Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako i koliko piti BCAA i Glutamin..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako i koliko piti BCAA i Glutamin..

    Originally posted by SemaMare View Post
    Pa dobro pozeljno je i tecne bcaa, amino u toku treninga koristiti, ma da je to vec preseravanje, ima precih stvari, to je za one koji neznaju kud s novcima
    Aha znaci za oporavak sluze,zar nije sami whey i hrana dosta za oporavak?

    Comment


    • #17
      Re: Kako i koliko piti BCAA i Glutamin..

      Originally posted by redthunder View Post
      Aha znaci za oporavak sluze,zar nije sami whey i hrana dosta za oporavak?
      Ma dovoljno je,ok je to, ne zamaraj se puno,

      ali

      najbolje ti je 500 mg - sedmicno, za oporavak
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #18
        Re: Kako i koliko piti BCAA i Glutamin..

        Bcaa na dijeti iskljucivo...antikatabolicno dejstvo imaju..prostim rijecnikom receno..cuvaju misice tokom treninga...kad ih uzmes pre treninga..posle treninga da se misic brze oporavi ..jacaju imuni sistem,blago povecavaju sintezu proteina...
        Ja ih licno koristim samo na dijeti...kad su po meni i potrebne najvise...Na masi takodje se mogu uzimati..Te tri aminokiseline sto su u sastavu su osnovne aminokiseline....U tom wheyu koji uneses obicno su male kolicine bcaa tako da ta kolicina bcaa u whey-u je mala pa se stoga preporucuje dodatno uzimati bcaa...

        Comment


        • #19
          Re: Kako i koliko piti BCAA i Glutamin..

          Originally posted by WTF View Post
          Koliko gigantske da usporedim sa sobom
          Trenutno sam na 6 mjerica. Ostatak pojedem u hrani.
          6 :O
          daj reci mi molim te koliko unosis grama dnevno kada pijes 6 + hrana ?
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment

          Working...
          X