Announcement

Collapse
No announcement yet.

Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

    Zlo mi je vise od asparatama i ostalih zasladjivaca zakleo sam se da to smece vise necu nikad u sebe unjeti, nisam ni neki ljubitelj whey-a ali zbog svoje prakticnosti da zamjeni obrok, da ne moram prziti svaki dan po 0.5kg piletine kontao sam naruciti neki naturalni, vecinom su malo skuplji ali nema veze, kontao sam sa bb.com, ako neko koristi neki naturalni nek mi predlozi ovde, nesta tipa ovo sa zobi ili bez nje..

    http://www.building-body.com/shop/Op...1_36_kg?page=1

  • #2
    Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

    brijes momak... brijes...
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

    Comment


    • #3
      Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

      Ima ovdje:

      http://www.building-body.com/shop/su...rotein-natural
      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

      Comment


      • #4
        Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

        Originally posted by Coffey View Post
        brijes momak... brijes...
        Sta pricas ti?

        Comment


        • #5
          Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

          aspartam u danasnje vrijeme je nemoguce izbjeci. sad, ako smatras da je tih mar miligrama iz wheya presudno za tvoje zdravlje, ok, slobodno smatraj, al ja ti kazem - brijes.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • #6
            Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

            bolje da izbjegava...

            Comment


            • #7
              Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

              kada si mlad i nadobudan vjerojatno smatras da si svemoguc. ali onda se osamaris i shvatis da se oko nekih gluposti ne isplati zamarati.
              osim ako ne proizvodis sam svoju hranu, tesko da ces naci nesto 100% prirodno i zdravo.
              da li aspartam uzrokuje rak? da. ali takodjer, u pokusu gdje je to dokazano, misevi su bili sopani dozama aspartama koja bi bila jednaka da covjek dnevno unese 3-4 kutijice umjetnog zasladjivaca. i tako dugi niz godina.
              i zato govoriti "zlo mi je od aspartama i ostalih zasladjivaca i zato zelim whey bez njega" (dok istovremeno kroz svakodnevnu hranu unosis jos i gora sranja o kojima niti ne razmisljas) je nista drugo nego "brijanje".
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #8
                Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                Konopljin protein
                http://www.building-body.com/shop/pr...otein-organski

                Najbolji od najboljih
                13

                Comment


                • #9
                  Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                  Originally posted by Coffey View Post
                  kada si mlad i nadobudan vjerojatno smatras da si svemoguc. ali onda se osamaris i shvatis da se oko nekih gluposti ne isplati zamarati.
                  osim ako ne proizvodis sam svoju hranu, tesko da ces naci nesto 100% prirodno i zdravo.
                  da li aspartam uzrokuje rak? da. ali takodjer, u pokusu gdje je to dokazano, misevi su bili sopani dozama aspartama koja bi bila jednaka da covjek dnevno unese 3-4 kutijice umjetnog zasladjivaca. i tako dugi niz godina.
                  i zato govoriti "zlo mi je od aspartama i ostalih zasladjivaca i zato zelim whey bez njega" (dok istovremeno kroz svakodnevnu hranu unosis jos i gora sranja o kojima niti ne razmisljas) je nista drugo nego "brijanje".
                  potpis za post.
                  u jednoj zvakaci tipa orbit unese vise nego u mjerici wheya

                  Comment


                  • #10
                    Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                    Originally posted by Coffey View Post
                    aspartam u danasnje vrijeme je nemoguce izbjeci. sad, ako smatras da je tih mar miligrama iz wheya presudno za tvoje zdravlje, ok, slobodno smatraj, al ja ti kazem - brijes.
                    Ili nisi upucen dovoljno,pravis se glup ili ti jednostavno nije stalo, ukratko za tvoju inf aspartam je itekako moguce izbjeci, dovoljno je samo izbjeci par artikala tipa sugar free prozivodi i citat etikete na prozivodima i lijekovima....je li to tesko??Aspartam i ostali umjetni zasladjivaci su toxicni tj otrovoni jer sadrze metanol, osim stevie, koja se jedina dobiva iz biljaka ovo ostalo iz bakterija, medju njima i aspartam.Tri puta je padao na testu za pustanje u prodaju da bi ga na kraju pod pritiskom lobija potvrdili.Bio je na listi americkih hemijskih oruzija, dok je taj isti aspartam zabranjen za konzumaciju u njihovoj vojsci .Naucno je dokazano izazivaju rak,dijabetis,probleme sa mozgom,kardiovaskularnim sistemom i DNK.1l diet cole zero ima 800mg aspartama pa se sad ti zapitaj, tokom dana ces izvakati par zvaka,2 mjerice wheya, ledeni caj ili koju sugar free cokoladicu..nakupi se otrova.Ja sam 2 godine zaredom svaki dan par zvaka zvakao i 1l iso sporta soka pa me je kostalo zdravlja, trebalo mi je 1godina da se rijsim tog smeca iz organizma jer nisam znao sta je to i obracao paznju na to.....ON prozivodi natuarlni whey bez umjetnih sladila identican kao onaj crveni po cijeni i svemu, ovde ga nema ali ima zato ovaj gore oats i whey..Sa wheyom ili bez misici s grade, dovoljno je samo unositi potrebnu kolicinu P tokom dana, cak i da si vegeterijanac opet ces izgraditi misic unoseci P iz biljaka, najbolji primjer je Vege clan foruma..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                      opako briješ
                      Znoj štedi krv

