Announcement

Collapse
No announcement yet.

ON Platinum Hydro Builder

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ON Platinum Hydro Builder

    Pozdrav!
    Zanima me ima li iko iskustva s navedenim suplementom? Kako pise, ima oko 30 gr proteina, 5 gr kreatina sto mi je najvaznije, a energetska vrjednost je relativno niska. Cilj mi je izgradnja misica...

    Ovo sve pisem u hodu na mobitelu pa ne idem previse u detalje, molim vas konkretne odgovore. Hvala

  • #2
    Re: ON Platinum Hydro Builder

    ja sam koristio i rekao nikad vise,mislim on je super ali preskup je bolje kupi on gold

    Comment


    • #3
      Re: ON Platinum Hydro Builder

      planiram narucivati preko flexishopa, dode jeftinije, a i novci mi nisu problem... cijenu stavimo sa strane, kakav je proizvod kao proizvod?

      Comment


      • #4
        Re: ON Platinum Hydro Builder

        ako nisu pare problem,druze onda samo udri po tome meni je odlican kao proizvod nego za moje mogucnosti je preskup a i pijem 3 puta na dan whey tako da...

        Comment


        • #5
          Re: ON Platinum Hydro Builder

          ak ti novci nisu problem udaraj, 3g proteina po kg tjelesne težine, ujutro whey, glutamin bcaa, prije treninga whey bcaa glutamin, za vrijeme treninga tekuce aminokiseline, poslje treninga whey, bcaa, glutamin, glukozu, kreatin, prije spavanja kazein i glutamin, mozes jos tjekom dana piti razne vitamine, ako jos hoces mozes ubacit dusicni oksid i rokaj ako pare nisu problem

          Comment

          Working...
          X