Announcement

Collapse
No announcement yet.

koji je vas kriterij kvalitete wheya?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • koji je vas kriterij kvalitete wheya?

    nakon 10 godina uzimanja wheya, dosao sam do zakljucka - ako ti je prehrana sredjena, a nisi ko ronnie, apsolutno svaki whey je dobar (za ono sto ga trosimo). imao sam dobru formu i s american muscule, kao sto sam izgledao kao govno uz ON.
    pljuvanje protiv koncentrata i dizanje u nebesa hidrolizat je po meni obicni snobizam, koji u stvarnom svijetu nemaju uporista. oni koji se slazu samnom, vjerojatno ce pomisliti "kaj se pravis da si otkrio toplu vodu", al siguran sam da ce se naci i poneki sa suprotnim misljenjem.
    a sama svrha teme je edukacija, da ljudi nauce davse moze usparati na wheyu, pa ostane za koju kg pilecih filea vise
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

  • #2
    Re: koji je vas kriterij kvalitete wheya?

    Najvažniji je odnos kvalitete i cijene. Osobno gledam postotak proteina i topivost, okus mi baš i ne znači jer su mi svi dobri.

    Whey je najjeftiniji izvor proteina, jeftiniji od filea.

    Best buy za mene koji već dugo pijem:

    http://www.building-body.com/shop/MV...00_g?limit=100
    Last edited by kelly; 04-09-13, 19:45.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: koji je vas kriterij kvalitete wheya?

      ja se slazem s tobom, pa cu samo reci: kaj se pravis da si otkrio toplu vodu

      Comment


      • #4
        Re: koji je vas kriterij kvalitete wheya?

        Originally posted by kelly View Post

        Whey je najjeftiniji izvor proteina, jeftiniji od filea.

        Kod nas je još uvijek filet jeftiniji :P

        Comment


        • #5
          Re: koji je vas kriterij kvalitete wheya?

          best buy je definitivno my Protein što se tiče svega...

          Comment


          • #6
            Re: koji je vas kriterij kvalitete wheya?

            Originally posted by Armani View Post
            best buy je definitivno my Protein što se tiče svega...
            Slažem se s tobom, ali zar se nitko nije upitao zašto je tako jeftin? Sigurno nije bezveze. Tu sam pročitao post jednog natjecatelja da Myprotein ima lošije sirovine pri proizvodnji.

            Inače, se slažem s Kellyem za Pro whey 3G, ali meni je jagoda katastrofa. Oporo.
            Last edited by mile; 05-09-13, 02:03.

            Comment


            • #7
              Re: koji je vas kriterij kvalitete wheya?

              Originally posted by mile View Post
              Slažem se s tobom, ali zar se nitko nije upitao zašto je tako jeftin? Sigurno nije bezveze. Tu sam pročitao post jednog natjecatelja da Myprotein ima lošije sirovine pri proizvodnji.
              nije nuzno tocno.
              1. znas li da su u americi, posebice kaliforniji, suplementi brutalno jeftini? redom svi. zasto? ne znam, mogu nagadjati, ali samo zelim da znas da cijena ne odrazava uvijek kvalitetu.
              2. svakog tog natjecatelja netko sponzorira. ovaj je moguce samo pljuvao (neosnovano) po konkurenciji.
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment

              Working...
              X