Announcement

Collapse
No announcement yet.

BPI A50 Anabolic Elite

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: BPI A50 Anabolic Elite

    [QUOTE=Dača;992009]Odeš kod lekara i kažeš da pokušavaš već neko vreme da napraviš dete i da vam ne uspeva, da imaš erektivnu disfunkciju,da izbaciješ malu količinu ejakulata, pa bi hteo da se proveriš tipa hormoni, spermorgram ovo ono, kao imaš u planu vantelesu is sl...

    Ta fora pali, dobićeš upute za besplatne preglede.....

    može i tako...
    Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

    Comment


    • #32
      Re: BPI A50 Anabolic Elite

      Originally posted by TripleZ View Post
      zasto godinu dana nista ? skidas se skroz ili nisi imao vremena ?
      Trebao sam ove godine opet odraditi kuru sa 500mg testa tjedno 10 tjedana,ali galenika je zakazala,tako da ništa od kure,a u UG labove nemam baš povjerenja pogotovo što se tiče i njektivnih varijanti,tako da idem dalje natural.
      Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

      Comment


      • #33
        Re: BPI A50 Anabolic Elite

        Originally posted by Dača View Post
        Dve kutije su "ciklus"... Uz neki metan, u prvih četiri sedmice i uz recimo Decu, imao bi odličnu 10-nedeljnu kuru, a od polovine cilusa ubaci neki proviron za oštrinu, a obzirom na njegove treninge, ishranu, konstituciju i ono što sam uspeo da ispratim, dečko bi bio zver....
        Potpisujem....
        Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

        Comment


        • #34
          Re: BPI A50 Anabolic Elite

          Originally posted by Dača View Post
          Brate, to je sad suvo zlato.... Kažu da u Nemačkoj ampula ide i do 7 €... I to dok nije bila nestašica, a sad je možda i skuplje...


          Kod nas se na crno kreće oko 3 €, trenutno i to je pitanje da li je original....

          Izvinjavam se zbog cena, znam da nije praksa pisati ih javno, ali računam, radi se o leku iz legalne prodaje....

          Tako da se uglavnom sad koriste Sustanon labovi, koji isto nisu loši, ali uvek ti se provlači ona sumnja kroz glavu, da li je fake... A sa depooom si bio načisto, znao si da ako nešto ne ide, da nije do njega....
          Sve je to ok ali ako bi se vec odlucio na tu soluciju isao bih na testo samo ne bih ukljucivao ostalo, ali negdje bi vec nabavio jos dvije kutije ampula. U zadnjih mjesec i malo vise nije mi niti trening savrsen ali hvala na pozitivnom misljenju daca. Sada od ovog tjedna ponovno grizem imam vremena. Iskreno radije bih da mi je doktor dao uz njegovu kontrolu testo, nikako mi se ne svidja sto sam procitao o manjku testa u tijelu u mojim godinama sto to znaci i moguci razvoj bolesti. Ako nista bar sam izvadio nalaze pa imam slike before i after.
          "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

          Comment


          • #35
            Re: BPI A50 Anabolic Elite

            Originally posted by TESTO91 View Post
            Natural je,AAS nisam uzimao više od godinu dana,3mj prije vađenja krvi uzimao sam DHEA (prohormon) 6 tjedana u dozi od 400mg dnevno i to je to. Ovakav nalaz mi je već godinama takav nakon što sam imao problema sa niskim testom i visokim kortizolom, inače znao sam vaditi krv i nakon kure da vidim u kakvom mi je stanju hormonalni status i to nakon PCT-a Tada mi je razina testa bila nešto niža ali vratim ja to gore na staro
            Zar nisam citao da DHEA sluzi za podizanje testa ?
            "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

            Comment


            • #36
              Re: BPI A50 Anabolic Elite

              Originally posted by TESTO91 View Post
              Trebao sam ove godine opet odraditi kuru sa 500mg testa tjedno 10 tjedana,ali galenika je zakazala,tako da ništa od kure,a u UG labove nemam baš povjerenja pogotovo što se tiče i njektivnih varijanti,tako da idem dalje natural.
              a kakvi su nalazi bili prije prve kure ? (ako imas uopce)
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • #37
                Re: BPI A50 Anabolic Elite

                Originally posted by Draven View Post
                Zar nisam citao da DHEA sluzi za podizanje testa ?
                Neka istraživanja kažu da podiže test,a neka ne,e sad. Moje iskustvo sa DHEA je oke,ne radi ništa brutalno,dobiješ malo pumpa,osječaš se čvršće,dobiješ nešto više energije,što se tiče nuspojava nije ih bilo,eventualno nešto masnija koža i to je to
                Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                Comment


