Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vitamin (hormon) d3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vitamin (hormon) d3

    Pozdrav. Malo ljudi prica o ovom vitaminu/hormonu. Proucavao sam neko vrijeme i doista izgleda cudotvorno. Izmedju ostalog kazu da je dobar i za podizanje vlastite razine testosterona te kod upala desni sa cim imam problema. Zanima me kolicina koju smijem dnevno unositi posto nije topiv u vodi? Kupio sam od NW-a, a svaka tableta ima 400 iu.

  • #2
    Re: Vitamin (hormon) d3

    pazi da ne preteras, otrovan je kad se pije prekomerno...ja ga pijem zimi, a leti je suncanje i vise nego dovoljno, ako se suncas naravno bez zastitinih krema.
    a da, naravno, D3 je cudotvoran, zato smo leti svi tako sexy and horny))
    “Age is a question of mind over matter. If you don’t
    mind, it doesn’t matter.”

    Comment


    • #3
      Re: Vitamin (hormon) d3

      inace D3 kapi se dobijaju preradom ovcije vune... tako da nije vegan, ali pijem svejedno, kriv sam!
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: Vitamin (hormon) d3

        hahhah...a dobro kako ti kazes al gledo sam neke klipove od par doktora koji tvrde da je dobar za masu stvari i to u puno vecim dozama nego je preporuceno. isto tako da je dobar za snagu te da potice lucenje testa.

        Comment


        • #5
          Re: Vitamin (hormon) d3

          Ja sam uzeo sumlive tablete one stavis u vodu i dobijes sokic hahaha ... Sustav je Magnezium+Calcium+D3 po jedna tabletica (jedan sokic) na dan i sve ok nakon treninga :P
          I live for BODYBUILDING

          Comment


          • #6
            Re: Vitamin (hormon) d3

            Originally posted by vege View Post
            pazi da ne preteras, otrovan je kad se pije prekomerno...ja ga pijem zimi, a leti je suncanje i vise nego dovoljno, ako se suncas naravno bez zastitinih krema.
            a da, naravno, D3 je cudotvoran, zato smo leti svi tako sexy and horny))
            zašto bez zaštitnih krema? te kreme ionako imaju blag učinak, ne ometaju one ništa stvaranje vitamina
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment

            Working...
            X