Announcement

Collapse
No announcement yet.

BPI A50 Anabolic Elite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BPI A50 Anabolic Elite

    Ovako idući tjedan mi prijatelj donosi iz Mađarske gore navedeni suplement. Zanima me kakva iskustva imate sa navedenim proizvodom i ako možete nešto više reći o njemu? Tražio sam malo po netu o tome i navode nuspojave: akne,pojačanu dlakavost,agresija.....nakon što sam to počitao za nuspojave pojavila se sumnja,jer suplementi ne uzokuju takve nuspojave,a nigdje se ne navodi da sadržava prohomone ili AAS

    Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

  • #2
    Re: BPI A50 Anabolic Elite

    Originally posted by TESTO91 View Post
    Ovako idući tjedan mi prijatelj donosi iz Mađarske gore navedeni suplement. Zanima me kakva iskustva imate sa navedenim proizvodom i ako možete nešto više reći o njemu? Tražio sam malo po netu o tome i navode nuspojave: akne,pojačanu dlakavost,agresija.....nakon što sam to počitao za nuspojave pojavila se sumnja,jer suplementi ne uzokuju takve nuspojave,a nigdje se ne navodi da sadržava prohomone ili AAS

    Konkretno s ovi proizvodom nemam iskustva, al imam iskustva sa svim drugim proizvodima koji navodno povećavaju prirodni testosteron i mogu reć samo za sve to da je bacanje para. Čak su i istraživanja provedena kojima je utvrđeno da nemaju apsolutno nikakav učinak na povećanje lučenje testosterona.
    Želiš povećat testosteron?
    Spavaj 10 sati svaki dan, tuci po cijelim jajima i povećaj unos masti i kolesterola, ograniči trajanje treninga, unosi šta više cinka.

    Ili pij clomiphene xD

    Comment


    • #3
      Re: BPI A50 Anabolic Elite

      Dobio ga besplatno,sad kad ga već imam popit ću tih 60 kapsula,da mi ne stoji bezveze,pa ću vidjeti. Malo sam se raspitao,kod nas je taj proizvod ilegalan i nema ga kod nas nigdje u prodaji,ali iskustva kod nas nitko. Čitajući po stranim forumima ljudi hvale taj A50 u smislu povećanja vaskularnosti,povećava dosta snagu i pomaže kod defke,čak su neki pisali da su dobili i koju kilu. Najviše mi je to sve bilo sumljivo što je taj proizvod deklariran pod suplement,a uzrokuje takve nuspojave. Sad ću koji dan odraditi "kuru" s tim pa ću vidjeti,ako ne radi..dobro,a ako radi opet dobro,samo da ne bude tih nuspojava što navode.
      Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

      Comment


      • #4
        Re: BPI A50 Anabolic Elite

        Originally posted by TESTO91 View Post
        Dobio ga besplatno,sad kad ga već imam popit ću tih 60 kapsula,da mi ne stoji bezveze,pa ću vidjeti. Malo sam se raspitao,kod nas je taj proizvod ilegalan i nema ga kod nas nigdje u prodaji,ali iskustva kod nas nitko. Čitajući po stranim forumima ljudi hvale taj A50 u smislu povećanja vaskularnosti,povećava dosta snagu i pomaže kod defke,čak su neki pisali da su dobili i koju kilu. Najviše mi je to sve bilo sumljivo što je taj proizvod deklariran pod suplement,a uzrokuje takve nuspojave. Sad ću koji dan odraditi "kuru" s tim pa ću vidjeti,ako ne radi..dobro,a ako radi opet dobro,samo da ne bude tih nuspojava što navode.
        Tako sam i ja čitao kako tribulus u kombinaciji sa aspartic acid djeluje na način da ti test toliko poludi da hodaš okolo i zapinješ o ljude svojim dignutim "denisom". Odradio testiranje pred i nakon uzimanja jer imam ukupan test nizak iako slobodni se neki dan pokazao visok, pomak je bio ni 2 % a neću se hvalit da sam još jeo zdrave masnoće, omega3, ZMA i more stvari za prirodno boostanje testa. To sam napravio radi sebe da napokon vidim istinu o preparatima, zaključak je da postoje 4 osnovne stvari protein, kreatin, bcaa, glutamin. Ostalo je propaganda. Ne uzimam u obzir ove preparate za dizanje energije jer to možeš i sam smiksat sa kavom i jacim energetskim picem u kombi sa guaranom.
        Ali evo javi rez. bas me zanima.
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • #5
          Re: BPI A50 Anabolic Elite

          Ja sam isto imao problema sa prirodnim testom,uz to mi je divljao i kortizol,odradio sve mogće pretrage i ništa nisu otkrili,čak su me htjeli slati na Rebro u Zg.
          To je bilo znači 2008/09 tada sam imao 17god.
          Što se tiče terapije nisam nikad ništa dobio koliko god bio vršio pritisak,jer kao nemogu ništa prepisati jer neznaju uzrok.
          Eto zadnjih par godina kortizol mi se povukao u normalu,razina ukupnog testa mi je na gornjoj granici,slobodni isto tako i više nego zadovoljan,e sad kako se to stabiliziralo stvarno neznam,moguće da je sređena prehrana,jer u to vrijeme kada mi je test bio nizak i kortizol visok stvarno sam loše jeo. Što se tiče A50 testiram ga pa javim =)
          Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