                      Comment


                      • #12
                        Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                        Aspartam se polako izbacuje iz dodataka, ali ubacuje se samo malo prominjenejn aspartma zvan acesulfam k. To se radi tako da promjene forumulu, neku molekulu i Voila, novi proizvod, a 99% ista formula aspartama. Tako da ako se bojite UMJETNIH zaslađivača nemojte konzumirati niti jedan, i to u prehrambenim proizvodima koje se koriste bez straha, kao to su prehrambeni proizvodi pa su ok. Prvo se rješi hrane koja ima zaslađivače.
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #13
                          Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                          Originally posted by Casuale View Post
                          Ja sam 2 godine zaredom svaki dan par zvaka zvakao i 1l iso sporta soka pa me je kostalo zdravlja, trebalo mi je 1godina da se rijsim tog smeca iz organizma jer nisam znao sta je to i obracao paznju na to.....
                          Samo me zanima kako se to manifestiralo točno na tvoje zdravlje? Što se dogodilo da točno možeš sa sigurnošću reći da su žvake i isosport direktni krivci za tvoje narušeno zdravlje?
                          Zanima me jer zadnjih 5 godina pijem oko 2 litre Cole Zero dnevno, ako postoji light verzija nekog proizvoda, kupim upravo tu light verziju, a u vrijeme kad se već zahukta definicija sam jeo po 50 natreena dnevno. I bome, nikad nisam ni najmanji vidljivi efekt na svoje zdravlje vidio. Ne tvrdim da je to zdravo, ali da je tako kako pričaš - nije. Zato me zbilja zanima kako je tebi litra isosporta narušila zdravlje.
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                            Ne pijem colu ni jednu verziju, natren također. Ako želim zasladit napitak, npr čaj stavim med, ali dosta puta ne stavim ama baš ništa. I ne znma da li ni je naškodilo to što sam pioalkohol cijeli pubertet, nisam lud, nisam retardiran. Ali znam da je alkohol u velkim količinama loš. Kak znma, ne znma, iako sam ga konzumirao stvarno previše. Jel to znači da nije problem ako tinejžderi piju alkohol i to baš u razdoblju razvijanja tijela, uma i svega, da piju u enormnim količinama?

                            Mogu reći da znam da sjedenje nije zdravo pogotvo 8 do 10 h dnevno i tak 10 godina.
                            Aspartam ne konzumiram 10 godina. Ograničio sam sam ga samo na proteine, ali ni to mi nije drago. Rado bi pio organski sa prirodnim zaslađivačem.

                            Jel bi ti išao testirat na sebi da znaš da nešto nije dobro po zdravlje, godinu, dve ili 10 jer je npr. toliko i potrebno da bi se manifestirala bolest ili poremećaj? Mislim da ne bi.

                            I ovdje stvar uvjerenja. Ti misliš da nije toliko loše, ja mislim.

                            Kako znaš da je šećer narušilo tvoje zdravlje, zašto si ga izbacio? Ili zašto jedeš proteine i to životinjskog projiekla jer imaju kompletan lanac aminoksielina, a ne biljne npr soja? Soja kažu da je loša za test. Jel si testirao to sve na sebi, mjenjajući prehranu, metode,. Probao si godinu il idve jest samo žitarice, povrće i voće, pa onda samo meso i žitarice, itd itd?

                            Meni je dovoljno znati da u SAD-u koji imaju puno dužu tradiciju konzumiranja umejtnih sladila od nas (prije se i govorilo kako mi kasnimo za njemačkom 20 godina, a za SAD-om još više), imaju simptome ili bolesti.Tak da je svar vremena kad će počet neobjašnjivi uzroci bolesti. U biti već su prisutni. Nitko ništa ne zna, ali važno da nam trpaju nedovoljno testirane tvari u hranu. Ajde još dodatci prehrani još mogu proć, jer su dodaci, ali hrana, to je puno drugačija stvar.

                            Evo meni je vrlo zanimljiva jedna na prvi tren vrlo nebitna stvar, ali mi govori vrlo puno. Gledoa sam na hrt-u još davno neku kratku vijest, o tome kako su se kuhari (chef-ovi kuhinja premijera ili predsjednika najmoćnijih država svijeta) sastali na konferenciji. Mnogi kurhari su rekli kako za svoje drage im pedsjenike pipremaju isključivo organsku hranu. Npr Obama ima svoj vrt koji vodi nejgova draga. Zašto oni jedu organsku hranu, a svojim građaniam trpaju GMO, E brojeve, umejtnaa sladila itd. Pa ak oje to toliko "zdravo" onda bi kupovali u shoping centru. Fora da oni imaju vrt radi sigurnosnih razloga, je smiješna. Onda ne bi napominjali da je ORGANSKI, već da je vrt. Organski znači da nije šprican sa nečim, da nije gmo itd. A ja bi trebao vjerovat političarima, medijima, jer oni govore istinu i samo istinu.

                            Ipak ne vjerujem i mišljenja sam da su umejtna sladila loša po zdravlje.

                            Meni je žao što ljudi misle da sam ja freak, ili možda sam nedovoljno informiran tj. krvio informiran. Da sam bar u krivu.
                            The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                            Comment


                            • #15
                              Re: Naturalni whey bez umjetnih zasladivaca

                              The nutrition ima sukralozu a ne aceslufam k ( iliti potassium) i aspartam . On se navodi kao jedini "sigurni" umjetni zasladivac..

                              Comment

                              Working...
                              X