Announcement

Collapse
No announcement yet.

Savjet potreban - suplement mix proteina i uh :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Savjet potreban - suplement mix proteina i uh :)

    ajde ekipa trebam savjet

    posto radi vremena necu moci kuhati previse a i iskreno niti nemam volje za puno krutih obroka na dan mislio sam si rasporediti po tri kruta obroka u danu ,plus tri shake-a u danu
    e sad whey je rijesena stvar njega nisam racunao
    treba mi savjet od koje firme i koji proizvod da uzmem mjesavinu proteina i ugljikohidrata u prahu ali da je u omjerrima cirka 50% 50 % . znaci ne zanima me mega mass seceri ,nego savjet oko izbora suplementa koji bi imao i proteina i ugljikohidrata u sebi s tim da su uh niskog gi indexa tako da mi prakticki moze biti uvijek zamjena za obrok
    krecem sa defkom ,stalno cu biti u pokretu pa mi treba nesto da mi gotovo sve moze zamijeniti :P
    ajde ekipa pomoc jer sam ispao iz trendova oko proteina i slicnoga pa ako moze kakva preporuka :P
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

  • #2
    Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh



    image_25161_450_white.jpg
    Last edited by kelly; 11-04-13, 16:23.

    Comment


    • #3
      Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

      Treba pregledati sve gainere koji je omjer P i UH,

      http://www.building-body.com/shop/su...rati?limit=100

      ak ti se to ne da onda samelješ zobene i pomješaš sa wheyom.
      Last edited by kelly; 11-04-13, 16:38.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

        najjednostavnij nacin po meni je priest da si uzmes ovaj proizvo(ne bas ovaj nego dajem za primjer samo)http://www.building-body.com/shop/su...loader_-_2000g na 100 gr sadrzi 90 gr kompleksnih UH,i samo 0.6 gr secera,i onda kad si kupis to kupi si onaj myprotein bezokusni jer je jeftin i pomijesaj si u omjeru 50:50 i eto ti savrsenog obroka bez imalo secera,cisti proteini i kompleksni ugljikohidrati bez masti

        Comment


        • #5
          Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

          Izmiksaj zobene i whey, najbolje i najjeftinije(?).
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

            ako imas love, Iso mass extreme gainer od ultimatea
            ovo je mjera, gigantski sastav, u kojem imas svega, od proteina do enzima

            znaci omjer je ludnica, samo spustite dole na tablicu , cega sve ima

            http://www.building-body.com/shop/is...ainer_-_4600_g
            Last edited by SemaMare; 11-04-13, 21:10.
            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

            Comment


            • #7
              Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

              da ali previse imas jednostavnih ugljikohidrata,tj. koliko vidim samo i ima jednostavnih ugljikohidrata a priest trazi slozene UH,zato je najbolje da sam smiksa svoj gainer

              Comment


              • #8
                Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

                zobene/riza/kuhana tjestenina itd.+whey+posni+/kakao/sladila/cimet/voce/kikiriki itd.>cisto radi okusa= u blender i dobijes super ukusan napitak koji moze stajat satima u shakeru bez problema
                MYPROTEIN

                Comment


                • #9
                  Re: Savjet potreban - suplement mix proteina i uh

                  niste dobro shvatili priesta,on nema vremena za spravljanje hrane,zato trazi zamjenske obroke tj.obroke u prahu,corry to sto si rekao je super ali za nas koji imamo vremena,procitaj naziv teme ,zove se suplement mix proteina i uh

                  Comment

                  Working...
                  X