Announcement

Collapse
No announcement yet.

da li ce doci do pada cijene suplemenata kada udjemo u EU?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Suplementi na sniženju!

    -koliko bi se moglo isplatiti,nabaviti dosta vrsta suplemenata i otvorit mali prostor i pokusat zaradivat od toga ?

    Comment


    • #17
      Re: Suplementi na sniženju!

      Meni nije jasno na koju foru ovaj protein http://www.building-body.com/shop/su...tein-90-2-35kg ovdje dođe 419 kn, a u jednom našem (znači hrvatskom) također web shopu i to s besplatnom dostavom dođe 350 kn?! Jednostavno ne razumijem?!

      Comment


      • #18
        Re: Suplementi na sniženju!

        s cim se vi zamarate di je jeftinije kupis a to zasto je negdje cijena visa a negdje niza, jbg svaki prodavac stavi cijenu koja mu odgovara, na kupcu je dal ce ju prihvatiti ili ne

        Comment


        • #19
          Re: Suplementi na sniženju!

          Originally posted by Ant0ni0 View Post
          Meni nije jasno na koju foru ovaj protein http://www.building-body.com/shop/su...tein-90-2-35kg ovdje dođe 419 kn, a u jednom našem (znači hrvatskom) također web shopu i to s besplatnom dostavom dođe 350 kn?! Jednostavno ne razumijem?!
          Znam na koji shop misliš. To je je uvoznik i može si to priuštit.

          Ako nije uvoznik i shop na koji mislim onda je kupio ilegalno i ne proknjižava promet... pa si opet može priuštit.

          Ili možda trenutno ima na sniženju ili se odrekao djela zarade.

          Nije to neka misterija, mi ne povećavamo cijenu niti ju reguliramo. Kao što sam rekoa svaki uvoznik daje preporuke maloprodajne cijene.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #20
            Re: Suplementi na sniženju!

            Ne znam jel uvoznik ili nešto drugo, ali vidim da je ogromna razlika u cijeni i sve je legalno jer se dobije račun, no dobro...

            Comment


            • #21
              Re: Suplementi na sniženju!

              Kadkad se odreknes zarade na jednom artiklu da bi prodao drugi. Netko tkoce kupiti taj whey gdje prodavatelj nece imati zarade ce mozda kupiti jos nesto gde ce prodavatelj imati zarade + steknuto povjerenje kupca za daljnju suradnju.
              Moze naravno biti i do roka trajanja, cisto za primjer kad je neki artikal pri kraju roka onda se zna staviti akcija tipa : kava je 10 kn a cedevita 12, a ako je ta cedevita pri isteku onda ide akcija kava+cedevita 15 kn. Naravno ne mora biti tako ali moze biti svakako...
              Mozda taj ode preko granice i kupi taj whey bez da ga uvede u knjige pa ga proda tebi i ispostaviti racun koji naknadno stornira ili ti ga ispise na žnj kasi koja mu stoji kuci za takve racune itd.. Itd...
              Mislim stvar je jednostavna poprilicno

              Comment


              • #22
                Re: Suplementi na sniženju!

                Do sad je bilo 310 kn bez besplatne dostave, a sad je cijena 350 kn sa besplatnom dostavom znači i on je poskupio ali je i dalje jeftiniji, rok trajanja uredan, nije pri kraju, a sad kako on to vodi ja to ne znam, moguće je da nešto mulja, a ovi ne ali to nas kupce ionako nije ni briga.
                Ali ako ovom web shopu ide dobro s tom cijenom onda odlično za njih, zašto mjenjati...

                Comment


                • #23
                  Re: Suplementi na sniženju!

                  U tom slucaju prije bi rekao "zasto riskirati"...
                  Nekad je bolje manje ali sigurnije...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Suplementi na sniženju!

                    Misliš na cijenu na ovom web shopu?
                    Ako da, slažem se s tobom jer svatko kome je stalo da prođe jeftinije će prije kupnje pogledati cijene na više mjesta pa onda kupiti gdje mu je najpovoljnije...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Suplementi na sniženju!

                      Originally posted by Ant0ni0 View Post
                      Misliš na cijenu na ovom web shopu?
                      Ako da, slažem se s tobom jer svatko kome je stalo da prođe jeftinije će prije kupnje pogledati cijene na više mjesta pa onda kupiti gdje mu je najpovoljnije...
                      Jedno kratko i jasno pitanje.
                      Mislim si narucit pre workout + jos nesto sitno iz Slovenije. Placam li Carinu? Vjerovatno ne?

                      Znaci samo cijena proizvoda i postarina?
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • #26
                        Re: da li ce doci do pada cijene suplemenata kada udjemo u EU?

                        Nema carine ni PDV unutar zemalja EU.. jedino ako naručuješ iz zemlje izvan EU, do 22 eura ne placas ništa a preko toga I PDV I carinu

                        Comment


                        • #27
                          Re: da li ce doci do pada cijene suplemenata kada udjemo u EU?

                          I ja imam pozitivna iskustva s njim. I kad smo već kod Redweilera, jel netko to koristi? Jel se to isplati, ili je bacanje para?

                          Comment

                          Working...
                          X