Announcement

Collapse
No announcement yet.

Plivanje suplementacija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Plivanje suplementacija

    Pozdrav ljudi

    U 9om mjesecu vraćam se plivanju, pa me zanima kako da kombiniram suplemente (prije,poslije treniga, ujutro itd). Bulkat cu od 15.8. i jedan tjedan cu biti svaki dan u bazenu, a drugi tjedan 5 puta tjedno gym, i tako dalje. Ne mogu iskombinirati drugacije zbog skole, udaljenosti od grada itd. Na raspolaganju imam whey, glukozu, multivitamine i minerale, l karnitin, vitamin c, vitamin b.

    P.S. Mislite li da ce masa smetati pri plivanju? Mislim poceti ozbiljno s obzirom da sam trenirao 5 godina.


    ( ne treba mi informacija za tjedan kad sam u gymu jer tada kombiniram po starom, vec za tjedan kad plivam)

  • #2
    Re: Plivanje suplementacija

    whey, glukozu i vitamin c poslje treninga. multivitamine i minerale i vitamin b uz doručak
    L carnitin je za mršavljenje. Plivanje i masa ne idu baš zajedno, pogotovo što će biti velike pauze između teretane.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • #3
      Re: Plivanje suplementacija

      Zahvaljujem. Tjedan kad sam u bazenu mogu odradit trening doma sa utezima, a mislim da mi malo mase nece smetati jer sam trenutno skinny as fck

      Comment


      • #4
        Re: Plivanje suplementacija

        Da ne otvaram novu temu. Zanima me što mislite o ovom programu 3x tjedno, tjedan dok plivam. W61xe7u.png
        Masa je u pitanju. Macrosi - 155 P 510 C 55 F (otprilike)

        Comment


        • #5
          Re: Plivanje suplementacija

          anyone? :/

          Comment


          • #6
            Re: Plivanje suplementacija

            Dobar je program po meni...
            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

            Comment

            Working...
            X