Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

    Nakon vise mjeseci stanke na opcenito u treningu i na forumu vratio sam se. Pocinjem trenirat 16.9, sad se lagano pripremam, pocinjem vise jesti, nabavljam si neke osnovne suplemente...

    Ukratko imao sam upalu pluca, zavrsio na infuziji i izgubio 7 kila u 4 mjeseca. Linija je ostala i znam da cu sve to vratiti kroz 2 mjeseca. Najvaznije mi je vratiti snagu za pocetak.

    Zasto pisem ovaj post?
    Potreban mi je pre workout. Prije sam pio Jack3d i samo Jack3d, otprilike 5-6 pakiranja i bio sam jako zadovoljan. Sada znam da je nova formula bez ovog DMAA.. Nisam probao novi Jack i bio bih zahvalan kada bi mi netko usporedio ta dva proizvoda, naravno mislim na osobu koja je koristila stari i novi Jack... Koja je razlika? Ja se sjecam da sam bio toliko nabrijan prije dok sam treniro, prakticki da sam bio na drugom svijetu.'

    Takodjer zanimaju me vasa iskustva s nekim drugim pre-workout proizvodima. Kako su djelovali na vas itd.?
    Do sljedeceg citanja
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

  • #2
    Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

    odg si sam na svoje pitanje, bez dmaa je to druga prica. meni je stari isto radio, dok novi sam pozalio novaca.. ono sto meni trenutno radi je vit c+kofein kao pwo i moze proc.

    uzmi si efedrina i pola tablete(25mg) uz 200mg kofeina ce radit. da nebi doslo do zasicenja i zlouporabe vidi da tu kombinacij uradis kad si bas down ili neke misicne grupe koje bas moras popraviti,a na ostale dane idi vit c+koff...to je sve sto ti mogu reci jer danas kad je dmaa demoniziran nijedan pwo nije sto je bio
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

      Originally posted by remode View Post
      odg si sam na svoje pitanje, bez dmaa je to druga prica. meni je stari isto radio, dok novi sam pozalio novaca.. ono sto meni trenutno radi je vit c+kofein kao pwo i moze proc.

      uzmi si efedrina i pola tablete(25mg) uz 200mg kofeina ce radit. da nebi doslo do zasicenja i zlouporabe vidi da tu kombinacij uradis kad si bas down ili neke misicne grupe koje bas moras popraviti,a na ostale dane idi vit c+koff...to je sve sto ti mogu reci jer danas kad je dmaa demoniziran nijedan pwo nije sto je bio
      Efedrin ili stimulans, koliko se sjecam vecinom je pakiran u manju zutu kutiju, moze se kupiti u ljekarni jel tako? Samo se ne sjecam koliko kosta.
      Ovo s vit c i kofeinom bi mi bilo slabo mislim, a opet koristiti stalno efedrin i kofein, ne znam bi li mi to bilo dobor, tj. vjerovatno ne bi..

      Kazes da ti to koristis. U kolikoj mjeri te to "podigne" kad treniras? Meni sada treba nesto jako posto ponovno pocinjem nakon nekoliko mjeseci pauze.
      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
      ----------------------------------------------------------------
      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

      Comment


      • #4
        Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

        ...ili ipak ne mogu kupiti u apoteci, kao nije vise legalno?
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

          Za one koji traže DMAA, jedan od rijetkih još uvijek dostupnih proizvoda koji ga sadrži (bar je bilo tako prije mjesec-dva kad mi je poznanik pričao o njemu i koji je, btw, full zadovoljan njime) je ovaj:

          VPX Sports, Liquid Clenbutrx Hardcore

          Navodno treba pripaziti s doziranjem jer sam pogled na sastav onome tko se imalo razumije u materiju upućuje da se radi o nekakvom hardcore stuffu.

          Comment


          • #6
            Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

            Originally posted by simba1 View Post
            Za one koji traže DMAA, jedan od rijetkih još uvijek dostupnih proizvoda koji ga sadrži (bar je bilo tako prije mjesec-dva kad mi je poznanik pričao o njemu i koji je, btw, full zadovoljan njime) je ovaj:

            VPX Sports, Liquid Clenbutrx Hardcore

            Navodno treba pripaziti s doziranjem jer sam pogled na sastav onome tko se imalo razumije u materiju upućuje da se radi o nekakvom hardcore stuffu.
            Sve je to super, ako kako da ja ovo nabavim u HRV?
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #7
              Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

              Originally posted by Premium.Better View Post
              Sve je to super, ako kako da ja ovo nabavim u HRV?
              Pa taj frend je to naručio preko te stranice... Dostava za Hrv 4 $.

              Comment


              • #8
                Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

                Originally posted by simba1 View Post
                Pa taj frend je to naručio preko te stranice... Dostava za Hrv 4 $.
                Zelim nesto sto mogu nabavit u HRV, komplicirano mi je sada to narucivati
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  ...ili ipak ne mogu kupiti u apoteci, kao nije vise legalno?
                  Ef se (kod nas) dobija samo na liječnički recept, inače od Nove godine je to ilegalno i kažnjivo i u sportu nedozvoljeno.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

                    ovaj natpis gore kad udjete u prozivod asocira me na Clen

                    Comment


                    • #11
                      Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

                      Originally posted by kelly View Post
                      Ef se (kod nas) dobija samo na liječnički recept, inače od Nove godine je to ilegalno i kažnjivo i u sportu nedozvoljeno.
                      U BiH Udjes u apoteku uzmes i izadjes

                      Comment


                      • #12
                        Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

                        Kupio sam ovaj novi jack3D micro i mogu vam rec da sam bio dosta razocaran,uzimo sam 3 do 4 mjerice i nisam ništa osjetio i to sam još pazio da ga unesem na prazan želudac čak ni sheak nisam popio.Sad sam konto uzet napalm ili neki arginin+c vitamin.
                        Cuo sam da neki mjesaju monster energetsko piće sa kolom i 2 žlice kave trebalo bi se isprobat
                        Some people dream of success while others wake up and work hard at it!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Stari & Novi Jack3d, neki drugi pre-workout...

                          USPlabs jos uvijek proizvodi po staroj formuli



                          a da jednostavno promjenis PW ?
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment

                          Working...
                          X