Announcement

Collapse
No announcement yet.

Olimpov beta alanine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olimpov beta alanine

    Znači uzeo sam olimpov beta alanin carno rush koji mi je preporucio covjek u ducanu.imam oko 69kg,momak mi je reka da na moju tezinu uzimam 3 kapsule prije treninga,to je 3000mg zanima mi jeli mi to ok doza?isto tako,sad čitam sastav i piše bulking agent-microcrystaline cellulose,nema puno na internetu pa ima li neko bolje upoznat s tim jer nebi želio dobivati ni kg na tezini?i koji je vrag s ovim upozorenjima po cijeloj kutiji da nije za upotrebu za mlade osobe,viđa sam prije šeme da se zabranjuje maloljetnicima,ali ode pise maloljetnici i mlade osobe.što je to toliko strašno u svemu tome da proizvođači pišu to,ili su standardno samo sranj*?

  • #2
    Re: Olimpov beta alanine

    Za doziranje nemam pojma. Nisam nikad beta alanin uzimao.

    A za ovo "bulking agent" se ne moraš brinuti. Nećeš dobiti ni gram od par kapsula.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Olimpov beta alanine

      5gr je neka optimalna doza i uzima se pre treninga ...uz kombinaciju sa kreatinom digne trening na visi nivo(kao neki NO samo u blazoj varijanti)....Kreni od ta 3 gr dnevno i prvih dana bi trebao osjetiti peckanje u licu ...kasnije za par dana neces osjetiti nista jer se tijelo brzo adaptira na BA...Mozes dignuti dozu na 5gr i to je to da tako drzis dok ne potrosis..Od jedne amino kiseline nemozes ocekivati nista u nekom smislu WOV ovo sam dobio od Beta alanina...Jednostavo to je suplement koji trening digne na malko veci nivo..da ces od nejga dobiti i gram neke mase to zaboravi....A to sto pise jbg pise po defaultu i ne teba da se brines ta jedna amino kiselina ti nece napraviti ama bas nikakav problem...

      Comment


      • #4
        Re: Olimpov beta alanine

        meni je BA jedan od boljih proizvoda, meni peckanje nikad nije prestalo i to mi pase. 3-5gr je ok doza. sve zavisi kako ces ti respondat na to, frend mi nije nista osjetio ni na 10g tako da eto probaj pa vidi.

        probao sam citrulin malat koji bi trebao bit bolji od arginina i mogu rec da su svi ti NO boosteri jedno veliko sranje jer od toga nema nista, nikakva vaskularnost niti pumpa, bolji pump dobijem kad pola sata prije treninga pojedem 50-100g onih krekera od rize.
        Originally posted by Bilderčić
        Originally posted by Dehydronator
        sve do grama tjedno je natural
        gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
        48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

        Comment


        • #5
          Re: Olimpov beta alanine

          Kreatin se može uzimati bilo kada u danu, bitno je samo da su mišići zasičeni. najpraktičnije je poslje treninga je za pretpostaviti da je onda apsorbcija najveća.

          i ne bi se složio da preworkout-i na rade. ono malo što sam ja probao je radilo samo je pitanje što se očekuje od njih.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #6
            Re: Olimpov beta alanine

            Originally posted by kingpin View Post
            Kreatin se može uzimati bilo kada u danu, bitno je samo da su mišići zasičeni. najpraktičnije je poslje treninga je za pretpostaviti da je onda apsorbcija najveća.

            i ne bi se složio da preworkout-i na rade. ono malo što sam ja probao je radilo samo je pitanje što se očekuje od njih.
            koji ti je radio i sto si dobio
            Originally posted by Bilderčić
            Originally posted by Dehydronator
            sve do grama tjedno je natural
            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

            Comment


            • #7
              Re: Olimpov beta alanine

              Čačkam malo po arhivi da vidim šta se piše o B alaninu i naiđem na ovu staru temu.

              Uzeo sam pola kg za probu i kao zalihu za defku kad počne padat snaga.

              Jel koristi netko ovo? Maximus?
              Znoj štedi krv

              Comment


              • #8
                Re: Olimpov beta alanine

                Yep koristia san i to i citrulin. Citrulina iman jos 3/4 pakiranja (250g), uopce se ne sican kad san ga zadnji put i uzea a alanin od 0.5kg san dokrajcia prije misec dana(zajedno kupljeno). Trnci su mi super, uziva san u njima. Kvaliteta treninga je porasla, nista enormno al svakako san primjetia poboljsanje. Ako imas para na bacanje, isplati ga se uzet. A onda opet, dajes 300kn za neko govno koje ti da mozda +10% izdrzljivosti a neki klipan ce za te novce uzet dovoljno test depoa za kuru od 10 tjedana i imat *****e rezultate. Pa kad to gledas onda se ne isplati alanin. Tako ti je to kad si natty.


                EDITi ja gledan, napisa si da si vec uzea. Uzivaj u trncima.
                Last edited by Maximus1950; 25-02-14, 01:43.

                Comment


                • #9
                  Re: Olimpov beta alanine

                  Koliko bi ga stavia? Ja ga iman 3,5g u pre workoutu haha... trnci po faci nakon par minuti, a gust je
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #10
                    Re: Olimpov beta alanine

                    a nakon koliko si primijetio učinak? čitam da ga treba uzimati kontinuirano da dođe do zasićenosti organizma pa se kroz par mjeseci može očekivati maksimum.
                    a onda opet koga vraga bi radio u preworkoutu ako je tako?

                    ja ga sad koristim nekih tjedan dana, i ne mogu reći da nisam za sada osjetio neki ludi efekt, možda malo.
                    pošto ga pijem i na off dane jednu večer sam ga popio prije spavanje. trnci su me u krevetu prolazili, vrlo ćudan osječaj.

                    prvenstveno sam se odlučio probati jer jedan jedini preworkout koji sam ikad probao (attack) ga je imao u sastavu i mogu reći da je dobro radio
                    Znoj štedi krv

                    Comment


                    • #11
                      Re: Olimpov beta alanine

                      uvijek slusam o njemu kako je jedan od rijetkih suplemenata koji stvarno radi,i nikako da ga probam.... javite dojmove

                      Comment


                      • #12
                        Re: Olimpov beta alanine

                        Cini mi se da do zasicenja dolazi nakon 2-3 tjedna, a kad prestanes uzimat, isto toliko triba i da sve ode. Tako da bi ga triba uzimat jednako i na dane kad ne treniras. A bas zato sta je sve i postupno, ni ne primjetis razliku, jer iz dana u dan si i sve bolji.

                        Uzima san 6-7g dnevno, 2x 3g(ili mrvicu vise, ko ce bit precizan), u principu nije problem ni sve odjednom uzet, ako mozes podnit trnce. Moj prijatelj je svojoj 14godisnjoj sestri(od nekih 45-50kg) uvalia skoro 10g alanina u sok. Kaze da se nije mogla sidit od trnaca, da je samo skakala okolo i vristala.

                        A kazen, efekti nisu spektakularni, osjeca san da mi manje odmora triba medju serijama i to je to, u kombinaciji sa kreatinom i jacom dozom kofeina to je fenomenalan preworkout.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Olimpov beta alanine

                          Originally posted by Maximus1950 View Post
                          Moj prijatelj je svojoj 14godisnjoj sestri(od nekih 45-50kg) uvalia skoro 10g alanina u sok. Kaze da se nije mogla sidit od trnaca, da je samo skakala okolo i vristala.
                          lol

                          Suplement je okej, al opet nista spektakularno. Meni to onda ispada 14g tjedno, a to je sitno.
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment

                          Working...
                          X