Announcement

Collapse
No announcement yet.

bjelanjak u prahu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bjelanjak u prahu?

    zanima me da li je tko ovo koristio i kakva su iskustva?

  • #2
    Re: bjelanjak u prahu?

    Dobar protein sa visokim postotkom proteina 81%, bilo je isplativo dok nije poskupilo. Sad je bolje uzeti whey nego to.

    A još važnije je da su od toga tako jaki vjetrovi da će svi živi pobjeći od tebe, mene i Igyja skoro žene ostavile zbog toga, sad više ne pijemo...
    Last edited by kelly; 18-10-12, 15:48.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: bjelanjak u prahu?

      Originally posted by kelly View Post

      A još važnije je da su od toga tako jaki vjetrovi da će svi živi pobjeći od tebe, mene i Igyja skoro žene ostavile zbog toga, sad više ne pijemo...
      Aaaaaaaaaaaaahahhahahah, najjača izjava..................... ikada!!!
      Period!
      Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

      http://www.facebook.com/adoni.costo
      http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
      http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

      Comment


      • #4
        Re: bjelanjak u prahu?

        hehe da znam prijatelj mi je to pio skoro pa 6 mjeseci jednostavno nije bilo za izdrzati..i mogu reci da je dosta dobro napredovao..normalno uz sredjenu prehranu..ja sam si nabavio 5 kila za 400 kuna onak da probam kako ce ici pa cu odlucit sta dalje.. znam da ce mnogi reci da sam lood sto sam dao te novce ali eto cisto me zanimalo..

        Comment


        • #5
          Re: bjelanjak u prahu?

          5 kg 400 kn.. znaci jos uvijek je ta cjena? preko elcona? ja sam to pio davnih dana i mislim da me unistilo, sto se tice proljeva..

          mislim daorganizam puno bolje podnosi whey..i to sto skuplji .. moj favorit optimum..
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: bjelanjak u prahu?

            da to sam preko nekog lika nabavio..potrosit cu ovo sto imam sad, vidjet cu kakav ce biti napredak..trenutno sam na 93 kg. pa ako nebude islo kako treba icu na gold whey.

            Comment


            • #7
              Re: bjelanjak u prahu?

              Svakako jaja su sporije razgradivi protein tako da je jeftiniji nego bilo koji sa kazeinom a ipak prirodniji ja bi ga uzeo ovih dana i počeo pit pred spavanje ipak je 80 % protein to ja sam našao 100 kn kg tog proteina...
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #8
                Re: bjelanjak u prahu?

                Originally posted by Draven View Post
                Svakako jaja su sporije razgradivi protein tako da je jeftiniji nego bilo koji sa kazeinom a ipak prirodniji ja bi ga uzeo ovih dana i počeo pit pred spavanje ipak je 80 % protein to ja sam našao 100 kn kg tog proteina...
                Bjelanjak je iza wheya najbrži protein, druga je stvar ako jedeš cijela jaja, onda ga masnoće iz žumanjka uspore.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X