Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lakota XS (pojacivac libida-testosterona)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lakota XS (pojacivac libida-testosterona)

    Bok ekipa, znam da svatko ima svoje misljenje i da neki smatraju testo bustere smecem a neki se kunu u njih.
    Mene su oduvijek zanimali ne zbog nekog dobitka na masi nego zbog opceg dobra za organizam i energiju.

    sto mislite o ovom suplementu:

    Dvije kapsule sadrže:
    ekstrakt ploda tribulusa 600 mg
    ekstrakt korijena make 320 mg
    ekstrakt epimediuma 200 mg
    ekstrakt korjena ginsenga 200mg
    cink 10mg
    ekstrakt ploda crnog papra 6 mg

  • #2
    Re: Lakota XS (pojacivac libida-testosterona)

    Zaboravi .... Probao 3 proizvoda odradio testiranje prije i nakon 0 bodova...

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

    Comment


    • #3
      Re: Lakota XS (pojacivac libida-testosterona)

      Tribulus pomaže starijim ljudima da im se smanjeni libido malo povisi, ali mladim ljudima to ne treba.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Lakota XS (pojacivac libida-testosterona)

        Hvala na odgovorima. Nisam niti imao namjeru piti taj suplement radi libida ili povecanja testosterona i mase. Vec za bolje funkcioniranje organizma, bolji fokus i vise energije. Jer ne pitam samo za tribulus kao sastojak nego za cijeli blend...kao sto vidite ima i ginsenga i mace i tribulusa, papra crnoga itd.

        p.s.

        pijem i od kal-a nk cells za imunitet

        sadrzi beta glukan i reishi maiitake i shitake ja mislim....jel itko imao iskustva s tim gljivama ? (opet kazem, uzimam radi zdravlja ne nekog velikog utjecaja na BB)

        Comment

        Working...
        X