Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kreatin na definiciji ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kreatin na definiciji ?

    Pozdrav svima.. Imam jedno pitanje.. Što vi mislite jel treba uzimati kreatin na deifiniciji.. Ja sam ga koristio do sad pa što savjetujete da ga nastavim koristit il da prestanem? Zanima me ocu izgledat "suše " bez njega ..

  • #2
    Re: Kreatin na definiciji ?

    Mislim da ti Olimpov Xplode ne bi trebao smetati, a običnim monohydratom mozes samo dobiti na kilaži sto na definiciji sumnjam da zelis, a sad....
    "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
    --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

    Comment


    • #3
      Re: Kreatin na definiciji ?

      ja pijem od multipowera creatin monohidrat.. otvorio sam temu jer sam ga stalno pio i napravio sam tjedan dana pauze i cinilo mi se da sam malo izrezaniji bio.. a sad ne znam jel sam zabrio il je stvarrno tako pa da vidim sta ostali kazu kako su oni radili definiciju.. jer creatin puni samo vodu u misic pa mi nije imalo smisla da izgledam sušije bez njega..

      Comment


      • #4
        Re: Kreatin na definiciji ?

        Monohidrat ti vuce vodu, ostali kreatini ne. Toliko puta se o tome pricalo. Monohidrat je smece.
        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
        ----------------------------------------------------------------
        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

        Comment


        • #5
          Re: Kreatin na definiciji ?

          Jel moras bas otvorit novu temu za svako pocetnicko pitanje koje imas a koje je vec milijun puta odgovoreno na forumu?

          Ako ikad ima smisla uzimat kreatin, to je na dijeti. Kreatin je anaerobni izvor energije i dobro dodje u situaciji kad je glikogen prazan.

          Comment


          • #6
            Re: Kreatin na definiciji ?

            pa dobro smece il ne.. na masi kad sam bio , a bome i na definiciji imao sam puno vise snage kad sam ga pio..

            Comment


            • #7
              Re: Kreatin na definiciji ?

              Ja ga koristim non stop.. I ne navlači on vodu sam po sebi, nego u kombinaciji sa junk prehranom...

              Mišljenja sam da ako se hraniš pravilno, ne možeš primetiti navlačenje vode od kreatina, minimum do 10 % bf... Tek ako si ispod toga, onda možda primetiš...
              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • #8
                Re: Kreatin na definiciji ?

                Originally posted by zyzz1993 View Post
                pa dobro smece il ne.. na masi kad sam bio , a bome i na definiciji imao sam puno vise snage kad sam ga pio..
                PA i to je upitno koliko je tačno, a koliko je subjektivni osećaj...

                Ako uz upotrebu hemije, možeš povećati snagu recimo oko 10 - 15 % po ciklusu, koliko možeš povećati od kreatina?

                Ne treba mnogo filozofirati, uzmeš i koristiš, pa ako ti ne prija, prestaneš. Sem ako nisi vremenski ograničen zbog nekog takmičenja na određeni datum, pa ne smeš da se zayebeš jer si u cajtnotu, što sumnjam da je slučaj...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: Kreatin na definiciji ?

                  vjerovatno je sve u glavi da..

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kreatin na definiciji ?

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Jel moras bas otvorit novu temu za svako pocetnicko pitanje koje imas a koje je vec milijun puta odgovoreno na forumu?
                    1972510_465361083565778_1341902260_n.jpg
                    .....
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kreatin na definiciji ?

                      Originally posted by maximus1950 View Post
                      jel moras bas otvorit novu temu za svako pocetnicko pitanje koje imas a koje je vec milijun puta odgovoreno na forumu?

                      Ako ikad ima smisla uzimat kreatin, to je na dijeti. Kreatin je anaerobni izvor energije i dobro dodje u situaciji kad je glikogen prazan.
                      moram ..

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kreatin na definiciji ?

                        ziz'93 me uvijek iznova iznenadi sa svojim početničkim pitanjima, ne radi pitanja, nego zato što brutalno izgleda, pa se nekad čini kao da se zaje*ava.

                        pa se zapitam, kako?
                        jednostavan i opušten pristup, genetika, ili nešto više?




                        a premijum hejta šta god njemu ne odgovara. njemu ne odgovara monohidrat, odmah je smeće. vel, fakju!


                        #đeli_sam
                        #majram
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kreatin na definiciji ?

                          Originally posted by zyzz1993 View Post
                          moram ..
                          Dobar pokusaj provokacije.
                          Dovoljno dugo si na forumu da znas kako neke stvari idu i malo je bezobzirno ovako otvarat teme sa glupim pitanjima koja su vec ionako odgovorena al dobro, admin ce to valjda premistit ubrzo u odgovarajucu temu.

                          Originally posted by domagoj View Post
                          pa se zapitam, kako?
                          jednostavan i opušten pristup, genetika, ili nešto više?
                          Ja bi reka genetika...
                          10258189_730861710299632_3766634275654551869_n.jpg

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kreatin na definiciji ?

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Ja bi reka genetika...
                            [ATTACH=CONFIG]17846[/ATTACH]
                            tumblr_mkukyt2Tjv1sn4r54o1_1280.jpg

                            ps3movies420-420x0.jpg
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kreatin na definiciji ?

                              Ma samo pij kreatin. Ne kužim di to ekipa vidi da im navuče potkožnu vodu.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X