Announcement

Collapse
No announcement yet.

Minerali i vitamini

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Minerali i vitamini

    izgleda da na ovom forumu rijetki koriste vitamine i minerale...

    sutra idem pa sam odlucio uzet omegu 3, centravit i tonalin CLA za malo snizavanja masnoca kojih uvijek ima
    There is a price to pay for everything you gain.

    Comment


    • Re: Minerali i vitamini

      Originally posted by pekizggs View Post
      izgleda da na ovom forumu rijetki koriste vitamine i minerale...

      sutra idem pa sam odlucio uzet omegu 3, centravit i tonalin CLA za malo snizavanja masnoca kojih uvijek ima
      Ja sam jedno vrijeme suplementirao multivitaminima, Zn i Mg, te vitaminim C. Sada sam samo na vitaminu C. Od multića sam odustao, jer sam skužio da nema nikakve razlike. No, jedem relativno dosta voća, povrća, sjemenki i orašara.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: Minerali i vitamini

        ja sam na multi i viti, ali kako jedem puno povrca i voca i nutritivno bogate hrane (kako kazhe i patrickstar) i pivski kvasac i magnezij sumece, mislim da vise necu kupovati multivita&minerale suplement.
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • Re: Minerali i vitamini

          Samo napomena - moj post nije nikakva tvrdnja kontra multivitamina, samo vlastito iskustvo. Ostao sam bez njih, zaboravio ih kupiti i kak' je prošlo 6 mjeseci, skužio da ih ne pijem, a promjene u koncentraciji/oporavku/kondiciji ili bilo kakve druge nije bilo.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: Minerali i vitamini

            da se mene ne bi isto krivo shvatilo, rijech je o financijama, a sa spomenutim mislim da unosim dovoljno
            Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

            Comment


            • Re: Minerali i vitamini

              Imam ovaj multivitamin: http://www.building-body.com/shop/pr..._-_120kapsula/

              Sad ne znam kad da popijem kapsulu, negdje piše uz prvi obrok, negdje uz večeru pa ako može netko da potvrdi. (I pije se neposredno nakon obroka?)

              Comment


              • Re: Minerali i vitamini

                pa piše ti da jedna ide uz doručak, a jedna uz večeru (nuklearna fizika)
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • Re: Minerali i vitamini

                  ja sam izabrao centravit energy http://www.dietpharm.hr/default.asp?...ID=21&PiID=559
                  čini mi se sasvim u redu
                  The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                  Fak me, right?

                  Comment

                  Working...
                  X