          Comment


          • #6
            Re: BPI A50 Anabolic Elite

            Originally posted by Draven View Post
            Tako sam i ja čitao kako tribulus u kombinaciji sa aspartic acid djeluje na način da ti test toliko poludi da hodaš okolo i zapinješ o ljude svojim dignutim "denisom". Odradio testiranje pred i nakon uzimanja jer imam ukupan test nizak iako slobodni se neki dan pokazao visok, pomak je bio ni 2 % a neću se hvalit da sam još jeo zdrave masnoće, omega3, ZMA i more stvari za prirodno boostanje testa. To sam napravio radi sebe da napokon vidim istinu o preparatima, zaključak je da postoje 4 osnovne stvari protein, kreatin, bcaa, glutamin. Ostalo je propaganda. Ne uzimam u obzir ove preparate za dizanje energije jer to možeš i sam smiksat sa kavom i jacim energetskim picem u kombi sa guaranom.
            Ali evo javi rez. bas me zanima.
            vidim da si vec ozbiljan s tim i kad vec radis redovna testiranja i bas hoces da se normaliziras: probaj clomid

            ako vec neces na trt
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: BPI A50 Anabolic Elite

              A zavrsio sam sa svim testiranjima i bio kod specijaliste on tvrdi da mi je sve odlicno, samo kad ti donese takvu odluku netko tko radi u vecini slucajeva sa neplodnim ljudima njemu je super ovo moje. Baa budem slikao nalaz da vidim sta vi kazete. A citao sam nesto za clomid moram priznat ne dovoljno
              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

              Comment


              • #8
                Re: BPI A50 Anabolic Elite

                PA čekaj, zar clomid nije lek za potenciju (spermatozoide), kupuje se u apoteci i samim tim je vrsta steroida, baš kao i proviron???
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: BPI A50 Anabolic Elite

                  INače mogu da vam kažem da sam ja malo eksperimentisao sa tim stvarčicama, obzirom da mi je cela ekipa iz teretane na roidsima....

                  Koristio sam tribulus maksimus.... Ništa nisam primetio... Čak sam i proviron popio jednu kutiju... Ništa specijalno nisam primetio na oštirni...

                  Inače redovno pijem čaj "babin zub", tablete žen šen i takve slične stimulanse.... Ništa.

                  Sa kreatina se nisam skidao mesecima, što punjenja, što uzimanja po jednu kašičicu pre, jednu posle treninga... Dekstroza isto....
                  Proteini, bcaa isto...
                  Tučem po 10 cela jaja za obrok, već danima.... Počeo sam da ubacujem sve ćešće svinjsko meso (but, nemasno), umesto piletine ili ribe, jer mi opasno srozavaju standard....

                  Juče odradio laoratoriju, zbog kičme i batice sve OK.... Jedino mi je malo povećan holesterol.... Minimalno.
                  Ali mi je povećan i onaj HDL, što je odlično, a trigliceridi su mi na minimumu....

                  Malo kasnije ćiu skenirati pa ću objaviti... Šećer mi je oko 4... Idealno...

                  Tako da ljudi, ako jedete clean i vredno trenirate, zadržaćete kvalitetu organizmu, a preko znoja izbaciti otrove...

                  A da, kreatinin mi je super... Neke belančevine u krvi isto super.... Urin bistar ko prepečenica...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • #10
                    Re: BPI A50 Anabolic Elite

                    I da se vratim na temu....

                    FYI

                    Tribulus je nepotreban mlađim momcima koji su u naponu snage... Sem ako već znaju da imaju nizak testosteron, tj da su radili spermogram, pa da im je bio loš...

                    Neće im smetati da uzmu bilo kakakv tribulus, ali davati novac za nešto što bi trebalo podići razinu testosterona na maximum, je besmisleno, ako im je testosteron već na maksimumu....

                    Da, i kod nas u Srbiji testosteronske preparate vše ne možete kupiti u prodavnici suplemenata, jer ga je ministarstvo zdravlja uvrstilo u lekove, pa se može legalno kupiti samo u apoteci kao "tribestan"... Znači uvršten je u lekove, a ne u suplemente.
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • #11
                      Re: BPI A50 Anabolic Elite

                      Originally posted by Dača View Post
                      kupuje se u apoteci i samim tim je vrsta steroida


                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • #12
                        Re: BPI A50 Anabolic Elite

                        Suplementi koji "povecavaju" test najobicnija su prevara i ne sluze nicemu!

                        D Aspartic Acid u velikim kolicinama mozda prolazi, ali opet to je sasvim druga kategorija.
                        Last edited by Premium.Better; 25-10-14, 01:33.
                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • #13
                          Re: BPI A50 Anabolic Elite

                          Originally posted by Draven View Post
                          . A citao sam nesto za clomid moram priznat ne dovoljno
                          Ja bi se bolje odlučio za proviron nego za klomifen,meni osobno klomifen nije dobro sjeo zbog nuspojava
                          Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                          Comment


                          • #14
                            Re: BPI A50 Anabolic Elite

                            A što se tiče tribestana osobno mogu reći da ne radi,pio sam ga kada mi je bila niska koncentracija testa i to u većim dozama,i prije i poslije vađenja krvi nalaz je bio isti,mislim na koncentraciju testa,a ono što sigurno podiže test su orašasti plodovi,vitamin C,cink i vitamin D3 i naravno dobri kolesterol bez kojeg nema sinteze testa. u organizmu
                            Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                            Comment


                            • #15
                              Re: BPI A50 Anabolic Elite

                              Ja sam letos u Grčkoj, tražeći mast za psorijazu "Butavate" koja je tamo dva do tri puta jeftinija nego kod nas, pitao i za Proviron, obzirom da me jejedan lik zamolio da vidim koja je cena, makar ako se prodaje samo uz recept...

                              Na moje iznanađenje, imaju, tri puta jeftinije nego kod nas i da "don't need prescription", tako da sam doneo neku količinicu i podelio ovde momcima... U zamenu za suplemente...
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment

                              Working...
                              X