Announcement

Collapse
No announcement yet.

suplementi za vaskularnost, žilavost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • suplementi za vaskularnost, žilavost

    znate neke suplemente za vaskularnost, žilavost?
    Rome wasn't built in a day.

  • #2
    Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

    Koliko ja znam nema takvih.

    Ako sam dobro upućen, to najviše ovisi o genetici i niskom postotku masti.
    Negdje sam pročitao da i trening izdržljivosti povećava vaskularnost jer se takvim treningom povećava prokrvljenost mišića povećanjem broja kapilara. Ako se dobro sjećam, davno sam o tome čitao na nekom forumu, ne znam točno kojem.
    Last edited by Ilusion; 26-03-13, 22:28.

    Comment


    • #3
      Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

      na ovim NO suplementima pise da povecavaju prokrvljenost i da "sire" krvne zile ali neznam bas koristio sam ih i nisam primjetio sirenje hehe

      Comment


      • #4
        Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

        e onda ili ti je bf malo visok ili genetski nisi zila,znam ja jednu dobru stvar za vaskularnost trenbolon haha salim se

        Comment


        • #5
          Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

          gledao sam malo po web shopovima... ima neki l-arginin... piše da povećava vaskularnost. što automatski znači da omogućava bolji protok hranjivih tvari i kisika do mišića, pa je to možda još jedan plus uz žilavost...
          Last edited by kelly; 03-07-13, 09:44.
          Rome wasn't built in a day.

          Comment


          • #6
            Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

            ja mislim da ti je to sve bacanje para, žilavost ovisi o genetici i postotku masti, a proširit žile možeš jedino sa nekim nelegalnim "suplementima"

            mislim da češ bacit pare, bolje kupit piletine/whey, nego neka čudesa

            al to je samo moje skromno mišljenje
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #7
              Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

              Sumnjam da bi i steroidi pomogli..

              Comment


              • #8
                Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                Najviše hvaljen proizvod koji ima takvo djelovanje je "Jack3D".
                Ako budes uzimao, obavezno javi utisak.
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #9
                  Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                  Originally posted by ScuderiaBull View Post
                  Najviše hvaljen proizvod koji ima takvo djelovanje je "Jack3D".
                  Ako budes uzimao, obavezno javi utisak.
                  pio sam već suplement sličan navedenom. PHARMAFREAK RIPPED FREAK PRE-WORKOUT, 200g... ubiti pije se po 4 grama... osjeti se djelovanje, al se treba popiti oko 30 min prije treninga na prazan želudac, poželjno je ne jesti oko sat i pol nego što se to popije... al opet na nekog djeluje na nekog ne..
                  Last edited by kelly; 27-03-13, 04:51.
                  Rome wasn't built in a day.

                  Comment


                  • #10
                    Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Najviše hvaljen proizvod koji ima takvo djelovanje je "Jack3D".
                    Ako budes uzimao, obavezno javi utisak.
                    jack3d nema više za kupt, povučen je radi tog nekog sastojka kojeg u novom jack3d-u nema više, pa i ne djeluje kao prijašnji, tako bar kažu

                    edit: http://www.building-body.com/forum/t...ghlight=jack3d evo tema o jack3du
                    Last edited by domagoj; 27-03-13, 00:22.
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #11
                      Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                      Originally posted by domagoj View Post
                      jack3d nema više za kupt, povučen je radi tog nekog sastojka kojeg u novom jack3d-u nema više, pa i ne djeluje kao prijašnji, tako bar kažu

                      edit: http://www.building-body.com/forum/t...ghlight=jack3d evo tema o jack3du
                      ne! mora te ispraviti. jack 3D je u prodaji. naime nova verzija, stara je povučena jer ima neke stastojke kao i LSD droga tako nešto, tako sam načuo, također sam načuo da su neki umrli... no ima nova verzija jack 3D u prodaiju ...
                      Last edited by kelly; 27-03-13, 04:52.
                      Rome wasn't built in a day.

                      Comment


                      • #12
                        Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                        Originally posted by HTC View Post
                        ne! mora te ispraviti. jack 3D je u prodaji. naime nova verzija, stara je povučena jer ima neke stastojke kao i LSD droga tako nešto, tako sam načuo, također sam načuo da su neki umrli... no ima nova verzija jack 3D u prodaiju u proteini.si ...
                        nisi me skužio, a i krivo sam se izrazio

                        nisam mislio da ga nema nikako za kupit, al nema onog jack3d od prije za kupit s tim sastojkom, sad je malo drugačiji i zove se jack3d micro
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                          Originally posted by domagoj View Post
                          nisi me skužio, a i krivo sam se izrazio

                          nisam mislio da ga nema nikako za kupit, al nema onog jack3d od prije za kupit s tim sastojkom, sad je malo drugačiji i zove se jack3d micro
                          ahaaaaaa... nebi te ispravio da si točno napisao :P
                          Rome wasn't built in a day.

                          Comment


                          • #14
                            Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                            daj koje umiranje ne lupetaj, rađe nemoj pisat nista nego da netko procita pa kaze svom prijatelju pa se prosire totalno krive informacije.

                            stvar koja je zabranjena je 1,3 DMAA. ima svojstva slicna efedrinu, samo sto je 100 puta slabije.

                            da bi dobio nuspojave trebao bi oko 30-ak mg/kg mase unijet. ako racunas da ti jedna mjerica jacka ima 20mg, znaci jedno 350grama jacka popi i mozda ti nesto bude, mislim prije da ce te beta alanin šibnut nego dmaa.
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • #15
                              Re: suplementi za vaskularnost, žilavost

                              Originally posted by Archiv3r View Post
                              daj koje umiranje ne lupetaj, rađe nemoj pisat nista nego da netko procita pa kaze svom prijatelju pa se prosire totalno krive informacije.

                              stvar koja je zabranjena je 1,3 DMAA. ima svojstva slicna efedrinu, samo sto je 100 puta slabije.

                              da bi dobio nuspojave trebao bi oko 30-ak mg/kg mase unijet. ako racunas da ti jedna mjerica jacka ima 20mg, znaci jedno 350grama jacka popi i mozda ti nesto bude, mislim prije da ce te beta alanin šibnut nego dmaa.
                              bolje ne bi niko mogao otkucati...Trenutno je kod nas u Sarajevu moguce nabaviti samo mutantov mayham nitro oxid koji u svom' sastavu ima 1.3 DMAA a sve ove nove verzije hemorare, jack3D, neurocore su bez toga i koliko sam primjetio kod raje koja koristi te nove verzije osjeti se razlika a sad da li je to u psihi ili fkt ne bih znao
                              If people are not laughing at your goals, your goals are too small!

                              Comment

                              Working...
                              X