Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mammut protein formula 90

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mammut protein formula 90

    malo sam pričao s ljudima okolo i jedan dečko mi je spomenuo neki protein mammut, pa me zanima što mislite i da li imate ikakva iskustva s time. Ja sam pronašao ovo:

    Na 100gr:
    Bjelančevine 78 g
    od toga BCAA 14,5 g

    Ugljikohidrati 4,2 g

    Masti 4,0 g

    Vitamin B6 3.3 g

    L-Alanin 4,35 g
    L-Arginin 5,26 g
    L-Asparaginska kiselina 11,22 g
    L-Cistein 1,62 g
    L-Glutaminska kiselina 19,26 g
    L-Glizin 3,06 g
    L-Histidin 2,30 g
    L-Izolevcin 5,01 g
    L-Levcin 8,72 g
    L-Lizin 7,50 g
    L-Metionin 1,75 g
    L-Fenilanin 4,48 g
    L-Prolin 5,52 g
    L-Serin 5,20 g
    L-Trenin 4,63 g
    L-Tripofan 1,14 g
    L-Tirozin 3,59 g
    L-Valin 5,04 g

  • #2
    Re: MAMMUT PROTEIN FORMULA 90

    koja je razlika izmedu toga i premium wheya?
    ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

    Comment


    • #3
      Re: Mammut protein formula 90

      pa ne znam, zato i pitam, ovo sam čuo danas za to, a cijena je jebačka ono minimalac 60maraka (cirka 240kn) za 2,5kg smjese, ako podjelimo tih 100g u obroke po 30g dobijemo cirka 23,4g proteina na 30g smjese i samo 1,2g masti i 1,2 g ugljikohidrata....

      za primjer do sada sam koristio scitec izolat koji ima 26g proteina na 30g mjerice a puno puno puno je skuplji.....samo ne znam bojim se da nisu u mammutu sojini proteini....zato pitam dal netko ima iskustva s tim....

      a što se tiče premium wheya mislim da je to savršenstvo 25g proteina i 5 g glutamina u 30g smjese to je vrh vrhova

      Comment


      • #4
        Re: Mammut protein formula 90

        http://www.mammut-nutrition.de/index.htm

        evo našo sam neki link, čini mi se da dole piše da ima proteina iz mljeka i soje....a to mi je malo gay, aj tko zna njemački nek malo prouči....

        Comment


        • #5
          Re: Mammut protein formula 90

          Originally posted by slatina_man
          http://www.mammut-nutrition.de/index.htm

          evo našo sam neki link, čini mi se da dole piše da ima proteina iz mljeka i soje....a to mi je malo gay, aj tko zna njemački nek malo prouči....
          kolko para toliko muzike.
          uostalom to nije whey ako je tocno da je iz mljeka i soje!
          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

          Comment


          • #6
            Re: Mammut protein formula 90

            To je neki mješoviti protein.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Ja sam tek poceo vjezbati, pa sam uzeo taj protein.



              Zanima me jel to ok ? Nista drugo osim magnezija trenutno ne uzimam.

              Kilu sam platio 165kn, pa ne znam ako moze preporuka neceg boljeg za ubuduce a da nije puno skuplje ?

              TNX
              Last edited by kelly; 01-06-16, 22:29.

              Comment


              • #8
                u moru danasnjih proteina u ponudi, da se naci nista manje kvalitetan whey, doduse i kvalitetniji s obzirom da ovaj sadrzi vjeroj. najjeftiniji protein iz soje.

                odprilike 100kn po kili, na vecim pakiranjima od 5kg.
                Online Transformacijski Specijalist:
                Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                ->
                http://www.fgfitness.uk
                GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                Comment


                • #9
                  Da, ova moja verzija navodno ima protein izvucen iz soje 55%, sirutke 21%, mlijeka 4% i jaja 1%.. sadrzi i L glicin i nesto B6 ...

                  Opcenito me znaimalo, znam da je whey na glasu... al meni kao amateru, koliko moze skoditi ovakav protein ?

                  Zanima me i opcenito koliko je Mammut poznati i pouzdani brand?

                  Comment


                  • #10
                    pogrijesio nisi, samo ga pij, a kad popijes taj malo se konzultiraj i procitaj bolje koji iduci uzet. =)

                    Koliko je poznat, evo ja prvi puta cujem za njega u ovoj temi,
                    a znam poprilican broj supl. brendova.
                    Sto doduce ne znaci da je los proizvod, (marka),
                    ja sam se vise tu nadovezao na sami sastav sto pise na deklaraciji.
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #11
                      Ako si kupio taj popij ga do kraja, a za sljedeći put pogledaj malo na web shopu, bude često nekih akcija:
                      Whey protein je uznimno popularan kod aktivnih osoba zbog svoje sposobnosti brze apsorpcije i bogatog profila aminokiselina koje potpomažu rast i oporavak mišića nakon treninga.
                      Last edited by kelly; 01-06-16, 22:27.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Evo ga 5kg odličnog wheya za 500 kuna:

                        Impact Whey Protein® je bogat izvor koncentrata proteina sirutke. Sadrži najvišu biološku vrijednost (BV), višu od bilo kojeg drugog proteina, koncentrat proteina sirutke ima visoku razinu esencijalnih i ne-esencijalnih aminokiselina.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment

                        Working...
                        X