
    istina, ali je meni smijesno kad tako cujem nezz sto

neki dan lik ulazi u teretanu i kaze: brate nabavio sam onaj 'SELTEČ' (cell-tech)

svi su skontali sta je on mislio al opet meni smijesno bi

Leave a comment:

• WTF
    replied

Leave a comment:

• Aronnax
    replied

Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Ahahahahahaha, Aronnax ma mora da se šališ!?!

Ajme
    Nazalost ne... :S Sad se osjecam stvarno glupo... sto je najgore, engleski govorim skoro kao materinji jezik! O.o
    Ali sreca pa nitko od ljudi s kojima sam o njemu pricao nije primjetio! (nadam se)

Leave a comment:

Working...
X