Announcement

Collapse
No announcement yet.

Minerali i vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: VITAMINI I MINERALI???

    Originally posted by dante
    zanima me sta mislite o ovom:
    posto ne jedem bas povrce,a voce slabo mislim da bi mi dobro doslo
    ABC+
    da i kad je to opce najbolje uzimat? prije,posslije treninga....
    Obićno američko smeće, za amersku sirotinju, to je tebi možda puno 120 kn za to, a l to je kod njih za sirotinju
    Pio ja i buraz jedno vrijeme, i veli mi buraz da ima neko sranje od toga, nikak mu ne sjeda ni meni, pa sam poslao kvragu, prava stvar je šumeći supradyn, ali on ima j... aspartama,
    Sad uzimam od dietpharma centravit šumeći..
    Voće i povrće obavezno, kakve su to gluposti, pogledaj si mikea matarazza, frajer jeo par kila crvenog mesa i izbjegavo voće i povrće i završio tako da je u 38 dobio srčani udar, između ostalog i od staeroida ..

    Comment


    • #32
      Re: VITAMINI I MINERALI???

      mogu slobodno reci od stereoida i nista drugo... a to je opet pitanje tesko,neko pusi pa mu vrag neda mira do 80g a neko zivi ono super zdravo i dobi srcani sa npr 23 g,znam par takvih

      Comment


      • #33
        Re: VITAMINI I MINERALI???

        Problem svih tih multivitaminskih preparata jest da farmaceutske tvrtke u njih ubacuju sve i svasta. Cesto se zna dogoditi da ono sto pise na deklaraciji, sastav i postotak vitamina i minerala ustvari uopce nije u tim kolicinama, ali posto su zasticeni protiv tuzbi u vezi toga se ne moze nista napraviti. Ono sto mogu reci je da jako hvale supradyn. Ali ne treba ni sa njime pretjerivati. Inace je puno bolje uzimati odvojeno pojedinacne vitamine, ali to normalno ispada puno skuplje! Veci dio se moze zadovoljiti iz kvalitetne prehrane..
        Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

        Comment


        • #34
          Re: VITAMINI I MINERALI???

          Moi malo te kortizol napada a? :P

          Comment


          • #35
            Re: VITAMINI I MINERALI???

            Originally posted by Marijan
            Moi malo te kortizol napada a? :P
            Iskreno svaki put kad vidim kakve gluposti ljudi pisu, povisi mi se kortizol i padne imunost .Normalno je da se salimo, ali u svakoj temi se netko "sprda", kao da je ljudima samo cilj skupiti sto vise postova!.U potpunosti mi je jasno da ne mogu svi sve znati, ali pitanja i gluposti koje ljudi pisu su samo odraz njihove lijenosti. Neka malo procitaju, ako nista drugo potraze na internetu. Za sve ima odgovor. Pa nakon toga postave donekle razumno i logicno pitanje...pozz
            Do not dwell in the past, do not dream of the future, concentrate the mind on the present moment.

            Comment


            • #36
              Re: VITAMINI I MINERALI???

              ak cemo sve nac i procitat negdje na internetu onda ovog foruma ne treba lol.ak je ovo forum o BB-u onda se valjda tu postavljaju pitanja u vezi toga i ko zeli nek odgovori a ko ne nek od....
              prakticki onda je sve vec odgovoreno ,bilo koje pitanje,jer odgovor na to pitanje je sigurno negdje na netu,po takvom je ovaj forum samo visak

              Comment


              • #37
                Re: VITAMINI I MINERALI???

                Originally posted by dante
                ak cemo sve nac i procitat negdje na internetu onda ovog foruma ne treba lol.ak je ovo forum o BB-u onda se valjda tu postavljaju pitanja u vezi toga i ko zeli nek odgovori a ko ne nek od....
                prakticki onda je sve vec odgovoreno ,bilo koje pitanje,jer odgovor na to pitanje je sigurno negdje na netu,po takvom je ovaj forum samo visak
                slazem se s tobom

                Comment


                • #38
                  Re: VITAMINI I MINERALI???

                  neces moci da vjerujes sta ces sve da nadjes na forumima samo ako odvojis malo vremena...ja sam dugo vremena patio razgovore i citao, i tek nakon dugog vremena kad nisam naisao naodgovor otvorio sam temu...

                  Najlakse je otvoriti temu i cekati odgovor..a u suprotnom, dok budes trazio uspt ces nauciti jos bezbroj korisnih stvari...
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment


                  • #39
                    Re: VITAMINI I MINERALI???

                    ma dobri ste nema sta

                    Comment


                    • #40
                      Re: VITAMINI I MINERALI???

                      ma nasao sam ja sve na forumima sta me zanimalo al opet sam postavio pitanje ovdje samo da budem siguran,jer nemres ni znat koji su forumi tocni a koji ne,nije bas sve isto na svakom forumu

                      Comment


                      • #41
                        minerali i vitamini

                        jel ima netko iskustva s ovim vitaminima i minirelima s web shopa.

                        Comment


                        • #42
                          Re: minerali i vitamini

                          Uzmeš Daily Formula, jednu tabletu progutaš uz doručak i
                          ne opterečuješ se više nikakvim vitamineralima kroz dan.
                          (No, slobodno uzimaš voće i povrće, nije problem).
                          Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                          Comment


                          • #43
                            Re: minerali i vitamini

                            Originally posted by Todd_the_Wraith
                            Daily Formula
                            konzumirao te vitamine i minerale, 100 kn 100 tableta,ok su...
                            LIFE IS A PAIN SEX IS A GAME,FORGOT THE PAIN AND PLAY THE GAME!!!!!

                            Comment


                            • #44
                              Re: minerali i vitamini

                              Originally posted by Todd_the_Wraith
                              Uzmeš Daily Formula, jednu tabletu progutaš uz doručak i
                              ne opterečuješ se više nikakvim vitamineralima kroz dan.
                              (No, slobodno uzimaš voće i povrće, nije problem).
                              jel to onda sve sto mi treba od vitamina... sto se tice tableta...

                              e da kaki su oni vitamin c one šumeće tablete... ja to ko sok pijem, 1-2 dnevno.. fino mi

                              Comment


                              • #45
                                Re: minerali i vitamini

                                Originally posted by Stjep
                                Originally posted by Todd_the_Wraith
                                Uzmeš Daily Formula, jednu tabletu progutaš uz doručak i
                                ne opterečuješ se više nikakvim vitamineralima kroz dan.
                                (No, slobodno uzimaš voće i povrće, nije problem).
                                jel to onda sve sto mi treba od vitamina... sto se tice tableta...

                                e da kaki su oni vitamin c one šumeće tablete... ja to ko sok pijem, 1-2 dnevno.. fino mi
                                ja isto koristim multimineral sumece !

                                Comment

                                Working...
                                X