                • #38
                  Re: BPI A50 Anabolic Elite

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  a kakvi su nalazi bili prije prve kure ? (ako imas uopce)
                  Davno je to bilo,mislim čak da ih ni nemam više,ako ih i imam zagubljeni su negdje u papirima,ako nađem prepišem tu...Ugl na sammom početku razina kortizola mi je strašno divljala,ukupni i slobodni test su bili sniženi,FSH povišen,i uz to azoospermija i to su mi otkrili kad sam operirao varikocelu 2008 god. Kao što sam i napisao sve se to sredilo jedino mi je ostao taj FSH povišen,spermiogram mi se poboljšao sa azoospermije na astenozospermiju.
                  Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                  Comment


                  • #39
                    Re: BPI A50 Anabolic Elite

                    Originally posted by TESTO91 View Post
                    Davno je to bilo,mislim čak da ih ni nemam više,ako ih i imam zagubljeni su negdje u papirima,ako nađem prepišem tu...Ugl na sammom početku razina kortizola mi je strašno divljala,ukupni i slobodni test su bili sniženi,FSH povišen,i uz to azoospermija i to su mi otkrili kad sam operirao varikocelu 2008 god. Kao što sam i napisao sve se to sredilo jedino mi je ostao taj FSH povišen,spermiogram mi se poboljšao sa azoospermije na astenozospermiju.
                    u jarane, znaci tebe je hemija fino pocastila...mislim ono, ocigledno si pametno odradio stvar cim si bolje izasao poslije nego prije


                    smeta li ti to sa spermicima ? jesi razmisljao o hcg ?
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • #40
                      Re: BPI A50 Anabolic Elite

                      Što nas opet vraća na onu priču o upotrevi i zloupotrebi lekova, tj steroida...

                      Ako pametno uzimaš, možeš imati samo benefite...


                      Ne znam tačno ko od poznatih svetskih bildera je rekao, popijte celu bočicu aspirina, izvršićete samoubistvo, popijte bočicu mentana završićete na ispiranju želudca... Govoreći o štetnosti i opasnosti steroida...
                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #41
                        Re: BPI A50 Anabolic Elite

                        previse je individualno...ljudi krenu na TRT sa pisljivim 125mg svakih 14 dana pa im to uzrokuje azospermiju, nekom ko testi opet pomogne npr.


                        ali sto vise znas i pazis bolje ces sprijeciti i lijeciti...
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • #42
                          Re: BPI A50 Anabolic Elite

                          Originally posted by TripleZ View Post
                          u jarane, znaci tebe je hemija fino pocastila...mislim ono, ocigledno si pametno odradio stvar cim si bolje izasao poslije nego prije


                          smeta li ti to sa spermicima ? jesi razmisljao o hcg ?
                          Neznam dali mi je depo poboljšao stanje,ali nešto definivno je,uz to oke tlak,bubrezi,jetra,kolesterol...,to isto pregledavam. Što se tiće spermića ne smeta mi,kad sam bio na biopsiji testisa izvadili su mi nešto spermića i zaledili za svaki slučaj ako se nešto promjeni,pričao sam o tome sa urologom i naveo sam klomifen,hcg nisam i kaže mi da bi mi se nalaz možda poboljšao privremeno ali da su velike šanse da se vrati na staro,a endokrinolog kaže da u to ne ulazi da je to posao urologa.
                          Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                          Comment


                          • #43
                            Re: BPI A50 Anabolic Elite

                            Originally posted by Dača View Post
                            Što nas opet vraća na onu priču o upotrevi i zloupotrebi lekova, tj steroida...

                            Ako pametno uzimaš, možeš imati samo benefite...
                            Zdravom čovjeku ne trebaju ljekovi. Uzevši to u obzir svi ostali zaključci se nameću sami.

                            10371488_476327579167660_4798253466572281120_n.jpg
                            Znoj štedi krv

                            Comment


                            • #44
                              Re: BPI A50 Anabolic Elite

                              Originally posted by kingpin View Post
                              Zdravom čovjeku ne trebaju ljekovi. Uzevši to u obzir svi ostali zaključci se nameću sami.

                              [ATTACH=CONFIG]18888[/ATTACH]
                              Vidi... Medicina je toliko napredovala, da ne postoji čovek koji može reći da je potpuno zdrav....
                              Pivo za masu, rakija za defku...

                              Comment


                              • #45
                                Re: BPI A50 Anabolic Elite

                                To je istina, a postoje i bolesti koje je malo teže dijagnosticirati.
                                Znoj štedi krv

                                Comment

                                Working...
                                X